Klaipėdos valstybinės kolegijos komanda, Technologijų fakultetas

Komandos nariai:

Armantas Jurgelevičius, Technologijų fakultetas, statybos inžinerija, II kursas

Airidas Keršys, Technologijų fakultetas, statybos inžinerija, II kursas

Aurimas Einikis, Technologijų fakultetas, statybos inžinerija, III kursas

Dovydas Janušas, Technologijų fakultetas, statybos inžinerija, III kursas

Ahmet Yusuf Cebre, Technologijų fakultetas, statybos inžinerija, „Erasmus+“ studentas (Turkija)

Vadovai:

Jurgita Drizgaitė, Technologijų fakultetas, Aplinkos ir statybos inžinerijos katedros lektorė;

Vilma Vaičekauskienė, Technologijų fakultetas, Aplinkos ir statybos inžinerijos katedros lektorė;

Vida Ovaltaitė, Technologijų fakultetas, Aplinkos ir statybos inžinerijos katedros lektorė

Pasirinkta teritorija:
Tauragė

1. Mūsu komanda pasirinko Tauragės miesto sporto arenos projektavimą. Mūsų komandą sudaro statybos inžinerijos studijų programos studentai, todėl manome, kad būtent pastatų projektavimas ir statyba yra mūsu stiprioji pusė. Šiuo pasirinkimu galime parodyti viską, ką mokame.

2. Mūsų nuomone, išmanusis miestas – tai progresyvus šiuolaikiškas miestas, kuris naujausiomis technologijomis ir inovacijomis tobulėja ir reikalauja vis mažiau priežiūros. Tokiame mieste visi jo infrastruktūros tinklo elementai darniai dirba tarpusavyje, padidindami viso tinklo darbinį efektyvumą. Tai miestas, kuris tarnauja žmonėms, o ne žmonės jam.

3. Mus įkvepia architektūros studija MANICA ir jų komanda. Davidas Manica, studijos įkūrėjas, mano, kad svaiginantis dizainas ir novatoriškos funkcijos yra kelias į geriausių pastatų projektavimą. Jo pastatų formos, spalvos, naudojamos medžiagos – lakoniškos, lengvos, žaismingos, jaunatviškos, bet kartu funkcionalios. Ši komanda daug dėmesio skiria klientams, norėdama išsiaiškinti jų poreikius. Gal dėl to kiekvienas jų suprojektuotas pastatas – vis kitoks. Daug dėmesio ši komanda skiria įvairiausių arenų ir nestandartinių pastatų projektams bei dizainui, siekia naujovių ir bando išsiskirti iš pilkos masės. Būtent to norime ir mes.

4. Kaip žinome, Kinija lenkia daugybę šalių savo išmaniosiomis technologijomis. Tad mes pasirinkome vieną iš Kinijos miestų – Šantou. Mūsų pasirinktas projektas nėra mažagabaritis, tad šis miestas su daugybe akį traukiančių pastatų gali mus įkvėpti ir tapti geru pavyzdžiu.

5. Kadangi esame statybos inžinerijos studijų programos studentai, manome, kad šis projektas suteiks daug patirties, išplės mūsų žinių spektrą, leis pažvelgti į statinių projektavimą iš kitos perspektyvos, tuo pačiu patys išaugsime profesine prasme. Išmoksime dar labiau dirbti komandoje, nes visuomet komandinis darbas yra labiau visapusis nei darbas vienam.

6. Mūsų grupės vadovai linkėtų tik pačių geriausių rezultatų ir neužmigti besidarbuojant, „paaugti“ profesine prasme, nepristigti idėjų ir rasti kelią jas įgyvendinti. Manau, kaip ir kiekvienos grupės vadovai – tikisi pergalės.

7. Naujas projektas yra kažkas tarp klaidos ir atradimo, todėl tas, kas niekada neklysta, nebus originalus.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų