Austė Ostasevičiūtė

Interjero dizainerė | austeost@gmail.com

Koncepcija:

Kuriant viešbučio kambario interjerą, labiausiai buvo atsižvelgta į inovatyvius sprendimus ir maksimalų svečių komfortą. Siekta sukurti tokią erdvę, kurioje svečias jaustųsi atsipalaidavęs ir galėtų ne tik gerai pailsėti, bet ir pasisemti energijos. Interjerui sukurti naudojamos natūralios medžiagos derinamos kontrasto principu: šviesaus ąžuolo parketlentės – su mozaikinio betono grindimis, betono sienų dekoras – su stikline sienele, vonios kambaryje lankstus natūralus akmuo derinamas su aukso elementais. Neutralios spalvos, aptakios formos, subtilus apšvietimas ir kokybiškiausi bei inovatyviausi sprendimai kuria harmoningą erdvę, leidžia svečiams pasijusti lyg namie. Nors viešbučio kambaryje yra dvi zonos: miegamasis ir vonios kambarys, jas siekta sujungti į vieną bendrą erdvę. Mozaikinio betono grindų danga naudojama abiejose zonose, o stiklinė pertvara dušo zonoje ne tik sujungia erdves į vieną visumą, bet ir suteikia daugiau natūralios šviesos vonios kambariui. Išmanioji „Jung“ valdymo sistema leidžia svečiui reguliuoti kambario temperatūrą, apšvietimą, vėdinimą bei garso sistemą net ir nebūnant kambaryje – visus parametrus galima keisti mobiliojoje programėlėje.

Produktų pasirinkimas:

JUNG. Siekiant sukurti komfortišką savijautą, viešbučio kambariui valdyti pasirinkti inovatyviausių technologijų išmanieji „Jung“ sprendimai. Išmanusis „Jung“ dizaino kortelinis jungiklis
„VingCard“ atpažįsta skirtingus profilius: svečio kortelė įjungia jaukią nuotaiką sukuriantį apšvietimą ir norimą mikroklimatą palaikančią įrangą, o personalo kortelė įjungia tik valant kambarį būtiną bendrąjį apšvietimą.

Prie įėjimo ir šalia lovos sumontuoti centralizuoto valdymo pultai leidžia reguliuoti apšvietimą vieno mygtuko paspaudimu. Taip pat labai patogu reguliuoti užuolaidas ir vaizdo bei garso sistemą, kuri įrengta kambaryje – įmontuotas radijas, „Bluetooth Connect“ arba televizorius.

Maloniam mikroklimatui valdyti pasirinktas „Jung“ patalpos temperatūros reguliatorius „FanCoil“, kuris užtikrina optimalią viešbučio kambario temperatūrą.

BALTIJOS BRASTA. Dušo kabinoms naudojama „Baltijos brastos“ produkcija. Itin elegantiško dizaino, aukso spalva padengta dušo kabina pasirinkta dėl atsparumo aplinkos poveikiui. Stiklas padengtas pagal naują technologiją „Greiti lašai“, kuri apsaugo dušo kabinų stiklus nuo vandens poveikio. Ji medžiagai suteikia papildomų savybių: stiklas tampa atsparus įbrėžimams ir yra lengvai valomas.

BEOLA. Dėl išskirtinio dizaino ir kokybės santykio kambario garso bei vaizdo įrangai pasirinkta „Bang & Olufsen“ gamintojo produkcija, t. y. televizorius „BeoVision Eclipse“ ir belaidė garso kolonėlė „Beoplay A9“.

GAJA DECOR GROUP. Interjerui pagyvinti pasirinktas stabilizuotas medis. Augalas ne tik suteikia erdvei jaukumo bei natūralumo, bet ir veikia atpalaiduojamai.

GAUDRĖ. Poilsio erdvei bei vonios kambariui pasirinktas techninis apšvietimas – gamintojo RZB paslėpti šviesos diodų (LED) šviestuvai. Skaitymo apšvietimui prie lovos pasirinkti šviestuvai „Modular – Minude“. Šviestuvai „Flos – 265“ ir „Serena“ naudojami akcentiniam apšvietimui sukurti.

GROHE. Vonios kambariui pasirinkti nepriekaištingos kokybės ir išskirtinio dizaino „Grohe Essence“ aukso spalvos maišytuvai. Jie puikiai įsikomponuoja į bendrą viešbučio kambario stilistiką, o modernus dizainas kuria prabangos pojūtį. Dušo zonoje pasirinkta novatoriška valdymo sistema „Grohe SmartControl“, kuri leidžia lengvai reguliuoti vandens srautą ir temperatūrą, pasirinkti pageidaujamą dušo srovę bei perjungti ją tarp lietaus dušo galvos ir rankinio dušo.

TECE. Vonios kambario įrangai naudojami potinkiniai „Tece“ rėmai. Klozeto vandeniui nuleisti pasirinkta itin higieniška ir inovatyvi plokštelė „TECElux Mini“ su elektroninio įjungimo neprilietus funkcija. Aukštos kokybės plokštelė turi naktinio apšvietimo funkciją naudojant artumo jutiklį. Tolygiam grindų dizainui sukurti dušo kabinoje pasirinktas dušo latakas „TECEdrainline“, kuris ne tik puikiai integruotas grindyse, bet ir atitinka aukščiausius higienos reikalavimus.

THIBAULT VAN RENNE. Siekiant sukurti jaukią atmosferą, pasirinktas didelio formato ir švelnių atspalvių kilimas iš „Thibault Van Renne“ naujosios kolekcijos „Relined“.

VILLEROY & BOCH. Vonios kambaryje prabangos pojūčiui sukurti pasirinkta ypač elegantiška „Villeroy & Boch Finion“ kolekcijos keramika su baldais. Itin aukštos kokybės santechnika puikiai dera prie bendros interjero koncepcijos.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų