VDA KAUNO FAKULTETAS

Komandos nariai:

Modestas Žukauskas

Vilija Revaitytė

Raminta Sinkevičiūtė

Vadovai:

architektas Mindaugas Butvila

Pasirinkta teritorija:
Akmenė

Pasirinkta teritorija – AKMENĖS GAMTOS IR KULTŪROS PARKAS

1. „Suvienyta komanda, vedama pergalės.“

 

2. Pasirinkome Naujosios Akmenės gamtos ir kultūros parką, nes čia nuolat vyksta įvairūs kultūriniai renginiai ir jame gausu neįprastų medžio skulptūrų bei akmeninių estradų. Jei parkas būtų labiau modernizuotas, tuomet jis galėtų tapti turistų traukos centru, kas yra pagrindinė mūsų idėja.

 

3. Kol kas esame architektūros pirmakursiai, tad vien dalyvavimas šiame konkurse jau yra iššūkis. Tačiau norime, kad mūsų galimybes įvertintų aplinkiniai, atsižvelgdami į idėjas ir į įdėtą darbą.

 

4. Su iššūkiais nesusidūrėme, nes projektas dar tik prasideda.

 

5. Šis projektas tikrai prisidės prie mūsų profesionalumo, nes pajusime, ką reiškia būti architektu, kaip vyksta darbo procesas. Kol kas mums tai nauja, bet, tikimės, kad tai padės geriau susipažinti su architektūros darbo specifika.

 

6. Išmaniajame mieste vyksta informacinių technologijų pritaikymas, siekiant pagerinti urbanistinę miesto erdvę ir skatinant jo ekonomikos augimą. Svarbu, kad ši rekreacijos teritorija galėtų būti kaip poilsio kompleksas, turintis galimybę plėstis.

 

7. Įkvepia Jurbarko jaunimo parkas, nes jame suprojektuotos ir įrengtos trys atskiros erdvės tam, kad čia galėtų rinktis skirtingų pomėgių žmonės. Pirmoji Jaunimo parke suorganizuota šventė parodė, kad ši moderniai sutvarkyta miesto erdvė ateityje taps puikia laisvalaikio praleidimo ir įvairių jaunimo pramogų vieta, leidžianti kiekvienam atrasti save.

 

8. Las Vegasas – tikras pramogų sūkurys. Šviesos, spalvos, garsas, minios žmonių, kurių akyse – azartas, rizika ir adrenalinas.

 

9. Patirtis. Architektūros srityje sukaupta 15 metų darbo praktika. Konkursinių darbų parengta daugiau nei 40, iš kurių 15 darbų įvertinti prizinėmis vietomis. Imponuoja komandinis, nuoseklus, kūrybinis darbas. Lūkesčiai. Suburti komandą, kuri tarpusavyje susidirbtų ir rastų teisingus atsakymus rengiant šį konkursinį darbą. Palinkėjimas. Linkiu komandinio darbo, nes jis yra sėkmingo darbo pamatas.

 

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų