Vaiva Kairienė

interjero dizainerė | +37066234974 | interjero.lizdas@gmail.com | www.interjerolizdas.lt

KONCEPTO APRAŠAS

Technologijos – dalis šiuolaikinio gyvenimo. Įvairūs įrenginiai palengvina kasdienybę, užtikrina gerą žmogaus savijautą.
Viešbučio kambario dizaino inspiracija – JUNG produkcija. Kambarys, kaip ir JUNG dizainas, išsiskiria estetika ir asketiškumu, tačiau spalvomis jame kuriamas polėkis, gyvybingumas.

 

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

JUNG. Technologijos pasitinka dar neįžengus į viešbučio kambarį – šalia durų įrengiamas koridoriaus blokas su skambučiu ir išmaniąja spyna su šviesos indikatoriais. Viduje įrengiamas vidinis kambario blokas (kortelinis jungiklis, įjungiantis elektrą visame kambaryje, su šviesos indikatoriumi, šviesos jungikliai bei personalo informavimas apie kambario valymą). Kambaryje įrengiama mikroklimato kontrolė, užtikrinanti gerą svečio savijautą esant bet kokiai nuotaikai, vonios kambaryje – išmanusis radijas, jungiamas prie bendros sistemos, o kokybiškam garsui išgauti pasitelkiamos garso kolonėlės „Celiastial“.
Kambaryje įrengiami kelių standartų kištukiniai lizdai, taip pat USB įkrovikliai. Šalia lovos – jungikliai su komforto funkcijomis.
Visiems įrenginiams taikoma dizaino serija „LS 990“, spalva „Ombre Naturelle“. Šalia lovos kambario jungikliai-valdikliai su komforto funkcijomis „LS 990 bleu“, spalva „Outremer Foncé“.

BEOLA. Į lubas įleidžiami garsiakalbiai „Celiastial“ ne tik estetiškai atrodo, bet ir kuria puikų garsą. Naudojami miegamajame ir vonios kambaryje. Unikalaus dizaino televizorius „Beovision Eclipse“ iš „Bang & Olufsen“.

GAUDRĖ. Juodi modernūs taškiniai šviestuvai „Lotis tubed“, virštinkiniai dvigubi šviestuvai bendram apšvietimui sukurti „Marbul“ ir akcentams paryškinti – iš „Modular“. WC patalpai apšviesti pasitelkiamas šviestuvas „Clara“. Staliniai šviestuvai šalia lovos „Glo-Ball basic“ ir stalinis šviestuvas „Snoopy“ iš „Floss“.

THIBAULT VAN RENNE. Kilimas „Kashmir rust“ – minkštas ir ryškus, suteikia kambariui jaukumo, gyvybingumo, sušvelnina erdvę, pagerina kambario akustiką.

GAJA DECOR GROUP. Stabilizuotų samanų sienelė puikiai suriša visus kambaryje esančius samaninius atspalvius.

BALTIJOS BRASTA. Stiklinė berėmė dušo sienelė apsaugo nuo vandens taškymosi duše, sukuria minimalistinį lengvą įvaizdį. Stiklas padengtas nanodanga „greiti lašai“, kuri neleidžia nusistovėti vandeniui, todėl jo priežiūra tampa itin lengva.

GROHE. Dušo erdvėje naudojama produkcija: „Grohe Rainshower 310 Smart Active“ ir „Smart Control“. Praustuvo bei vonios maišytuvai: chromo spalvos iš kolekcijos „Essence“. „Grohe“ produkcija – tai patogumas, didelės galimybės bei tobulų formų dizainas, puikiai įsiliejantis į bendrą vonios kambario visumą.

TECE. Potinkinis WC modulis su „Square II“ nerūdijančiojo plieno vandens nuleidimo mygtuku. Dušui naudojamas latakas „TECE drainline“.

VILLEROY & BOCH. Kolekcijos „Finnion“ vonios baldai, vonia, praustuvas, klozetas bei bidė. Taip pat didelis veidrodis „Finnion“ su šviesos diodų (LED) apšvietimu. Praustuvo baldui renkama itin ryški raudona bijūnų spalva, kuri suskamba pilkame vonios kambario fone, paryškina baltą modernią keramiką.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų