blur wall

Interjero dizaino ir architektūros studija | Vladimiras Mamčicas | blurwall@gmail.com

KONCEPTO APRAŠAS

Automatizuotos technologijos tampa mūsų kasdienybe. Vis dažniau jos paliečia mus ir galiausiai paveikia patalpų interjero dizainą. Šios temos pagrindą sudaro protingų namų funkcionalumas ir interjero dizaino patrauklumas. Sutikite, kad komfortas labai priklauso nuo interjero, kuriame esame ar gyvename. Gyventi savo mėgstamuose namuose be jokių rūpesčių turėtų būti labai malonu. Sukurti tokį interjerą, kuriame jaustumėtės komfortiškai ir gerai, esant bet kokiai nuotaikai – nelengva užduotis. Čia labai svarbus ypatingas ir individualus požiūris į situaciją, tada interjeras bus unikalus. Jeigu jis atlieka savo užduotį kaip „puikus“, tada komforto ir pasitenkinimo jausmas visada bus su jumis. Juk tai vienas pagrindinių žmogaus poreikių. Protingų namų interjeras turi bendrinti tradicinius sprendimus su naujomis technologijomis. Sunku įsivaizduoti šiuolaikišką namą be vėdinimo sistemos, šildomųjų grindų sistemos, alternatyvaus energijos šaltinio, vaizdo stebėjimo ir kitų aukštųjų technologijų elementų, kurie kuria komfortą ir saugumą mūsų namuose. Tokios sistemos leidžia mums valdyti visus prietaisus, sujungiant juos į vieną vienetą: šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo, vandentiekio, elektros, garso, vaizdo stebėjimo, apsaugos ir kt. sistemos. Šio interjero koncepcija yra belaidžio tinklo organizavimas, kuris užtikrina visų skaitmeninių elektros prietaisų ir komfortiško gyvenimo palaikymo sistemų sąveiką namuose. Su protingų namų sistema ne tik galima kontroliuoti patalpų apšvietimą ar palaikyti skirtingą temperatūrą bei klimatą atskiruose kambariuose, ji turi begalę kitų naudingų funkcijų. Ateityje su tokiomis sistemomis bus susiejami baldų komplektai, pavyzdžiui, virtuvės, galinčios gaminti jums maistą, kol grįžtate namo iš darbo. Tai padės sutaupyti nemažai laiko, todėl galima bus skirti daugiau dėmesio dalykams, kurie jums patinka. Tarkime, daugiau laiko praleisti su šeima jaukioje atmosferoje savo mėgstamuose namuose.

 

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

GAUDRĖ. Interjerui naudojami gamintojo „Flos“ šviestuvai. Prijungus juos prie protingų namų sistemos, šviesos mus gali lydėti per kambarius, pasitikti grįžtant arba švelniai užgesti išeinant. Taipogi papildomi taškinio tipo šviestuvai vakare pabrėš visus interjere esančius akcentus, o bendros apšvietos LED šviestuvai sukurs papildomą apšvietimą grindų plotams, kur jo reikės.
Buto perimetras virš grindjuosčių apšviečiamas LED juosta. Tai gali būti puikus naktinio režimo palaikymas arba vienas iš išskirtinių akcentų bute, naudojant išmaniąsias LED HUE juostas, kurių spalvos gali keistis jums panorėjus – tiesiog pagal nuotaiką.

JUNG VILNIUS. Vienas iš lyderių inovatyvių technologijų sferoje, be kurio išmanieji namai nebūtų tokie. Projekte naudojami įvairūs jutikliai ir valdymo blokai, kuriais galime kontroliuoti praktiškai viską: pradedant nuo automatinių žaliuzių, užuolaidų ir baigiant kambarių mikroklimato palaikymu, buitinės technikos valdymu, apšvietimo bei garso ir vaizdo aparatūros kontrole.

MIELE. Išskirtinio grožio buitinė technika, kuri gali gaminti maistą, kol jūs važiuojate iš darbo namo.

THIBAULT VAN RENNE. Nuostabūs rankų darbo kilimai, be kurių namai neatrodytų taip jaukiai. Projektui buvo pasirinkta kolekcija „Abstracts“. Kilimai puošia svetainės zoną bei miegamąjį kambarį.

GAJA DECOR GROUP. Stabilizuoti augalai – tai puikus ir, svarbiausia, natūralus būdas, kaip galima papuošti ir suteikti gaivos savo namams.

BEOLA. Garso kolonėlė „BeoLab 19“ leidžia nevaržomai klausytis muzikos namie, atsisakant nereikalingų laidų interjere.

VILLEROY & BOCH. išskirtiniai vonios baldai „Finion“ puikiai susilieja su bendru buto interjeru.

GROHE – virtuvės plautuvė „K1000: linija, maišytuvas „Grohe RED“, vonioje rankšluosčių laikiklis „Towel ring“, „Aitrio“ potinkinis maišytuvas, dušas „Rainshower SmartControl 360“. Išskirtinio dizaino dušo latakai, nuleidimo mygtukai, potinkinės sistemos.

TECE – potinkinis rėmas, latakas „TECEdrainprofile shower“. Tai išskirtinio dizaino dušo latakai, nuleidimo mygtukai, potinkinės sistemos.

BALTIJOS BRASTA – dušo kabina „Sandra“ puikiai papildo vonios interjerą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų