komfovent gamykla kaisiadorys
„2l architects“ vizual.

Kaišiadoryse iškils „Komfovent“ vėdinimo įrenginių gamykla


Naujos gamyklos pastatas architektų studijos „2l architects“ projektuojamas Kaišiadorių mieste, Pramonės g. 10.

Jame įsikurs vėdinimo įrenginių gamintoja „Komfovent“. Gamykloje numatoma gaminti vėdinimo įrangą.

Sklypas yra nutolęs nuo centrinės Kaišiadorių miesto dalies link vakarų. Sklypas ir yra ties miesto riba, prie geležinkelio bėgių. Pagal Kaišiadorių miesto teritorijos bendrąjį planą sklypas yra pramonės ir sandėliavimo zonoje. Pagrindinė būsimo gamybos paskirties pastato veikla – vėdinimo įrangos surinkimas.

Šiuo metu sklype pastatų nėra, yra tik keli išvažinėti keliukai ir apšvietimo stulpai. Per sklypo teritoriją einanti orinė elektros linija bus iškeliama atskiru projektu pagal AB „ESO“ išduotas iškėlimo sąlygas. Naujai statomas pastatas planuojamas sklypo centrinėje dalyje. Priešais pastatą, Pramonės g. pusėje numatoma automobilių stovėjimo aikštelė.

komfovent gamykla kaisiadorys

Pastate numatoma gamybos zona, sandėliavimo patalpos bei administracinės ir buitinės dviejų aukštų patalpos. Numatoma jungtis prie inžinerinių tinklų (dujų, telekomunikacijų, vandentiekio ir buitines nuotekų), pagal išduotas prisijungimo sąlygas, kuriuos iki sklypo ribos atves Kaišiadorių miesto savivaldybė.

Taip pat įrengti automobilių stovėjimo aikšteles ir krovininių vilkikų aikšteles su rampomis, privažiavimus bei apvažiavimus aplink pastatą, poilsio aikštelę, rūkyklas, priešgaisrinius rezervuarus.

Analizuojama teritorija yra Kaišiadorių miesto šiaurinėje dalyje, pramonės ir sandėliavimo zonoje. Sklypas iš pietų pusės ribojasi su geležinkeliu, iš šiaurės ir rytų pusės ribojasi su Pramonės gatve, iš vakarų su privačiais sklypais kurie jau yra už miesto ribos. Į rytų pusę nuo sklypo ribos randasi pramonės ir sandėliavimo teritorijos.

Projektuojamo objekto sklype šiuo metu nėra esamų pastatų, tik elektros laidų stulpai ir keli išvažinėti keliukai. Per sklypo teritoriją nutiesta orinė elektros linija bus iškeliama atskiru projektu pagal AB „ESO“ išduotas iškėlimo sąlygas.

komfovent gamykla kaisiadorys

Numatomi du įvažiavimai / išvažiavimai iš Pramonės gatvės. Įvažiavimai skirti ir vilkikams ir lengviesiems automobiliams. Prie įvažiavimų vilkikų ir lengvųjų automobilių srautai skirstosi.

Lengvieji automobiliai ir aptarnaujantis transportas nukreipiami į stovėjimo aikštelę, o vilkikai važiuoja prie rampų namelių šiaurinėje arba pietinėje sklypo dalyje. iš sklypo išvažiuojama pro tuos pačius išvažiavimus į Pramonės g.

Įvažiavimai projektuojami techninio projekto rengimo metu pagal gautas prisijungimo prie susisiekimo komunikacijų sąlygas.

Projekte numatomi naujai sodinami medžiai ir krūmai. Sklypo pietinėje pusėje numatomi priešgaisriniai rezervuarai bei siurblinė. Sklypo rytinėje dalyje, greta pagrindinio administracijos įėjimo formuojama poilsio reprezentacinė lauko zona su vietomis pavalgyti ir pailsėti bei pasportuoti. Sklype projektuojamos ir rūkymo stoginės.

Konteineriai buitinėms ir technologinėms atliekoms numatomi įrengti pietinėje pastato dalyje po stogine, vidiniame kieme.

komfovent gamykla kaisiadorys komfovent gamykla kaisiadorys


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų