Eglė Skulsčiūtė

Interjero dizainerė | info@interjero.guru

KONCEPTO APRAŠAS

Galvojant apie ateities viziją ir naujausias technologijas, akys krypsta į dangų ir mintys ima suktis aplink kosmines technologijas. Interjere kuriamas dangaus fonas su ryškia saulės šviesa, o apskritos geometrinės formos byloja apie dangaus kūnus. „Kad gyventų, žmogui reikia spalvos“ (Le Corbusier), tad savitas emocinis turinys interjere kuriamas per spalvą, formą ir naujausias technologijas.

Apšvietimas. Buvo siekiama priartinti dirbtinį apšvietimą prie natūralios šviesos teikiamo pozityvaus poveikio, todėl apšvietimui pasirinkta technologija „Philips Hue“. Šviestuvas „Philips Hue White Ambience Cher“ svetainėje ir prožektoriniai šviestuvai „White and Colour Ambience“ su lemputėmis GU10 sukuria centrinį apšvietimą (angl. Human Centric Lighting), kuris imituoja natūralios šviesos dinamiką, spalvos temperatūros ir šviesos intensyvumo pokyčius, taip palaikydamas žmogaus biologinį ritmą. Technologija „TunableWhite“ leidžia ryte mėgautis šaltesnės baltos spalvos apšvietimu, o po pietų ir vakare – mažesnio intensyvumo šiltesnių atspalvių šviesa.

 

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

JUNG. Naudojama pastato valdymo sistema KNX, kuri į vieną sistemą sujungia visus būsto prietaisus, ŠVOK (šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo), priešgaisrines ir apsaugos sistemas bei apšvietimą. Tai leidžia viską valdyti centralizuotai, automatizuoti ir kurti įvairius scenarijus. Sistema reguliuoja patalpų mikroklimatą, reaguoja į saulės poveikį, reguliuoja apšvietimą, imituodama natūralaus apšvietimo dinamiką. Įdiegta galimybė sistemą valdyti balsu.
Sistema suprogramuojama pagal šeimininkų kasdienį ritmą. Vonioje įrengti būvio davikliai, tad įėjus į patalpą šviesos įsijungia automatiškai. Būvio davikliai yra ir svetainėje bei virtuvės zonoje tam, kad, nesant jose žmonių, būtų taupomi ištekliai bei reaguojama į pasirinktus išmanaus namo veikimo scenarijus. Įdiegti reikiami davikliai ir bute veikia dujų bei vandens nuotėkio signalizacija. Apsaugos sistema leidžia imituoti žmonių buvimą jiems išvykus, o pirštų anspaudų skaitytuvas atjungia signalizaciją ir identifikuoja, kuris šeimos narys grįžo namo.

TECE. Pasirinktas potinkinis WC terminalas „TECElux“ su „sen-Touch“ elektroniniu vandens nuleidimu. Sistema pasirinkta, nes gali gryninti orą ir vandenį nuleisti automatiškai, o reguliavimo velenas padeda keisti keramikos aukštį. Vandeniui nutekėti pasirinktas lengvai valomas ir lygiai su siena įmontuojamas trapas „TECEdrainprofile“.

VILLEROY & BOCH. Pasirinktas pakabinamas unitazas „Finion“ dėl vandenį tausojančios sistemos „Aquareduct®“. Vonioje kabinama juodos spalvos spintelė „Finion G09“ su LED apšvietimu – reguliuojama baltos šviesos spalvine temperatūra. Ant spintelės montuojamas praustuvas „Finion 4168 6G/6L/6C“, pagamintas iš itin stiprios keramikos „TitanCeram“. Tai suteikia galimybę turėti plonasienius praustuvus.

BALTIJOS BRASTA. Išrinkta dušo sienelė „Ema“ dėl juodo metalo rėmo, kuris puikiai įsikomponuoja vonios interjere.

BEOLA. „Bang & Olufsen“ kolonėlė „Beosound Edge“ pasirinkta dėl mobilumo ir užmaskuoto valdymo. Televizoriai „Biovision Horison“ ir kolonėlės „Beoplay M5“ svetainėje bei miegamajame taip pat pasirinkti dėl mobilumo. Vonioje naudojamas garsiakalbis Celestial, dėl galimybės jį montuoti lubose.

GAJA DECOR GROUP. Ssienelė iš apskritų stabilizuotų samanų svetainėje tarsi paveikslas papuošia ir pagyvina svetainę.

GAUDRĖ. Miegamajame naudojami gamintojo „Flos“ šviestuvai „Ok“ dėl originalaus montavimo, galimybės keisti aukštį, šviesos šaltinio kampą ir šiltos baltos spalvos. Svetainėje naudoti du toršeriniai RZB šviestuvai „Less is more 27“, nes juose integruota technologija „TunableWhite“, būvio jutikliai, energiją taupantys dienos šviesos jutikliai.

THIBAULT VAN RENNE. Iš šio gamintojo kilimų kolekcijų pasirinkta šiuolaikiško dizaino kolekcija „Abstracts“ ir jos kilimai „Red“ bei „Grey-silver“.

GROHE. Vonioje dėl lengvo valymo, valdymo ir saugaus termostato naudojamas dušo maišytuvas „SmartControl 360 DUO“. Virtuvėje pasirinktas lengvai valomas maišytuvas „Red Duo“ ir sistema „Sense Guard“ (vandens apsaugos nuo išsiliejimo).

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų