AKTA studija

Dovilė Piekytė | dovile.piekyte@akta.lt ir Dovilė Paunksnytė | AKTA studija | www.akta.lt

Siekėme sukurti viešbučio kambarį, kuris būtų lyg išmaniųjų „Jung“ technologijų ekspozicinė erdvė. Kurdami jos interjerą, sąmoningai rinkomės nuosaikių, lakoniškų formų baldus, nesikoncentravome į dekoratyvinius elementus. Stengėmės pabrėžti erdvės funkcinius pranašumus – su sistemos „Jung KNX“ kuriamus skirtingus apšvietimo, garso ar klimato scenarijus. Pasirinkta tamsi interjero foninė spalva padeda atskleisti vizualines apšvietimo galimybes. Siūlomos aukštos kokybės, patvarios, visuomeninėms patalpoms tinkamos apdailos medžiagos.

Viešbučio kambarys su centralizuota sistema „Jung KNX“ turėtų būti valdomas dviem būdais:

  1. išmaniąja programėle;
  2. stacionariais KNX sensoriniais jungikliais F50, derinamais su LS serijos gaminiais.

Išmanioji programėlė, kurią lankytojas įsidiegia savo telefone, turėtų atlikti daugybę funkcijų. Pradedant nuo paprasčiausių: patekimo į kambarį nenaudojant tipinės įėjimo kortelės, savarankiškai vykdomos registracijos, ir baigiant sudėtingesnėmis funkcijomis: komunikacijos su viešbučio personalu, atsiskaitymo už paslaugas, nuotoliniu būdu valdomos kambario klimato kontrolės sistemos.

Mūsų siūlomas programėlės patobulinimas – suasmenintas kliento profilis, kuriuo išmanioji programėlė būtų pritaikyta pagal kiekvieno poreikius, pavyzdžiui, telefone nustatytas žadintuvas susiejamas su žaliuzių pasikėlimo mechanizmu, garso aparatūra įjungiama atsižvelgiant į kliento ar lankytojo užimtumą, siunčiami lankytinų vietų ar restoranų pasiūlymai pagal nurodytus pomėgius. Informacija išsaugoma ir panaudojama kito vizito metu.

Norintiesiems supaprastinto sistemų valdymo nesinaudojant programėle būtų integruoti stacionarūs valdymo skydeliai, tokie kaip kambario ir koridoriaus blokai, centralizuoti jungtukai prie lovos, „Smart Radio“ duše ir atskiras klimato kontrolės skydelis.

PANAUDOTI PRODUKTAI

Ekspozicinei erdvei rinkomės minimalistinio dizaino, naujausius apdailos gaminius bei produktus, kurie atitiktų šių dienų dizaino tendencijas.

GROHE. Pasirinkta netipinė šlifuota grafito spalvos apdaila „SmartControl“ dušo sistemai. Vonios ir praustuvo maišytuvai – su chromo apdaila „Grohe StarLight“.

TECE. Bekontaktė vandens nuleidimo plokštelė „TECElux Mini“ žavi ne tik savo technologiniais aspektais, bet ir nepriekaištingu minimalistiniu dizainu. Atstumo jutiklis, atpažinęs prie tualeto priėjusį asmenį, įjungia šviečiantį mygtuko plotą, kuris padeda susiorientuoti tamsoje. Nuotekų sistema „TECEdrainprofile“ pasirinkta siekiant išlaikyti modernų interjerą.

VILLEROY & BOCH. Išgrynintų formų baldai ir keramikos gaminiai „Finion“ lengvai pritaikomi minimalistinio stiliaus interjere.

BEOLA. Abejingų nepaliekančios ikoninio dizaino kolonėlės „Beolab 18“ žavi kruopščiai atrinkta apdaila ir išskirtine kokybe. Belaidės kolonėlės suteikia laisvumo pojūtį su galimybe vis keisti jų pozicijas erdvėje.

GAUDRĖ. Pasirinkti šviestuvų gamintojai, diegiantys pažangias technologijas ir suteikiantys galimybę kurti skirtingus apšvietimo scenarijus. Šviestuvų dizaino kūrėjai – pasaulyje pripažinimą pelnę dizaineriai, pavyzdžiui, Johanna Grawunder ir jos sukurtas šviestuvas „Flos Wan Downlight“.

THIBAULT VAN RENNE. Interjerui dekoratyvumo suteikia pasirinktas kilimas „Marble“, imituojantis marmuro raštą. Produktas itin kokybiškas, pagamintas iš rankinio verpimo vilnos ir šilko.

BALTIJOS BRASTA. Dušo sienelės su paslėptais tvirtinimais pagamintos pagal individualų užsakymą. Pasirinkta nauja technologija „Greiti lašai“, apsauganti dušo kabinų stiklus nuo vandens poveikio. Ji medžiagai suteikia papildomų savybių: stiklas tampa atsparus įbrėžimams ir yra lengvai valomas.

GAJA DECOR GROUP. Autorinė pastatoma puokštė sukurta profesionalių floristų. Panaudoti augalai, kuriems nereikia ypatingos priežiūros.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų