MODERNI VIEŠBUČIO ERDVĖ 2018 (PASIBAIGĘS)

Ingrida Kaliukevičiūtė

Balsai:
0

Viešbučio „Gallery hotel“ interjerui būdinga stilistinė įvairovė. Jame prabanga susipina su industrijos elementais, modernu ir įsiskverbiančiais spalvingais bei gyvais akcentais, kurie papildo atskiras viešbučio zonas. Įžengę į viešbučio vestibiulį, pastebime solidžias, prabangias spalvas bei medžiagas: auksą, rafinuotus tamsius tonus, atspindinčius paviršius, natūralų akmenį ar net įrengtą vandens fontanėlį su jam pritaikytu apšvietimu. Vestibiulio zonoje šios detalės susipina su pamėgtais industrijos elementais: atvirais ventiliacijos vamzdžiais, tamsiomis aukštomis lubomis, dideliais juodų rėmų langais, betonine siena.

GAJA DECOR. Tamsių tonų kompozicija papildoma ant įrengtų pakabinamųjų metalo konstrukcijų vešančiais vijokliniais augalais. Jie lengvai krinta žemyn ties pakabinamais šviestuvais. Samanomis bei vijokliais apželdinama ir betono siena, ir fontano erdvė. Solidūs vazonėliai ant aukso spalvos rėmo ir vertikalaus apželdinimo konstrukcijos su gyvais, vešliais augalais išdėstomi visose erdvėse.

Pakilę keliais laipteliais aukščiau, matome baltą registracijos zoną. Kadangi interjero idėja – sukurti viešbutį ne tik elegancijos ir prabangos mėgėjams, bet ir meno gerbėjams, registratūros zona įgauna galerijos tematiką. Tamsi ir paslaptinga vestibiulio zona perauga į šviesią ir erdvę registratūros zoną su akcentinėmis detalėmis. Pagrindiniu akcentu tampa įmonės BALTIJOS LIFTAI įrengtas modernus ir apskritas aukso atspalvio stiklinis liftas, kurį supa šiuolaikiniai besisukantys aplink jį laiptai, už kurių prasideda ekspozicinė erdvė.

INTERJERO LINIJA. Vestibiulyje naudojamos grindys „Staggered Block“ iš „Amtico Signature“ kolekcijos. Zonoje, kuri turi tiesioginę sąsaja su lauku ir kur nuolat vyksta judėjimas, svarbu, kad grindys būtų ilgalaikės, atsparios vandeniui bei atrodytų estetiškai, natūraliai. Šios grindys taip pat pritaikomos ir bendruose tualetuose. Tai atskiroms erdvėms suteikia bendrumo. Taip pat vestibiulio zonoje naudojami pakabinamieji modernūs ir šviesos žaismus sukuriantys šviestuvai „Louis Poulsen“. Tokios pačios stilistikos pastatomas stalo šviestuvas derinamas ir registratūroje. Baltoje galerinės registratūros zonoje bei žaliojoje vaikų zonoje erdvę pagyvina žaismingi ir spalvingi dizainerio Stefano Borseliuso minkšti foteliukai „OPPO“ ir „PUPPA“ bei pufai iš „Blå Station“. Taip pat vaikų erdvėje puikuojasi ir „ESTA“ sienos danga iš „Greenhouse“ kolekcijos su akvarelės motyvu.

RB SOLUTIONS. Vestibiulyje šalia poilsio oazių įsikuria individualiai šiam projektui pagaminti kavos staliukai „Užtemimas“, kuriems pagal projekto stilistiką parinkta balta blizgi baldinė plokštė bei aukso spalvos koja. Vaikų poilsio zonoje, už laiptinės, šalia ekspozicinės viešbučio erdvės, pakabinta magnetinė lenta „Mėnulis“.

JUNG. Vestibiulio zonoje, šalia sėdėjimo vietų, įrengti „Les Couleurs® Le Corbusier“ dizaino, uždengiami, prie grindų spalvos priderinti elektros lizdai, todėl viešbučio svečiai, turėdami susitikimų neformalioje viešbučio aplinkoje ar tiesiog laukdami, gali laisvai dirbti, o įrenginių baterija – krautis. Taip pat ant dekoratyvios sienelės sumontuota deranti „LS plus“ dizaino sistema „Smart Radio“, valdoma nuotoliniu būdu iš registratūros ar administratoriaus mobiliojo telefono. Tokia pat sistema sumontuota ir kitose bendro naudojimo patalpose. LED šviesa registratūros lubose, vestibiulyje bei tualetuose administratoriaus valdoma nuotolinio valdymo pulteliu „ZingBee“. Tai užtikrina lengvai derinamą ir reguliuojamą bendrąjį lubų apšvietimą. KNX sistema valdo bendrųjų patalpų šilumos, vėdinimo, laiptų ir ekspozicijos apšvietimo rodiklius. Galerinės registratūros zonoje šalia Stefano Borseliuso baldų sumontuoti vardiniai menininkų darbais puošti uždengiami elektros lizdai.

SAMSUNG. Žaliojoje erdvėje dėl savo išskirtinio ir ne vieną apdovanojimą pelniusio dizaino parinktas televizorius „Samsung Serif TV“. Taip pat šioje erdvėje, kur nėra galimybės nuleisti lubų, ant sienos kabinami energiją taupantys oro kondicionieriai AR4000K.

MUZIKOS EKSPRESAS. Galerijos ir vaikų zonoje garso kokybė užtikrinama stilingomis pakabinamomis gamintojo „Community“ CP6 garso kolonėlėmis iš „C series“ kolekcijos. Augalų siena bei sienų kolonos pagyvinamos kaitoma prožektorių šviesa.

DOMUS LUMINA. Viešbutyje numatomos apsauginės žaliuzės gaminamos iš geriausių medžiagų, užtikrinančių saugumą bei kokybę, o tualetuose su dideliais langais – vertikalios žaliuzės „Prestige“.

NIT. Bendrosios zonos pakabinamosiose lubose sumontuoti ventiliatoriai „Aermec FCLI“ – kasetinių ventiliatorių ritės, skirtos orui kondicionuoti, o tualetuose – išskirtiniai „Trox“ plyšiniai difuzoriai „PureLine“.

AKSINTERIER. Kadangi viešbutyje numatomos aukštos lubos, atsiranda patalpų, kuriose aukštos lubos nebeaktualios ir jas reikia nuleisti. Tualetuose sukuriamas išskirtinis įtempiamųjų nuleistų, pjaustytų lubų dizainas, primenantis stilizuotus etninius raštus.

LAUFEN. Viešbučio tualete naudojami subtilūs dizaino linijos „Ilbagnoalessi One“ praustuvai ir kolekcijos „Palomba“ pastatomieji unitazai. Lengvos šių produktų linijos kuriamam interjerui suteikia žavesio, o balta keramika su medžiaga „Laufen Clean Coat“ užtikrina lengvą priežiūrą.

GROHE. Sumontuoti modernūs „Nova Cosmopolitan“ vandens nuleidimo mygtukai.

MK SERVICES. Kiliminė danga žaliojoje vaikų zonoje, WC aksesuarai.

Ingrida Kaliukevičiūtė

Interjero dizainerė inkadi93@gmail.com