VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS KLAIPĖDOS KOMANDA

Komandos nariai:

Laima Čijunskaitė

Jovita Laurukėnaitė

Kristina Giraitytė

Laura Stičinskaitė

Martyna Pačekajūtė

Mantas Laukaitis

Vadovai:

Edita Šarkienė, komandos vadovė,VGTU Miestų statybos katedros docentė

Pasirinkta teritorija:
Klaipėda

Edita Šarkienė,

komandos vadovė,VGTU Miestų statybos katedros docentė

Mokslinių interesų sritys: tvari miestų plėtra, gyvenimo kokybė, pastatų darnumo vertinimo sistemos.

Mantas Laukaitis

VGTU pasirinkau architektūros inžinerijos specialybę, nes nuo vaikystės mėgau konstruoti ir piešti.

Martyna Pačekajūtė

Žurnalo „Structum“ rengiamame konkurse „Išmanusis miestas“ nusprendžiau dalyvauti, nes manau, kad tai puiki galimybė realizuoti save konkrečioje sferoje, įgauti naujų žinių, praplėsti ateities perspektyvas. Atstovausiu Klaipėdos miesto komandai. Kadangi laisvu laiku savanoriauju ne pelno siekiančioje organizacijoje (VGTU studentų atstovybėje) ir užimu žmogiškųjų išteklių koordinatorės pareigas, tai manau, kad dirbti naujoje komandoje su nepažįstamais žmonėmis man bus įdomu ir nesunku.

Laura Stičinskaitė

Studijuoju VGTU, o laisvalaikiu realizuoju save piešdama. Mėgstu keliauti ir sportuoti, žaviuosi fotografija. Stengiuosi nestovėti vietoje, o nuolat eiti pirmyn ir tobulėti, išmokti ką nors nauja ir pagilinti jau turimas žinias.

Kristina Giraitytė

Daug dėmesio skiriu savo mokslams, nes manau, kad gera pradžia – pusė darbo. Tikiuosi dalyvavimas šiame projekte leis ugdyti save kaip komandos narę ir geriau pažinti savo sugebėjimus

Tomas Dauskurdas

Studijuoju VGTU ketvirtame kurse, anglų grupėje. Laisvalaikiu domiuosi karyba, sportuoju. Esu Lietuvos kariuomenės karys savanoris ir Lietuvos svarsčių kilnojimo rinktinės narys. Žurnalo „Structum“ organizuojamame projekte dalyvauju dėl galimybės išmokti dirbti su skirtingų specialybių žmonėmis.

Laima Čijunskaitė

Man mokslai neapsiriboja vien tik universiteto sienomis, o tapo didele gyvenimo dalimi. Negaliu praeiti pro pastatą ar erdvę neatkreipusi į juos dėmesio. Dalyvavimas šiame konkurse atspindi mano norą sužinoti ir kuo daugiau tobulėti profesinėje srityje.

Jovita Laurukėnaitė

Originalumas ir išskirtinumas – siekiai, be kurių neįsivaizduočiau gyvenimo tikslo. Nuoširdumas – aspektas, be kurio siekiamas tikslas taptų nebemielas. Kūryba – veikla, be kurios tikslas taptų beprasmis. Tikslas – tai, kas esu ir noriu būti.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų