VILNIAUS TECHNOLOGIJŲ IR DIZAINO KOLEGIJA (VTDKO)

Komandos nariai:

Edvinas Gladkij (2 kursas, statyba)

Dmitrijus Glušakovas (2 kursas, statyba)

Agnė Ablačinskaitė (2 kursas, statyba)

Dominykas Pavilionis (2 kursas, statyba)

Martynas Pauža (2 kursas, statyba)

Paulius Grabauskas (2 kursas, statyba)

Vadovai:

lektorė Anna Glinskienė ir doc. dr. Gintautas Ambrasas

Pasirinkta teritorija:
Ukmergė

Pasirinkta teritorija – SPORTO IR RENGINIŲ KOMPLEKSO PLĖTRA UKMERGĖS MIESTE

 

1. „Sprendimas ką nors pradėti jau gali būti kažko didžio pradžia.“ Trumpai ir šmaikščiai – esame vasaros tramplino dragūnų komanda.

 

2. Pasirinkome Ukmergės r. savivaldybės teritoriją. Ji mums įdomi tuo, kad čia yra daug erdvės fantazijai ir kūrybiškumui. Be to, Ukmergė yra strategiškai patogioje vietoje, ji panašiu atstumu nutolusi nuo Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Utenos – ideali vieta būsimiems renginiams! Trumpai tariant: visi keliai veda į Ukmergę!

 

3.Didžiausias iššūkis yra palikti savo komforto zoną, nebijoti dirbti ir taikyti naujovių tose srityse, kurių nenagrinėjame studijuodami statybos inžineriją, ir taip praplėsti savo žinias.

 

4.Kol kas sunkumų nekyla, darbas vyksta sklandžiai. Kai komanda sudaryta iš smalsių, imlių ir panašiai mąstančių studentų, nesunku surasti optimalų ir racionalų bet kurios problemos sprendimą.

 

5.Projektas ugdo ne tik mūsų profesinius, bet ir komunikacinius gebėjimus, todėl, be abejo, ši patirtis prisidės prie mūsų profesionalumo ateityje. Visi laukiantys iššūkiai ir net tam tikra nežinia vers ieškoti ir rasti tinkamus sprendimus galutiniam tikslui pasiekti, o dar nepatirtos naujovės praplės mūsų galimybių ribas, suteiks naujos erdvės kūrybai, inovacijoms ir taip vers tobulėti, siekti profesionalumo ne tik savo srityje, bet ir komunikuojant su projekte dalyvaujančiais partneriais bei rėmėjais.

 

6.Išmanusis miestas – tai gyvas organizmas. Tai daugybė naujausias technologijas bei išradimus įkūnijančių ir skirtingas funkcijas atliekančių elementų, sujungtų į darnią visumą ir tarnaujančių tvarios visuomenės labui.

 

7.Blogi pavyzdžiai irgi įkvepia! Matydami juos suprantame, kad taip dirbti nenorime. Todėl tokiu „įkvepiančiu“ pavyzdžiu pasirinkome būsimą (galbūt) Nacionalinį stadioną Vilniuje (Šeškinėje, prie prekybos ir pramogų centro „Akropolis“). „Mes sieksime, kad stadionas būtų baigtas iki 2016 metų“, – žadėjo buvęs miesto meras A. Zuokas. Kaip sakoma: pasakyta – padaryta! Belieka liūdnai pajuokauti, kad vis dar neprarandame vilties, jog šiais metais statyba bus baigta…

8.Orientuojamės į Singapūrą.

9.Vadovė Anna Glinskienė: „Tikėti ar netikėti išmintingais žodžiais, kurie sako, kad pasaulyje yra tūkstančiai kelių, o vienas iš jų – Tavo? Dar nedrįstu garsiai girti, kad neišgąsdinčiau jūsų jaunatviškų svajonių ir vilčių, kad per anksti neužriestumėte nosies, bet aš jumis didžiuojuosi! Didžiuojuosi, kad išdrįsote dalyvauti „Išmaniojo miesto III“ projekte, kad pasirinkote sunkesnį, bet įdomesnį nei įprastas studentišką kelią. Linkiu, kad nepritrūktų jėgų ir kantrybės šiame kelyje, kad nepavargtumėte spręsti atsirandančių problemų, kad iki galo išliktumėte tvirta komanda. Linkiu, kad jūsų akys žibėtų net ir dėl mažmožių, kad įgytumėte kuo daugiau patirties – ir profesinės, ir komunikuodami su žmonėmis, ir dirbdami komandoje, ir atlikdami savo asmenines užduotis! Stenkitės surasti tai, kas nuolat stebintų ir teiktų džiaugsmo. „Sirkite“ patys šiuo projektu, užkrėskite aplinkinius savo optimizmu ir mėgaukitės tuo, ką darote. Linkiu, kad jūsų sunkaus ir atsakingo darbo rezultatus įvertintų komisija.“

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų