Jūratė Miliauskaitė-Laurinaitienė

Projektavimas ir dizainas | „JM Design Studio“ | jurate@designjm.eu

KONCEPTO APRAŠYMAS

Vienas iš septynių senovės pasaulio stebuklų Kabantieji Babilono sodai įkvėpė, naudojant naująsias technologijas, sukurti imperatoriško minimalizmo viešbučio kambario interjerą. Gamtos ir inovacijų harmoniją formuoja svyrantys augalai ant šviestuvų, kurie kambariui suteikia natūralaus šviesos ir šešėlių žaismo, o dekoratyviniai lapų motyvai ant sienų atlieka funkcinę baldų paskirtį. Arkinės lubos, geometriniai rombo elementai grindyse, aukso spalvos detalės suteikia viešbučio kambariui išskirtinės imperatoriškos prabangos. Lygi baltų sienų spalva pasirinkta vientisumui derinant su JUNG baltos spalvos valdikliais.

 

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

JUNG. Įėjus į kambarį, naudojama išmanioji kortelių atpažinimo sistema „VingCard“ kartu su kambario bloku. Pagrindinėje patalpoje pasitelkiamas KNX kompaktiškas patalpų valdiklis OLED, kuriuo valdomas apšvietimas, oro temperatūra, taip pat elektrinis užuolaidų mechanizmas bei reguliuojama muzika. Šviesos ir elektrinių užuolaidų mechanizmui naudojama valdymo sistema prie lovos. Vonios kambaryje pasirinktas ne tik šiai patalpai priskirtas patalpos temperatūros reguliatorius „FanCoil“, bet ir puikiai atmosferai palaikyti tinkamas „JUNG Smart-Radio Mono LS design“. Naudojamas išmaniųjų mygtukų modulis „F40 A creation“.

GAUDRĖ. Mėgstu minimalizmą, neperkrautą interjero šviestuvais. Pagrindinis šviestuvas – lubinis, sumontuotas iš šviesos diodų (LED) juostų, kurių šviesą dengia šviesą praleidžiantis audinys. Šviesos intensyvumas reguliuojamas valdikliu.

Ant sienų – tiek virš lovos, tiek vonioje – kabo įmonės „Flos“ šviestuvai „Pochette Up-Down“. Jie pasirinkti dėl itin minimalistinio dizaino ir suderinamumo su lenktų lubų forma.

GAJA DECOR GROUP. Pagrindiniame ir vonios kambariuose pasirinktas apželdinto šviestuvo lubose sprendimas. Prasiskverbianti šviesa sudaro ant sienų šešėlių žaismą, tad galima pasijusti kaip gamtoje.

BEOLA. Garso sistema iš „Bang & Olufsen“. Pastatomos kolonėlės šonuose „BeolaLab 18“ pasirinktos dėl išskirtinio dizaino.

THIBAULT VAN RENNE. Ten, kur jauku prisėsti ir atsipalaiduoti, patiestas kilimas iš kolekcijos „Visual“ su juodos ir aukso spalvų deriniais.

BALTIJOS BRASTA. Pasirinkta dušo kabinos sienelė „Greta plius cube“. Tai industrinio dizaino sienelė su juodais rėmeliais, priderinta prie grindų su juodu akmeniu.

GROHE. Siekiant paryškinti minimalistinę su modernios klasikos elementais erdvę, pasirinkta aukso spalvos kolekcija „Essence“: potinkinis maišytuvas praustuvui iš sienos ir erdvinę vonią puošiantis į grindis montuojamas vonios maišytuvas. Duše naudojama „Grohe“ termostatinė lietaus dušo sistema „SmartControl 360 DUO“.

VILLEROY & BOCH. Pasirinkta elegantiška keramika ir vonios baldas yra iš kolekcijos „Finion“. Baldas, nors minimalus, tačiau jo juoda blizgi tekstūra žaidžia su atspindžiais iš grindų rašto.

TECE. Vonios kambario interjere naudojamas „TECElux“ – tai vandens bakelis su visomis dabartinėmis ir ateities WC funkcijomis, be to, dera su visa unitazų keramika. Taip pat pasirenkamas dušo latakas iš serijos „TECE Drainline“, siekiant išlaikyti vientisą dizainą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų