Sandra Bareikytė

Interjero dizainerė | sandrabareikyte.room@gmail.com

KONCEPTO APRAŠAS

Demonstracinio viešbučio kambario erdvė suprojektuota atsižvelgiant į naujausių technologijų ir interjero tendencijas. Interjero idėja orientuota į žaismingą ir subalansuotą aplinką, kurioje dirbantis žmogus gali pailsėti jausdamasis kaip namuose. Natūralumas čia perteiktas šiuolaikišku modernumu. Interjere naudojamos pažangios, aplinkos poveikiui atsparios medžiagos, tačiau siekiama nepamiršti ir natūralumo. Šio kambario interjere vyrauja nuosaikus spalvinis koloritas. Lakoniškomis formomis ir tūriais suformuotoje erdvėje aktualus laisvo judėjimo principas. Pati planinė struktūra gali būti laikoma ne standartine forma, o labiau kaip naujas požiūris į viešbučio kambarį. Visiems patogumams užtikrinti įdiegtos naujausios apšvietimo, garso, klimato kontrolės technologijos.

 

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

JUNG. „JUNG KNX“ standarto sistema, valdoma ne tik valdikliu, bet ir intuityvia išmaniąja programėle. Programėlės pranašumas – pasirinkti ir valdyti visas pageidaujamas komforto nuostatas: klimatą, apšvietimą, multimediją, užuolaidas. Taip pat išmanusis juodos spalvos kortelinis jungiklis dera prie kitų minimalistinio dizaino jungiklių „LS 990“. Tokiu principu juodos spalvos elementai derinami prie sukurtos geometrijos.

GROHE. Naudojami serijos „Essence“ produktai su šlifuoto grafito spalvos apdaila: laisvai pastatomos vonios praustuvas, sieniniai maišytuvai praustuvams. Puikiai tinka prie šviesaus medžio imitacijos grindų plytelių.

TECE. Bekontaktė vandens nuleidimo plokštelė „TECElux Mini“ žavi ne tik technologiniais aspektais, bet ir nepriekaištingu minimalistiniu dizainu. Pasirinkta juodos spalvos plokštelė derinama prie juodų kambaryje vyraujančių elementų. Dušo latakas „TECEdrainline“ naudojamas dėl švarių, nepastebimų linijų.

VILLEROY & BOCH. Išgrynintų formų baldai ir keramikos gaminiai „Finion“ lengvai pritaikomi modernaus stiliaus interjere.

BEOLA. Naudojamos „Beolab 50“ kolonėlės sukurtam interjerui suteikia žaismingumo bei jaunatviškumo. Šios belaidės kolonėlės lengvai komponuojamos erdvėje. Televizorius „BeoVision Horizon“ puikiai tinka komponuoti kampu, nes yra laisvai pastatomas, transportuojamas. Dėl nuosaikaus dizaino puikiai tinka interjere.

GAUDRĖ. Pasirinkti šviestuvų gamintojai, diegiantys pažangias technologijas ir suteikiantys galimybę kurti skirtingus apšvietimo scenarijus. Parinktys iš „Luceplan“ puikiai papildo interjero idėją spalvine gama bei forma.

THIBAULT VAN RENNE. Interjerui natūralumo suteikia pasirinktas kilimas „Grunge-Slate“. Jis spalvine gama papildo interjere vyraujančius žalsvus bei melsvus atspalvius.

BALTIJOS BRASTA. Dušo sienelė su paslėptais tvirtinimais pagaminta pagal individualų užsakymą. Sienelės rėmai dažomi pagal RAL paletę. Konstrukcija stumdoma naudojant paslėptą bėgelį viršuje. Toks sprendimas leidžia atitverti tiek dušo kabiną, tiek sanitarinio mazgo plotą nuo bendros erdvės, jei to reikia. Pasirinkta nauja technologija „Greiti lašai“, apsauganti dušo kabinų stiklus nuo vandens poveikio.

GAJA DECOR GROUP. Naudojami augalai, kuriems nereikia ypatingos priežiūros. Tačiau jie atrodo tarsi tikri.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų