Nerijus Jonkus

Interjero dizaineris | nerijus.jonkus@gmail.com

KONCEPTO APRAŠAS

Nusakytos sąlygos interjero kūrybai paliko gana daug laisvės. Pati projekto idėja – sukurti patogią ergonomišką ir išmanią erdvę, kuri leistų formuoti ar atskleisti vartotojų įpročius ir galbūt įvesti naujų įpročių patogesniam gyvenimui.

Abiejose erdvėse – tiek viešbučio kambario, tiek buto – pagrindinė idėja yra rinktis sistemą „Jung KNX“, kuri leistų patogiai naudotis visomis gyvenamomis erdvėmis: pradedant šildymo ir vėdinimo sistemos valdymu, visa šviesos ir elektros prietaisų išmania kontrole ir baigiant saugumo kamerų, telefonspynių bei „eNet“ išmanaus namo scenarijaus „rašymo“ galimybe. Visa tai gali keistis, kintant gyvenimo tempui ir įpročiams.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

VILLEROY & BOCH kolekcijos „Finion“ vonios kambario baldai, numatomos išmaniųjų telefonų lentynos su belaidžio krovimo integruota funkcija bei aukštos klasės „Finion“ santechnika su LED apšvietimu, vonios cokoliu bei spintelių nugarėlės apšvietimu.

Sanitarinėje išmanaus viešbučio demonstracinėje zonoje numatoma dušo sistema „GROHE Euphoria smartcontrol“, įrengiama naujo dizaino industrinio stiliaus kolekcijos dušo kabinoje (BALTIJOS BRASTA). Ji turi specialią „Greitų lašų“ dangą, kuri neleidžia susidaryti vandens lašams ant vidinio paviršiaus. Grindyse sumontuota paslėpta nuotekų sistema iš TECE. Ji apklijuojama tos pačios spalvos grindų plytelėmis.

Apsaugai nuo avarinio nutekėjimo numatomas apsauginis jutiklis „Grohe sence“, pranešantis į išmanųjį telefoną apie įvykusį vandens nuotėkį.

Asmens higienai pasirinktas naujo tipo unitazas su integruotu higieniniu dušu ir naktiniu apšvietimu „Grohe Sensia Arena“.

Tiek viešbučio, tiek buto sanitarinėse zonose numatomas JUNG išmanusis radijas su grindų šildymo ir LS serijos apšvietimo mygtukais. Visi elektros jungikliai įleidžiami tiek į baldus, tiek į sienas. Šalia miegamojo lovų montuojamos USB įkrovimo stotelės, įrengti belaidžiai siųstuvai muzikai, užuolaidoms ir žaliuzėms valdyti.

Buto erdvė prijungta prie sistemos „Smart control“, ant sienos statomas išmanus valdymo ekranas, kuriame galima valdyti visus buto procesus: šviesos, užuolaidų, žaliuzių, dujų židinio, grindų šildymo, kavos aparato ir kt. pagal pageidaujamą scenarijų programuojamas funkcijas.

Buto ir ekspozicinėje zonoje numatoma žalia gyvų samanų sienelė iš GAJA DECOR GROUP.

Buto virtuvėje įrengiamas išmanus „Grohe K7“ serijos maišytuvas su sistema „Footcontrol“, suteiksiantis ypatingą komfortą virtuvėje. Taip pat numatoma viryklė su gartraukio funkcija, kavos aparatas su galimybe prisijungti prie išmanios sistemos.

Tiek viešbučio miegamojo, tiek buto svetainės zonoje naudoti modernaus ir klasikinio dizaino kilimai iš THIBAULT VAN RENNE kolekcijos „Viviane“.

Šviestuvai parenkami iš gamintojo GAUDRĖ kolekcijos „Flos“. Ypatingai atrodantis ir daug galimybių šviesos atmosferai formuoti paliekantis vartotojui šviestuvas „Aim by Ronan and Erwan Bouroullec“ kabinamas bendroje virtuvės ir valgomojo zonoje.

Viešbučio zonoje numatomi nuleidžiami šviestuvai „IC light“. Papildomas apšvietimas integruojamas į metalinį konstrukcinį rėmą viešbučio zonoje prie kabyklos.

Buto miegamajame numatomi LED šviestuvai „Plug & Light“.

Buto svetainės zonoje integruojama aukščiausios kokybė ir modernaus dizaino garso sistema „Beolab 50“ iš įmonės BEOLA.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų