Vizija – koncepcija
Inovatyvus butas „Jung“ produktams eksponuoti – tai išskirtinio dizaino erdvių visuma, atskleidžianti galimybę valdyti daugybę skirtingų buto aspektų, siekiant kokybiškesnės kasdienybės.
Vienas pagrindinių buto akcentų – pertvara tarp miegamojo bei svetainės zonų, valdoma tiek automatiniu, tiek rankiniu būdu, o stiklo matiškumas reguliuojamas. Šis sprendimas priimtas, nes pastebėta, jog šių erdvių naudojimo poreikis yra nuolat kintantis.
Kiti išmanūs sprendiniai bute gyventojus supa nuo ryto iki vakaro, kiekvieną dieną. Išaušus rytui, nustatytu metu prasiveria naktinės užuolaidos, įsijungia dekoratyvus šviestuvas ir kavos aparatas ima gaminti kavą. Dienos pradžiai sanitariniame mazge nustatomas ramesnis, dekoratyvaus apšvietimo scenarijus, o naudojantis dušu galima klausytis patinkančios muzikos.
Dienai bėgant scenarijai erdvėse keičiami pagal veiklą. Visose erdvėse galima klausytis skirtingos muzikos, gaminant maistą yra galimybė pasirinkti labiau akcentuotą į salą bei spinteles šviesą, o vakarieniaujant sukurti ramesnę nuotaiką visame bute. Atvykus svečiams, duris galima atrakinti iš tambūro arba net nepakilus iš lovos bei apšvietimu akcentuoti būsimą susibūrimo vietą.
Naudojami produktai
JUNG, JUNG KNX. Bute stengiamasi panaudoti kiek įmanoma daugiau „Jung“ siūlomų išmaniųjų valdymo elementų tam, kad demonstracinės patalpos lankytojams būtų galima aiškiai ir konstruktyviai
reprezentuoti daugybę įvairių scenarijų, galimų įgyvendinti jų ateities bute. Visos išmaniosios sistemos turi tapti kasdienybės dalimi – vizualiai išnykti ir išmaniai papildyti erdvę. Dėl šių priežasčių duše pasirinkta sistema „Smart Radio“, o kitoms garso įrangos galimybėms atskleisti įdiegta valdymo sistema „Smart-Control 5“. Durų telefonspynės, atidarymo sistemos iš serijos
„Video indoor station 2.2“ suteikia galimybę klientams reprezentuoti, kokios yra mus supančių elementų bute patobulinimo galimybės.
Pagrindinis valdymo blokas – tambūre sumontuotas skydas „KNX Smart panel“. Jame gyventojai gali nustatyti šviesos scenarijus, juos koreguoti. Šis valdymo skydas ne tik išmanus, bet ir lengvai suprogramuojamas. Papildomai, esant poreikiui, grafiniai elementai skirtingiems valdomiems elementams bute gali būti koreguojami individualiai.
Siekiant itin patogaus valdymo, reikiamose pozicijose, kur pageidaujamas scenarijų pokytis, pasirinkti F50 serijos jutikliniai jungikliai, reguliuojantys apšvietimo, užuolaidų bei mikroklimato valdymą. Valdymo elementų pasirinkimas su jutikliniais ekranais ne tik suteikia šiuolaikiškumo, lengvumo pojūtį, bet ir padeda pasąmoningai susieti kasdien naudojamus jutiklinius elementus, tokius kaip mobilusis telefonas, nešiojamasis kompiuteris, su visa buto sistema. Galiausiai mus supanti išmanioji sistema gyvenamoje erdvėje tampa neatsiejama kiekvienos dienos dalimi, kai mes nuolat kuriame vis kokybiškesnę kasdienybę savo namams.
BALTIJOS BRASTA. Buto sanitariniame mazge naudojama individualiai gaminama stiklinė „Akrobatės“ serijos dušo pertvara, kuri atskiria dušo zoną, tačiau vizualiai nemažina erdvės. Papildomai stiklas dengiamas „premium“ danga, kuri užtikrina, kad stiklas ilgai išliks geros išvaizdos.
BEOLA. Išskirtinio dizaino stacionarios ir mobilios garso kolonėlės „Beolit“, „Celestial“, „Beosound“ iš „Bang & Olufsen“ siūlomos produkcijos padeda išlaikyti erdvės estetiką bei galerijos principu kuriamo interjero nuotaiką. Poziciją keičiantis televizorius „Beovision horizon“ – tai vienas svarbiausių elementų, kuriant lanksčia erdvę ir atskleidžiant jos kitoniškumą.
GAJA DECOR GROUP. Vertikali augalų siena sanitariniam mazgui suteikia jaukumo bei gyvumo ir pabrėžia mažos erdvės architektūrą.
GAUDRĖ. Buto interjere naudojami įvairaus spektro bei dizaino šviestuvai iš „Flos“, „Modular“, „Luceplan“ ir kitų gamintojų siūlomų produktų. Pasitelkiami ne tik priglaistomi lubiniai šviestuvai, toršerai, pakabinami sieniniai šviestuvai, bet ir labiau išskirtiniuose interjeruose naudojamas stacionarus stalinio šviestuvo sprendimas valgomojo stalui apšviesti. Erdvėje akcentais tampa keletas šviestuvų: „Captain Flint“, „Ascent“, „Compendium“, „IC“, „String Light“, „E08 mini mini“.
GROHE. Vandens maišytuvas „Grohe Blue“ puikiai dera prie bendros virtuvės stilistikos ir yra vienas gaminių, reprezentuojančių ne tik estetiką, bet ir kokybę. Išmaniajam butui taip pat pasirinkti „Sense guard“ vandens apsaugos nuo išsiliejimo sistemos produktai, kurie dedami prie skalbimo mašinos bei dušo.
TECE. Sanitariniame mazge naudojami papildomi santechnikos elementai, potinkinis rėmas „TeceBox“, dušo latakas „Drainprofile“ bei vandens nuleidimo mygtukas „TeceSquare“ dėl modernaus dizaino tampa neatsiejama šios erdvės dalimi.
THIBAULT VAN RENNE. Miegamojo bei svetainės zonose eklektikos prieskonio suteikia kilimai „Abstracts 6 colour 4 silver“ ir „Abstracts 8 grey silver“.
VILLEROY & BOCH. Buto sanitariniame mazge naudojama keramika su baldais iš serijos „Finion“ eklektiškumo turinčiai buto interjero visumai suteikia modernumo.