maniezas kaunas
Maspro vizual.

Kaune planuoja statyti futbolui ir regbiui skirtą maniežą su veidrodiniu fasadu


Kaune, Aleksoto mikrorajone netoli aerodromo, ruošiamasi statyti uždarą regbiui ir futbolui skirtą maniežą. Jį projektuoja studija „Maspro“.

Pasak savivaldybės, jo statybas norima pradėti kitų metų pavasarį.

Trijų aukštų pastatas veidrodiniu fasadu turėtų iškilti Europos prospekte, šalia S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo bei Valstybinės mokesčių inspekcijos. Šiuo metu jam numatytame sklype stovi apleistas administracinis pastatas, sandėlis ir transformatorinė.

Maniežas bus 28 metrų aukščio, prie jo numatyta aikštelė, kurioje tilps 185 automobiliai ir keturi autobusai.

maniezas kaunas

Savivaldybė informavo, jog baigtą projektą tikimasi turėti rudenį. Jeigu procesas vyks sklandžiai, statybas tikimasi pradėti pavasarį.

Aleksotas ir būtent šis sklypas, pasak savivaldybės, pasirinktas dėl patogaus susisiekimo ir todėl, kad čia ji turėjo pakankamai didelį sklypą tokiam statiniui. Be to, Aleksotas yra sparčiai augantis mikrorajonas, išsidėstęs netoli nuo miesto centro.

Savivaldybė pernai pabaigė Dariaus ir Girėno bei šalie jo esančios Sporto halės rekonstrukciją. Kitais metais planuojama baigti darbus ir šalia statomame lengvosios atletikos manieže.

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, anksčiau komentuodamas planus Kaune statyti šias dvi uždaras treniruočių erdves teigė, jog „sezoniškumas neturėtų trukdyti treniruotis ir siekti aukščiausių rezultatų“.

maniezas kaunas

Šaltinis: BNS


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų