Evelina Simonaitytė

Vilniaus dailės akademijos studentė

„Jung“ demonstracinis butas – ekonominės klasės, su įprastomis interjero detalėmis, tačiau jame pritaikomos naujausios technologijos ir didžiausias dėmesys skiriamas būtent joms.
Tai vieta, kurioje integruota išmani sistema, jungianti ir valdanti visus elektrinius namų prietaisus, be to, ji yra taupesnė bei saugesnė. Patekę į namus, centralizuotą sistemą, panašią į planšetinį kompiuterį ar į išmanųjį telefoną, galite reguliuoti iš holo zonos. Jame esantys įrenginiai užtikrina komfortą visą parą, net kai žmogaus nėra namuose. Galite reguliuoti apšvietimą bet kuriuo paros metu skirtingose išmanaus buto patalpose, taip pat lengvai valdyti garso aparatūrą, kuri yra integruota kiekvienoje buto zonoje, temperatūrą, saugos sistemą. Be minėtųjų aspektų, mano išmaniojo buto koncepcijoje svarbi vieta tenka moderniam vonios kambariui, kuriame yra grindinė šildymo sistema, sumažinanti drėgmę patalpose, oras tampa sausas ir slogus. Virtuvėje montuojama moderni buitinė technika, patogus išdėstymas, norint gaminti maistą ar papietauti prie pietų stalo. Tai vieta, kur naujausios technologijos paverčia net ir ekonominės klasės butą moderniu ir patogiu.

JUNG ir SIEDLE. Visoms sistemoms veikti padeda sistema „Jung KNX“, kuri leidžia lengvai valdyti apšvietimą, mikroklimato, temperatūros ir saugos sistemas vienu metu.

TECE. Latakai yra viena svarbiausių detalių, norint įrengti patogią prausimosi vietą. Kiti šios kompanijos produktai: itin higieniškas vandens nuleidimo prietaisas su elektrinio įjungimo neprilietus funkcija, taip pat grindinė šildymo sistema.

VILLEROY & BOCH. WC zonai pasirinkau siūlomos kolekcijos „Finion“ produktus. Praustuvą „Surface- mounted washbasin 414361“, kuris forma ir linijomis dera prie maišytuvo. Taip pat šiai patalpai pasirinkau subtilios formos klozetą „Washdown WC, rimless wall- mounted 4664R0“.

GAUDRĖ. Šviestuvai parinkti atsižvelgiant į zonų poreikius. Visose patalpose veikia naujos kartos šviesos diodų (LED) technologijos įleidžiami šviestuvai. Virtuvėje – paviršiniai šviestuvai, miegamajame – akcentiniai sieniniai šviestuvai.

GROHE. Išmanus vandens maišytuvas ir vandens jutiklis „Grohe Sense“ iškart išsiunčia įspėjimą per programėlę „Grohe Ondus“. Tad skubiai reaguodami išvengsite, kad nuotėkis netaptų potvyniu. Maišytuvas „Allure Brilliant Single-lever basin mixer ½ XL-Size“ puikiai dera prie „Villeroy & Boch“ praustuvo.

THIBAULT VAN RENNE. Svetainės kambariui pasirinkau rankų darbo kilimą iš vilnos ir natūralaus šilko, kuris suteikia interjerui prabangos ir komforto.

BALTIJOS BRASTA. Vonios kambaryje siekta minimalizmo, todėl įmontuota dušo sienelė „Laura“.

BEOLA. Atsižvelgiant į „Jung“ technologijos galimybes, visose zonose galima atrasti įmontuotas kolonėles „Celestial“.

GAJA DECOR GROUP. Norint interjerui suteikti šviežumo, vonios kambaryje sukuriamas samanų paveikslas, o virtuvėje, virš valgomojo stalo, pakabinami stabilizuoti augalai.

 

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų