Margarita Akelaitytė

„Vilnius Tech“ architektūros studentė Margarita Akelaitytė, miss.akelaityte@gmail.com + 370 606 37 589

 

VIZIJA

Ateities namo vizija – tai naujojo pokario architektūra. Tai architektūra, kuri išsaugo karo paveiktus pastatus ir juos papildo, tačiau nepaslepia istorijos. Šio dizaino tikslas yra sukelti prisiminimus apie karo metu išryškėjusias vertybes, vidinę jėgą ir įveiklinti nenaudojamas griauti paliktas architektūrines erdves. Apgriuvusių sienų ir naujausių technologijų kontrastas pabrėžia karo netikėtumą, o vaizduojami produktai padeda suteikti šią emociją.

 

PARTNERIŲ PRODUKTAI:

Pagrindiniai pasirinkimo aspektai buvo inovatyvios technologijos, estetiniai sumetimai, praktiškumas bei „žalias“ produkto gaminimas. Taip pat visą dizaino eigą buvo galvojama apie pagrindinę idėją ir atitinkamai pasirinkti produktai.

JUNG. Elektros lizdai „AP 600“. Jie puikiai tinka įvedant naują elektros instaliaciją ar atnaujinant seną ant tokių paviršių kaip betonas. Kadangi restauruojamas betoninis pastatas, šis jungiklis yra praktiškiausias. „Smart Panel 8“. Produktas pasirinktas siekiant išmaniojo pastato koncepcijos. Šio produkto dizainas taip pat tinka svetainės kambaryje. LS 990 Garso telefonspynė. Siekiant užtikrinti gyventojo saugumą, įrengiama daug vietos nereikalaujanti, minimalistinio dizaino telefonspynė.

SAPA. SAPA 2086SX durys. Šis produktas naudojamas eksterjere ir pasirinktas dėl jo „žalio“ gaminimo, tai yra produktas pagamintas naudojantis atsinaujinančia energija. SAPA 1086/SX/PX langai. Šie langai puikiai tinka gyvenamojo namo funkcijai, taip pat gerai apsaugo nuo triukšmo.

MEDŽIO APDAILA. „Kaindl Natural Touch Wide 8.0 Fishbone Ąžuolas Alwig“ laminuotos grindys. Šis dizainas pasirinktas estetiniais sumetimais, taip pat jos tinka ir šildomoms grindims, o tai ypač aktualu vienbutyje name.

„Haro Disano Project Piazza Marmuras White“ grindų danga. Šis grindų paviršius ypač dera prie virtuvės stalviršio, taip pat kuria estetinę atmosferą, o tai aktualu virtuvės ir sanitarinio mazgo erdvėse.

LAUFEN. Pakabinamas unitazas be vandens paskirstymo apvado. Produktas pasirinktas dėl minimalistinio dizaino.

VILNIAUS EJOTRA. „Twinson 504“ tamsiai ruda terasos grindų danga. Šis produktas pasirinktas dėl gamybai naudojamos unikalios technologijos – medžio dulkių ir plastiko (PVC) granulių mišinio, kuris panaikina blogąsias ir išlaiko gerąsias medžio savybes.

GROHE. Vonios maišytuvas. Pasirinktas dėl išskirtinio dizaino ir novatoriškumo.

DARKSIDEWOOD. „Darksidewood Natural Maumedis“. Šiuo produktu padengtas visas namo fasadas – medinis ažūras užkabintas priešais esančias sienas. Taip sukuriamas estetinis, jaukus vaizdas, tačiau esančios apgriuvusios sienos vis tiek matomos ir taip kuriamas charakteris.

VITTALI. Įtempiamos lubos. Apšvietimas. Įtempiamos lubos ir apšvietimas yra vienas pagrindinių dizaino akcentų – senų, patrupėjusių sienų ir naujų, lygių, pakabintų lubų su šiuolaikiškais šviestuvais kontrastas.

BALDAI NAMAMS

  1. Svetainės komoda „Pica“. Šis produktas pasirinktas dėl estetinių priežasčių.
  2. Suoliukas „Luna“.
  3. Kavos staliukas „Accademia“.
  4. Abstraktus paveikslas „Coils I“.
  5. Abstraktus paveikslas „Tivoli“.
  6. Abstraktus paveikslas „Sahara“.

Produktai pasirinkti dėl estetinių priežasčių. Paveikslai pasirinkti vaizduojantys apskritas formas, kad kampuotos architektūros kontekste suteiktų minkštumo. Suoliukas „Luna“ taip pat naudojamas dėl minkštų jo formų. Kavos staliukas ir komoda naudojami dėl jų raštų ir griežtų masyvių formų.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų