Eglė Skulsčiūtė

Interjero dizainerė Eglė Skulsčiūtė, info@interjero.guru, +370 687 29533

VIZIJA

Urvai ir olos buvo pirmasis natūralus ir saugus gamtos prieglobstis, o keliaudamas žmogus viešbutyje ne tik tikisi rasti komfortą, bet nori jaustis saugiai. Modernus viešbutis „Cave“, esantis toliau nuo miesto šurmulio, ima viską, kas geriausia buvo praeityje derindamas su naujausiais atradimais, tarp kurių išmanūs viešbučio valdymo sprendimai, natūralūs stabilizuoti augalai, „human centric lighting“, dirbtinis akmuo, profesionalus garso skambesys… – visa tai kartu padeda kurti jaukią poilsio užuovėją pandemijos nualintam turistui.

Viešbučio numeryje lyg iš senovinių olos piešinių atgijusios figūros, recepcijoje lyg stalaktikai lubose kabantys šviestuvai, ažūrinė vandens tėkmę simbolizuojanti centrinė recepcijos konstrukcija, aptakios formos, kūno ir biežinės spalvos koloritas, uolos fragmentai kambariuose – visa tai kuria saugaus prieglobsčio/urvo atmosferą. Būtent savo atmosfera ir išmaniais sprendimais viešbutis išsiskiria iš kitų rinkoje, nes ne tik aklai žiūri vien į ateitį, bet atsižvelgia į tūkstantmečius siekiančias žmogaus šaknis, žmogaus prigimtį, kuri keičiasi daug lėčiau nei vystosi technologijos.

 

GROHE. Dėl naujausių tendencijų poreikio ir išteklių taupymo santechnikos įrangai pasirinkta nuolat tobulėti siekianti gamykla GROHE. Atrinkti šie gaminiai: WC prausuvas Essence 3956400H, maišytuvas Plus 23958003, WC puodas Sensia Arena 39354SH1, vonia Essence 39611000, vonios mašytuvas Plus 23846003, maišytuvai dubeniui Plus 32618003, praustuvas-dubuo Essence 3960800H, rankinis dušas Euphoria 26404000,dušo sistemų valdymui smart control 29119000 ir 29121000, dušo galvos 27938001.

Aksesuarai Allure: lentynos 40965001, rankšluoščių kabykla 40341000, tualetinio popieriaus laikiklis 40279001, tualetinis šepetys 40340001, stiklinė 41029000 ir dozatorius 41028BE0 Selection.

UAB BRASA. Baldiniam sprendimui dėl plataus asortimento ir kokybiškų produktų pasirinkta įmonė BRASA. Drabužinei dėl patogaus būdo laikyti daiktus ir švelnaus uždarymo su pritraukimu pasirinkta daiktų laikymo sistema ELITE: rūbams krepšiai XWGKOSZ7010, batams stalčiai XWGKOSZM7010. Rūbams kabinti naudojama kartelė R-1/28T-2350 su galiniais laikikliais R-110J.

Draužinės spintos apšvietimui naudojama silikoninė juosta FLEXYLED A-FLED/AT6/2SWW. Spintos stalčiams dėl aptakios formos pasirinkta rankenėlė MN1109 Z-Hoop PAMAR. Veidrodžiai san.mazguose gaminami pagal užsakymą, su sensoriniu jungikliu, priekiniu apšvietimu ir apsauga nuo rasojimo.

TOP SPYNOS. Dėl didelės patikimų gaminių įvairovės pasirinkta įmonė TOP SPYNOS. Atrinkti produktai: durų rankena APRILE Lupina RT7S AS su suktukais sanmazguose, seifas „mySafe 430EL“ juodas su elektronine spyna.

DUPONT. Siekiant interjere perteikti urvo motyvą nuspręsta naudoti dirbtinį akmenį „Corian®“. Recepcijos baldas, grindų ir sienų danga vonioje pagaminta iš kūno spalvos dirbtinio akrilinio akmens „Corian® Solid Surface Abalone“.

UAB AUDIOTONAS. Dėl patikimo profesionalios audio įrangos asortimento pasirinkta bendrovė AUDIOTONAS. Numeryje kambariuose naudojami lubiniai garsiakalbiai AMC PC 6HP, svetainėje sumontuota profesionali garso sistema: Bluesound B160S stiprintuvas su integruotu internetiniu grotuvu, valdomas per Bluesound Professional CP100 kontrolines paneles. San. mazguose naudojami drėgmei atsparūs garsiakalbiai AMC WP 5. Evakuacijai svetainėje – lubinis garsiakalbis AMC EVAC5.

TORK. Vonios ir WC patalpai reikėjo patikimų ir lengvai aptarnaujamų dozatorių bei kitų gaminių, todėl pasirinktas rinkoje gerai žinomas gamintojas „Tork“. San.mazgams pasirinkta produktų linija „Elevation“, nes užapvalintų formų baltos spalvos gaminiai gražiai įsilieja į bendrą spalvinę gamą. Parinkti šie gaminiai: odos priežiūros priemonių dozatoriai (vienas naudojamas muilo putoms, kitas kūno kremui), šiukšlių dėžė 564000, 566000 higieninių paketų maišelių dozatorius, purškiamojo oro gaiviklio dozatorius 562000.

UAB JUNG VILNIUS. Siekiant įdiegti išmanius elektros prietaisų valdymo metodus dėl savo inovatyvių sprendimų ir galimybės produkciją ištestuoti vietinėje ekspozicijų erdvėje buvo pasirinkti JUNG gaminiai ir KNX sistema. Pastato valdymui naudojama programinė įranga „Visu Pro Hotel“, ji integruojama su viešbučio valdymo sistema. Kambarys nuo perkaitimo saugomas KNX orų stotelės pagalba.

Pasirinkta produktų serija LS ZERO 0mm „blank ivoire“ spalvos iš „Les Couleurs® Le Corbusier“ spalvų paletės. Kiekvienoje viešbučio numerio patalpoje įrengtas termostatas TRD LS 9248 WW. Prie išėjimo durų – RFID kortelinis jungiklis bei specialus jungiklis „netrukdyti“ ir „sutvarkyti numerį“, dviejų klavišų jungiklis su indikacija viską išjungti ir lubų šviesai įjungti, SCHUCO kištukinis lizdas su LED.

Kiekvienoje patalpoje įrengti būvio davikliai „KNX Presence Detector Mini“ 3361-1 M WW, JUNG dūmų detektoriai. Prie tualetinio staliuko sienoje sumontuoti tarptautiniai kištukiniai lizdai: G+I, SWISS SYSTEM ir SCHUCO Standard su USB A+C. Svetainėje ant sienos sumontuotas valdiklis „Smart Control 5“, kuris leidžia patogiai valdyti visas funkcijas vienoje vietoje.Prie lovos mygtukais reguliuojama ne tik šviesa, bet valdomos ir užuolaidos, įjungiami scenarijai „naktis“, „rytas“, funkcijos „netrukdyti“, „sutvarkyti numerį“ arba viskas išjungiama „on/ off“ mygtuku.

San.mazguose veikia scenarijai „wc“ ir „vonia“, kas priskiriama šiems scenarijams gali būti laikui bėgant perprogramuojama. Naktį orientuotis kambariuose padeda kištukiniai lizdai su LED pašvietimu, o vonioje ir tualete – LED pilotinė švieselė LC 1539-OO LNW245.

GAJA DECOR. Stabilizuoti augalai yra natūralūs, nereikalauja priežiūros, todėl ypač tinkami viešbučiams. Dėl plataus jų asortimento pasirinkta įmonė GAJA DECOR. Recepcijos zoną pagyvina baltų samanų kamuoliukai „Lichen Natural MOI5000“. Svetainėje prie valgomojo staliuko įrengta aukštos žolės „sala“ Green BEA 0105 .

TARKETT. Dėl galimybės praktiškai susikurti norimų spalvų ir rašto kilimą pasirinkta bendrovė TARKETT. Akmenukų vandenyje įspūdžiui sudaryti numeryje naudojamas savo spalvomis perkomponuota „Axminster“ kiliminė danga J21829 –J701. Recepcijoje dėl savo ilgaamžiškumo paklota kūno spalvos vinilinių plytelių danga „iD Inspiration 55 – Century DAWN“.

ARSAN. Vonios kambario įrangai papildyti pasirintos aukščiausios kokybės patikimų ir žinomų Europos santechnikos gamintojų prekės, kurias tiekia įmonė ARSAN. San.mazguose įrengtas išmanus ir taupus elektrinis rankšluosčių džiovintuvas „Einar 1680×90“, pripjautas „Radaway Teos C/F“ baltas dušo padėklas, „Idea Black DWD Factory“ dušo durelės.

AKMENSTATA. Dėl aukštos kokybės produkcijos iš natūralaus akmens pasirinkta įmonė AKMENSTATA. Kuriant urvo atmosferą interjere, pasirinktos „Grigio Olivo“ granito plokštės. Šių plokščių paviršius yra dekoruotos „Crust“ apdirbimo būdu: įmituojamas grubus skaldymas. Tokio tipo plokštės naudojamos kaip uolos fragmentai miegamajame, WC ir vonioje.

Svetainėje žurnalinio staliuko stalviršis taip pat pagamintas iš „Grigio Olivo“ granito poliruotos plokštės, o ten pat stovinčios akmeninės pakylos statuloms padarytos iš šukuoto „Travertino Brushed“ marmuro. Vonios grindims parinktos plokštės, kurias gamina tarptautinė ispanų įmonė „Cosentino“ — kurianti naujoviškus architektūros ir dizaino paviršius.

„Dekton®“ „Kraftizen“ kolekcijos „Nacre“ splavos presuoto akmens plokštės yra didelio formato, taip susidaro minimalių sujungimų siūles. Galimi ir skirtingi medžiagos storiai, kurie leidžia maksimaliai ir labai optimaliai pritaikyti šią medžiagą įvairioms aplikacijoms.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų