VIZIJA
Koncentruojant toje pačioje vietoje kuriamas darbas, būstas, laisvalaikis, miesto ūkiai. Tikiu, kad ateina metas miestuose kurti vietinius sociotopus, kuriuose susijungtų žmogaus veiklos. Taip pat plintanti ekologiškumo samprata ir dalijimosi kultūra paskatino gyventojams sukurti bendrojo naudojimo patalpas, terasas bei vertikalius sodus.
Žalioji architektūra – išmani, aplinką tausojanti architektūra. Namai, kurie iki šiol buvo suprantami kaip poilsio vieta, šiandien gali tapti ir darbo vieta. Susitelkimas miestuose ir aplink miesto centrų biurus vis labiau praras prasmę. Susiklosčiusi situacija – darbas ir poilsis namų rajone – verčia tikėti galimu hibridinio gyvenimo būdo atradimu, kuris sujungtų į vieną pastatą darbo, verslo, laisvalaikio ir poilsio zonas.
Hibridinis gyvenimo būdas ir paslaugų koncentracija viename taške sprendžia ir dalį ekologinių problemų, nes žmogui viskas tampa lengvai pasiekiama be automobilio ir viešojo transporto. Koncepcijoje pirmenybė teikiama pėstiesiems. Būsto dizainas kviečia žmogų sugrįžti į gamtą. Interjeras kuriamas kaip kontrastas stipriai urbanizuotoms miestų teritorijoms, kuriose gamtos motyvai retas reiškinys.
DIMENSE. Miegamojo zonoje panaudotas struktūrinis dekoras, kuris dažomas žalia spalva. Pasirinktas raštas papildo bendrą interjero koncepciją, faktūrų įvairovę ir atspindi plastiškas gamtos linijas.
ARTFIKSA. Vonios zonoje siena ir dalis grindų dengiama didelio formato „Keratile“ akmens masės plytelėmis iš kolekcijos „Gannett“.
EASE BALDAI. Svetainės erdvėje pasirinkta subtilios, elegantiškos modulinės sofos „Jenny“, kurios pasižymi skandinavišku dizainu. Sofos linijos užapvalintos, jokių aštrių kampų, kaip ir gamtoje, todėl šis sprendimas puikiai išpildo sugrįžimo atgal į gamtą viziją. Prie valgomojo stalo komponuojamos “Mobitec” santūraus dizaino kėdės „Mood“.
GAJA DECOR. Siekiant pabėgti nuo urbanistinio grubumo, interjero erdvėje numatoma daug želdynų: ir dekoratyvių, ir skirtų sodininkystei. Virtuvės zonoje numatoma stabilizuotų augalų kompozicija. Augalai atpalaiduoja nuo miesto šurmulio pavargusį būsto gyventoją.
GROHE. Virtuvėje įmontuojamas maišytuvas „Grohe Red Duo“ su vandens šildytuvu ir filtru. Naudojant filtrą, pašalinamos nepageidaujamos medžiagos, o tai užtikrina gerą vandens skonį ir kokybę. Aukštas išlenktas snapelis idealiai tiks didelės talpos indams pripildyti. Vonios erdvėje parinkta elegantiška maišytuvų serija „Grohe Atrio“. Vonios akcentais tampa maišytuvų spalva.
KAMĖ. Dušo sienelei pasirinkta įmonės „Kamė“ produkcija.
RENVERSA. Jaukumui sukurti numatomos tankaus pastelinio audinio užuolaidos, kurios suteikia būsto gyventojui privatumo, taip pat padeda užtikrinti geresnę akustiką.
CEDRAL. Vidinėje terasoje numatoma dailylenčių „Cedral Click“ apdaila. Ji atspari vandeniui, kenkėjams ir izoliuoja garsą.
GEROS GRINDYS. Visame interjere pasirinktos vinilinės grindys „Haro Disano Saphir Pušis Nordica“. Ypač tvirtos vinilinės grindys yra sunkiai pažeidžiamos, išsiskiria atsparumu vandeniui, todėl tinka naudoti ir vonios zonoje.
JUNG. Miesto namuose saugumui užtikrinti pasirinkta JUNG vaizdo telefonspynė. Pastato interjere projektuojami JUNG jungikliai ir elektros lizdai LS 990, kurie prisitaiko prie interjero medžiagų ir nesujaukia spalvų estetikos. Visos išmaniojo namo sistemos sujungiamos į JUNG KNX sistemą, kuri leidžia centralizuotai valdyti šildymo, vėsinimo, apšvietimo, signalizacijos, stiklų tonavimo, užuolaidų valdymo ir kitas sistemas, reikalingas komfortui užtikrinti.
LAUFEN. Vonios erdvėje pasirinktas pastatomas apskritas praustuvas iš kolekcijos „Ilbagnoalessi One“.
THINK LIGHT. Akcentinis šviestuvas numatomas centrinėje būsto dalyje virš valgomojo stalo. Naudojamas gamintojo „Roll & Hill“ medinis šviestuvas „Counterweight Pendant“. Atsižvelgiant į poreikius, galima keisti daugumos šviestuvų kryptis ir kurti skirtingus apšvietimo scenarijus.