KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS (KU) – JONAVOS KOMANDA

Komandos nariai:

Monika Veliūtė

Kotryna Būdvytytė

Karolina Gerikaitė

Kamilė Vaičiūnaitė

Jon Hernandez Arretxe

Karolina Brunzaitė

Audrius Kondrotas

Andželika Rimkuvienė

Tomas Šiaulytis

Denny Wonder

Manpreet Singh

Vadovai:

lekt. Dr. Inga Urbonaitė, lekt. Gerda Antanaitytė, doc. Ramunė Staševičiūtė, doc. Dr. Rita Vaičekauskaitė (kuratorė)

Pasirinkta teritorija:
Jonava

Pasirinkta teritorija – TERITORIJA PRIE 1-OJO TVENKINIO JONAVOJE

  1. „We want to make Jonava SMART! And we have a plan.“

  2. Teritorija prie Jonavos miesto 1-ojo tvenkinio yra ypač perspektyvi rekreacinio turizmo, kraštovaizdžio architektūros ir informatikos inžinerijos žinioms pritaikyti.
  3. Aplinka, architektūra, infrastruktūra yra daugiau nei vien tik refleksijos, ir tai, kas mes esame, – tai kartu procesas, kuris kuria ir mus pačius. Šio projekto tikslas – optimaliai pritaikyti išmaniąją erdvę Jonavos mieste, praktiškai pritaikant studijų metu įgytas ir vis dar tobulinamas žinias. Mes ne tik norime išbandyti kiekvienas save, bet ir pasinaudoti galimybe prisidėti prie Lietuvos miestų plėtros bei ateities perspektyvų kūrimo.
  4. Esame komanda, į kurią susibūrė skirtingų tautybių ir krypčių studentai. Nors kartais sudėtinga išdėstyti mintis net gimtąja kalba tiek mums, tiek mūsų komandos nariams iš Indijos, tačiau skirtingas požiūris į pasaulį, žmones, religiją praplečia pasaulėžiūrą ir įkvepia, kuriant išmaniojo miesto koncepciją.
  5. Dalyvavimas tokio pobūdžio projekte skatina siekti savo užsibrėžtų tikslų ir suteikia galimybę praktiškai pritaikyti įgytas žinias studijų metu. Kartu į priekį mus veda noras kurti ir į Lietuvos miestų erdves įnešti modernumo, jaunatviškumo ir gyvybės.
  6. Jau dėl žodžio „išmanus“ aišku, kad tai miestas, pulsuojantis gyvybe, žmonėmis, pažangiomis technologijų inovacijomis ir jų pritaikymu kasdienėje veikloje. Kiekvieną išmanųjį miestą sudaro esminės funkcijos, išsiskiriančios savo pažangumu. Tokio miesto erdvės pirmiausia tarnauja žmogui, todėl nuo miesto gyventojų poreikių priklauso, kas bus svarbiausia, kad miestas optimaliai vystytųsi ir būtų sukurtas jo identitetas.
NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų