VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS VILNIAUS KOMANDA

Komandos nariai:

Martyna Grušauskaitė

Rimvydas Kalkys

Robertas Kontrimovičius

Eglė Kristutytė

Erika Ulevičiūtė

Vadovai:

Aušra Zigmontienė, VGTU Aplinkos apsaugos katedros docentė

Pasirinkta teritorija:
Vilnius, Šiaurinė teritorija

Aušra Zigmontienė, 

VGTU Aplinkos apsaugos katedros docentė

Darbo veikla: aplinkos chemija, atliekų tvarkymo politika ir organizavimas, aplinkosauginis vertinimas, biotechnologijos, aplinkosauginių projektų viešinimas, visuomenės informavimas aplinkosaugos klausimais.

Robertas Kontrimovičius,

trečio kurso studentas

Studijuoju miestų inžineriją. Itin domiuosi tiek gyvenamųjų namų statybos procesais, teritorijų planavimu, tiek ekonominėmis problemomis, kurios susijusios su Vilniaus miestu ar jo rajonu. Laisvalaikiu mėgstu skaityti leidinius, susijusius su statybos technologijomis, kurios naudojamos dabar bei kadaise. Taip pat gana dažnai išsiruošiu į pažintines keliones su dviračiu po Vilnių. Mėgstu atrasti vietas, kurių nesimato, einant pagrindinėmis gatvėmis.

Martyna Grušauskaitė

Ruošdamasi architektūros studijoms ir lavindama turimus dailės įgūdžius, atradau sritis, kurios man suteikia didžiausią kūrybinę laisvę. Tai grafika, tapyba, dizainas, o savo laisvalaikio negaliu įsivaizduoti be geros knygos, kelionių ir artimiausių draugų.

Eglė Kristutytė,

trečio kurso miestų inžinerijos studijų programos studentė

Erika Ulevičiūtė

Jau nuo paauglystės žinojau, kad studijuosiu būtent šią specialybę, nes ji ypač mane žavėjo. Todėl dabar esu sėkmingai besimokanti ir daug dėmesio studijoms skirianti trečio kurso aplinkos apsaugos inžinerijos studentė. Prisijungiau prie šio projekto, tikėdamasi ugdyti save kaip komandos narę, išbandyti savo žinias ir jėgas.

Rimvydas Kalkys

Groju gitara, mėgstu šunis, patinka žiema.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų