VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS ŠIAULIŲ KOMANDA

Komandos nariai:

Silvija Dambrauskaitė

Arvydas Skudra

Paulius Navickas

Kotryna Juškaitytė

Aistė Knystautaitė

Kornelija Vaitiekutė

Gerda Berneckaitė

Vadovai:

Dalia Dijokienė, komandos vadovė, architektė, humanitarinių mokslų daktarė (2002), VGTU Urbanistikos katedros docentė, mokslinių straipsnių, monografijos (2009) ir pastatų projektų autorė

Pasirinkta teritorija:
Šiauliai, centrinė dalis

Dalia Dijokienė,

komandos vadovė, architektė, humanitarinių mokslų daktarė (2002), VGTU Urbanistikos katedros docentė, mokslinių straipsnių, monografijos (2009) ir pastatų projektų autorė

Mokslinių interesų sritys: istoriniai priemiesčiai, miesto morfologija.

Paulius Navickas

Studijuoju architektūros inžineriją. Laisvu laiku domiuosi naujausiomis technologijomis ir fizikos atradimais. Taip pat žiūriu animė, skaitau japoniškus komiksus (manga), mėgstu keliauti ir žaviuosi pasaulio architektūra.

Kotryna Juškaitytė

Esu entuziastinga asmenybė, mėgstu užsiimti veikla, kuri sukelia geras emocijas ir nepamirštamus įspūdžius. Mėgstu organizuoti renginius bei išvykas ir pati juose dalyvauti, bendrauti su žmonėmis. Turiu organizacinės patirties, todėl mėgstu veiklą ir stengiuosi prie jos prisidėti.

Aistė Knystautaitė

Esu ryžtinga ir savimi pasitikinti mergina, mėgstu keliauti, nes kelionės yra būtent tai, kas turi išliekamąją vertę – prisiminimus. Kiekviena sėkminga kelionė suteikia galimybę pažinti pasaulį, rasti naujų įdomių žmonių, lankytinų vietų ir begalę įspūdžių. Laisvu laiku mėgstu fotografuoti žmones, save atradau darydama portretus. Dideli norai ir gebėjimai padeda siekti tikslo ir sėkmingai realizuoti save gyvenime.

Kornelija Vaitiekutė

Žurnalo „Structum“ organizuojamame konkurse „Išmanusis miestas“ su komanda nagrinėjame Šiaulių miestą. Dalyvauti konkurse paskatino atsivėrusios galimybės susipažinti su naujais žmonėmis, pasijusti komandos dalimi, praktiškai pritaikyti sukauptas žinias ir įgauti naujų, pamatyti save visiškai kitoje srityje ir prisidėti prie realiai įgyvendinamo projekto kūrimo. Šiuo metu didžiąją dalį laiko skiriu mokslams. Esu atsakinga ir reikli, todėl stengiuosi siekti kuo aukštesnių rezultatų. Laisvalaikį skiriu šeimai ir draugams, mėgstu gryną orą, muziką ir meną.

Gerda Berneckaitė

Mane domina technologijų mokslas, inovatyvios idėjos bei jų pritaikymas realybėje, tačiau radusi laisvą minutę mielai ją skiriu knygoms. Ypač žaviuosi klasikine rusų literatūra bei XX a. vidurio rašytojais.

Silvija Dambrauskaitė

Tikiu mintimi, kad sėkmės formulė susideda iš 1 proc. talento ir 99 proc. darbo, tad mėgstu tikslingą veiklą, atnešančią ne tik žinias, bet ir profesinį pasitenkinimą. O kai vakarais atsiveria namų durys, kūrybines mintis mėgstu įprasminti naujais receptais.

Arvydas Skudra

Niekada nebuvau pats gabiausias, tačiau nuolat ieškau ir domiuosi naujomis galimybėmis. Žavi naujausios išmaniosios bei tvariosios technologijos ir funkcionalus jų pritaikymas. Šiuo metu aktyviai bendrauju, renku žinias ir kuriu ryšius, tinklą, kuris, tinkamai suformuotas, ateityje kurs palankias galimybes kurti.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų