ANNA DRUTEL

Balsai:
2

Apie projektą
Pateikto vonios kambario koncepcija – erdvė, skirta ne tik atsipalaidavimui ir poilsiui, bet ir emocijoms pažadinti. Vonios interjere susipina elegantiškas paprastumas, funkcionalus erdvės išnaudojimas, grakščios formos, ramios gamtos spalvos ir suasmenintos interjero dekoro detalės. Užsakovo patogumui prie pat lango įrengta vonia ir erdvus dušas su stikline pertvara, tualetas ir bidė  paslėpti už kampo, dvigubas praustuvas su funkcionalia spintele neapkrauna erdves.
Visiems būtiniems daiktams suprojektuota plati, negili spinta iki pat lubų , kuri susilieja su dažyta siena, ir paslepia viską, kas turi būti paslėpta…Erdvei asmeniškumo bei išskirtinumo suteikia žinomos Lietuvos dailininkės Milenos Liutkutės grafikos darbas.

Apdailos medžiagų pasirinkimas.
Spalvoms,apdailos medžiagų faktūrai skiriu ypatingą dėmesį. Šiam projektui parinkau sienų plyteles iš salono „Vaineta ir partneriai“: gamintojas LOVE CERAMIC TILES, kolekcija Precious, pavadinimas Precious Calacatta , išmatavimai 35×70. Beveik baltos, iki pat lubų suklijuotos pailgos plyteles su subtiliu šviesą atspindinčiu paviršiumi puikiai praplatina erdvę, suteikia jai lengvumo ir elegantiškumo.
Grindims parinkau dviejų rušių apdailos medžiagas: dušo zonai parinktos to paties gamintojo ir tos pačios kolekcijos Mosaic Precious Mix Calacatta mozaikinės plytelės. Siekiant sukurti estetišką ir harmoningą interjerą, kitur sudėtas naturalus medžio parketas iš Suomių gamintojo UPOFLOOR, parketo pavadinimas Oak FP 138 Granite.

Įrangos parinkimas
Ypatingam interjerui reikia stilingų daiktų, todėl santechniką rinkau iš patikimo, ypatingu dizainu išsiskiriančio gamintojo „Villeroy&Boch“. Bide ir klozetas iš SUBWAY serijos pasižymi lakoniškumu ir aptakiomis formomis,  praustuvai iš serijos ARTIS yra kvadrato formos, tačiau labai grakščių linijų, rankšluosčių radiatorius iš Zehnder Subway kolekcijos. Vonios kambaryje svarbu ne tik grožis ir emocijos, bet ir kokybė, todėl patinkines sistemas rinkau iš  tiekėjo „Tece Baltikum“. To paties gamintojo yra ir nuleidimo plokštelė TECEloop, ir pailgas dušo latakas TECEdrainline ORGANIC.

ANNA DRUTEL