Monika Juknienė

Interjero dizainerė | monika.jukniene@gmail.com

KONCEPTO APRAŠAS

Sukurti viešbučio kambario interjerą įkvėpė siurrealistinė Dali skulptūra „Mae West Lips“, vaizduojanti raudonas lūpas. Parinkta atitinkamos formos sofa ir rožinė sienos spalva puikiai rezonuoja su raudona – tai tapo pradžios tašku. Keliaudama dažnai apsistoju viešbučiuose ir dėliojau tokį interjerą, koks norėčiau, kad būtų tobulame viešbučio kambaryje: šiltas ir džiaugsmingas, kuriame norisi būti ir į kurį gera sugrįžti. Jaukumą ir šilumą kuria geras aptarnavimas, malonus ir mandagus personalas, taip pat, žinoma, ir geras interjeras. Naudojau šiltas „Corbusier Polichromie“ spalvas ir medį – tai pagrindinės priemonės interjerą paversti jaukiu. Interjerą puošia A. Kriščiūno tapyba. Art deco stilius dera su naujausių technologijų apšvietimo, vėdinimo, grindų šildymo, užuolaidų valdymo sistema bei inovatyviu išmaniojo namo sprendimu, pritaikytu viešbučiams.

 

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

BALTIJOS BRASTA. Pagal užsakymą gaminama 8 mm stiklo sienelė dušui pasirinkta dėl išskirtinio gamintojo pasiūlymo pagaminti nestandartinių reikiamų matmenų gaminį su technologija „Greiti lašai“ ir ypatingo technologinio sienelės tvirtinimo būdo su paslėptais profiliais prie sienos bei grindyse.

GAUDRĖ. Sieniniai šviestuvai „Flos“, staliniai „IC Lights“ bei toršeras „Captain Flint“ skirti tinkamai art deco stiliaus apšvietimo koncepcijai sukurti. Sprendimas parinktas dėl išskirtinių savybių – šviestuvai yra balanso ir kokybės pavyzdys.

GROHE. Termostatas „Grohe SmartControl Concealed“, matinės chromo spalvos maišytuvai „Grohe Essence“ ir pastatomos vonios maišytuvas „Essence Single-Handle Bathtub Faucet“ pasirinkti dėl išskirtinio dizaino bei aukštos kokybės.

GAJA DECOR GROUP. Augalai yra 100 % organiniai ir natūralūs, nes stabilizacijos metu naudojamas glicerolis ir valgomieji dažai. Šiame projekte naudoti kambariniai augalai suteikia žalumos ir gaivumo.

BEOLA. Televizorius ir garso kolonėlės „Beo Sound-35 Home Multiroom“ pasirinkti dėl puikių techninių charakteristikų, lengvo valdymo ir nepriekaištingo dizaino, kuris savo formomis išbaigė interjero idėją ir užtikrino maksimalų komfortą naudojant.

TECE. prie sienos įrengiamas nerūdijančiojo plieno latakas „TECEdrainline“ su įklijuojama tokia pat plytele, kokiomis yra išklotos grindys, parinktas dėl minimalistinio dizaino, labai aukštos kokybės ir puikių vandens nubėgimo savybių.

THIBAULT VAN RENNE. Kilimai „Fast Orange“ iš kolekcijos „Kashmir Blazed“ poilsio zonoje ir „Abstracts 5 Red“ iš kolekcijos „Abstracts“ miegamojo zonoje pasirinkti dėl spalvinės gamos, išskirtinio rašto ir faktūros, aukšto atsparumo dėvėjimuisi bei ypač lengvos priežiūros.

VILLEROY & BOSH. Santechninės keramikos gaminiai, pastatoma vonia ir baldiniai praustuvai iš dizaino linijos „Finion“ parinkti dėl puikaus estetinio vaizdo ir harmoningų formų. Vonia žavi apdaila ir apšvietimo sprendimu. Baldinė spintelė po praustuvais pasirinkta dėl labai geros kokybės ir šiltų medaus atspalvių medžio plokštės, kuri vonios kambariui suteikia natūralumo ir šilumos.

JUNG. LS1912 jungikliai pasirinkti dėl modernumo, ypač stilingo dizaino bei išskirtinės matinės aukso spalvos, tinkamos art deco stiliui ir suteikiančios puošnumo bei solidumo. Išmanioji technologija „Smart Controls“ valdo inžinerinių įrenginių funkcionalumą: kambario apšvietimą, užuolaidų atitraukimą, muziką, žadintuvą, televizoriaus kanalų perjungimą. Sprendimas parinktas, nes sukuria svečio poreikius atitinkančią individualią aplinką, garantuoja ekonomiškumą ir optimalų komfortą, be to, taupo energijos sąnaudas.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų