Simonas Buivydas ir Joris Malūkas

Simonas Buivydas | Interjero dizaineris | +37062637399 | object.interjerai@gmail.com, Joris Malūkas | Interjero dizaineris | +37061436537 | jorismalukas@gmail.com

KONCEPTO APRAŠAS

Interjeras projektuotas asketiškai ir minimalistiškai. Tokia, mūsų suvokimu, yra šiandienė erdvė. Interjero stilistinės gairės užsibrėžtos laikantis konservatyvaus monochrominio kolorito, kuris, mūsų manymu, atspindi verslo klasės žmones, nes būtent jiems šis interjeras ir buvo kurtas. Erdvė pasirinkta kompaktinio dydžio, atsižvelgiant į tai, kad kitoje pusėje numatyta rezidencinio tipo ekspozicija. Per patalpos centrą numatoma pasitikimo zona, kurioje būtų paslėpta jungiklių ir kitų JUNG komponentų ekspozicija.

 

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

GAUDRĖ. Toršerai „Flos Ipnos“ bei „Parentessi“ pasirinkti dėl itin minimalistinio dizaino. Kaip stiliaus detalės naudojami pakabinami šviestuvai „Flos Fuscia“ bei įleidžiami šviestuvai „Flos Johnny LED“.

VILLEROY & BOCH. Naudojama „Villeroy & Boch“ dušo sistema su termostatu bei naujos kolekcijos aukso dangos maišytuvas, pasirinkti kolekcijos „Finion“ vonios kambario baldai, lentynos su integruotu šviesos diodų (LED) apšvietimu.

GAJA DECOR GROUP. Vonios kambaryje pasirinktas apželdintos sienos sprendimas, kuris šaltoms marmuro dekoro sienoms suteikia gyvybės, kuria kontrastą, atskleisdamas puikią estetinę išraišką.

JUNG. Išmaniajam valdymui naudojama sistema JUNG KNX, kuria valdomi visi viešbučio kambario mikroklimato ir funkciniai aspektai. Vartotojas naudodamas programėlę, kurią parsisiunčia prisiregistravęs į numerį, valdo apšvietimą, oro temperatūrą, taip pat elektrinius ažūrinių durų mechanizmus. Be programėlės, numatomas bendras valdymo blokas patogioje vietoje. JUNG jungikliai pasirinkti iš kolekcijos „Berker“.

THIBAULT VAN RENNE. Kilimai „Grunge Tvr Two Slate“ bei „Inspirations t7a Greys Multi“ suteikia interjerui gyvumo ir jaukumo.

BALTIJOS BRASTA. Dušo kabinos sienelė ir laikiklis gaminami pagal specialų užsakymą.

GROHE. Maišytuvas iš kolekcijos „Allure“, dušo sistema, įleidžiama potinkinė sistema iš „Allure“, termostatas su kelių padėčių vandens srovės reguliavimu. Taip pat vonios kambaryje naudojama sistema „Grohe Sense“, skirta efektyviai vandens įvadui valdyti ir prevencijai nuo nelaimingų vandens sistemos gedimų.

BEOLA. TV ir garso sistema iš „Bang & Olufsen“, televizorius „BeoVision Eclipse“ su aukso dekoru, integruojami garsiakalbiai lubose.

TECE. Vonios kambario interjere naudojamas išmanusis „TECEsquare“ vandens nuleidimo mygtukas. Taip pat pasirenkamas dušo latakas iš serijos „TECE Drainline“ siekiant išlaikyti vientisą dizainą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų