KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETO „MENŲ KAMBARYS“

Komandos nariai:

Eglė Drungilaitė (architektūra)

Donna Charlene Julien (architektūra)

Gabrielė Vosyliūtė

Vadovai:

Architektė, KTU „Menų kambarys“ vadovė Žiedūnė Duobaitė

Pasirinkta teritorija:
Jonava

Pasirinkta teritorija – TERITORIJOS PRIE 1-OJO TVENKINIO SUTVARKYMAS JONAVOJE

1. „Geriausiai pasirengsi rytojui dėdamas didžiausias pastangas šiandien.“

2. Mes pasirinkome Jonavą. Ši teritorija yra mums pažįstama, todėl, žinodami jos didelį potencialą ir norą atsinaujinti, sieksime savo idėjomis prikelti ją naujam gyvenimui ir sudominti visuomenę.

3. Dalyvaudami šiame konkurse siekiame pagerinti komandinio darbo įgūdžius, ištirti naujas, nepažįstamas aplinkas ir įgyvendinti kilusias novatoriškas idėjas.

4. Iki šio etapo dar neteko patirti daug sunkumų. Galbūt sunkiausiai sekasi generuoti idėjas, kurios būtų patrauklios ir patogios visiems gyventojams.

5. Šis projektas – puiki proga pagerinti darbo įgūdžius, įgyti neįkainojamos patirties architektūros srityje. Manome, kad tai ne tik prisidės prie mūsų komandos profesionalumo, bet ir plačiai atvers duris ateityje.

6. Išmanusis miestas – tai miesto, kuriame saugiu, patogiu būdų visuomenei sujungiamos naujausios technologijos, modernus dizainas ir ekologiškumas, vizija.

7. Mus įkvepia tokie objektai kaip studijos „Oh! Land“ suprojektuotas Ribeiro do Matadouro parkas Portugalijoje, „Turenscape“ sukurtas raudonojo kaspino parkas Kinijoje ar studijos „White“ sukurtas Hasle uostas Danijoje. Šiuose projektuose modernusis dizainas yra originaliai priderintas prie aplinkos, atkreipiant dėmesį ir į žmonių poreikius.

8. Išmaniųjų miestų yra tikrai daug, tačiau didžiausias mūsų dėmesys krypsta į Portugaliją ir Daniją.

9. Vadovė Žiedūnė Duobaitė, dalyvaujanti „Structum“ konkurse su KTU studentų komanda antrus metus: „Tikiuosi, kad studentai šiame konkurse įgis naudingų žinių, kurias galės pritaikyti ir vėliau savo darbuose bei ateities projektuose. Linkiu išmokti dirbti komandoje, įsiklausyti vieniems į kitus ir pasiekti puikių rezultatų. Tegul šis konkursas jums būna tas laiptelis, ant kurio palypėję dar labiau priartėsite prie kūrybinio tobulėjimo ir profesionalumo.“

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų