NAMAS X. PROJEKTAS – INOVACIJA (PASIBAIGĘS)

MATAS NAGELĖ

Balsai:
3

JUNG. Sistema KNX suteikia namui pranašumų: patogumą, saugumą ir ekonomiškumą. Visas namo ir daugybę multimedijų funkcijų galima sujungti į vieną tinklą su protinga pastato sistema KNX ir valdyti centralizuotai. Su KNX technika „Smart-Metering“ galima lengvai įgyvendinti energijos vartotojų vizualizavimą ir apdoroti duomenis. Konkrečių komponentų funkcijos priklauso nuo jų užprogramavimo, kurį bet kada galima keisti. Naudotojui tai patogi ir lanksti pastato technika, prisitaikanti prie jo individualių poreikių. Antracito (aluminium lacquered) spalvos LS990 modelio jungikliai ir elektros lizdai išbaigia interjero spalvinius sprendimus, simbolizuoja modernumą ir laikui atsparų dizainą.

ETERNIT BALTIC fasado plokštelės „Cedral Classic Wood“, pagamintos iš natūralių medžiagų, išsiskiria atsparumu atmosferos ir oro sąlygoms, praktiškumu, ilgalaikiškumu ir atitinka architektūrinius bei konstrukcinius reikalavimus. Medžio imitacijos paviršius, dengiamas perdengiant lentas vieną su kita, mineralų tamsi C50 spalva padeda susilieti su aplinka ir suteikia neutralumo.

BALTIJOS BRASTOS nestandartinė dušo kabina suprojektuota taip, kad neapkrautų patalpų. Pati kabina gaminama iš itin saugaus grūdinto 6 mm storio stiklo, yra lengvai prižiūrima ir nuvaloma. Tvirtinama prie lubų, todėl užtikrinama tvirta ir stabili konstrukcija.

GROHE dizaino linijos „Atrio“ maišytuvai praustuvams ir kolekcija „Essence“ duše pasirinkti dėl nepriekaištingų estetiškų formų, paprastumo ir praktiškumo. Dušo galva „Rainshower Cosmopolitan“ pasirinkta dėl derančios formos bei malonaus lietaus efekto.

SAMSUNG kondicionierius „Samsung FCU 360“ pasirinktas dėl gero oro paskirstymo, naujo dizaino. Jam būdingos lengvos formos, jį paprasta ir lengva valdyti bei prižiūrėti.

ŠIAULIŲ LIFTŲ vertikalus keltuvas SL400 pagamintas naudojant aukštos kokybės medžiagas ir sukurtas taip, kad atitiktų visus aukščiausius saugumo standartus bei reikalavimus. Lifto apdaila – dažytas plienas (puikiai dera su fasadine sistema, be to, yra ilgalaikis).

GEBERIT unitazas „AquaClean Sela“ – tai išmanus unitazas, išsiskiriantis subtilumu, grožiu ir puikiai derantis interjere.

AUDRINETA produktai – kombinuotos dieninės ir naktinės smėlio atspalvio veliūrinės užuolaidos naudojamos daugiau kaip interjero elementas, puikiai dera interjere.

MUZIKOS EKSPRESAS. Interjere suprojektuotos modernios garso kolonėlės-paveikslai. Tai naujos kartos garso kolonėlės, esančios ir nuostabi interjero detalė – paveikslas ant sienos! Apdovanojimus šluojanti nematomų garso kolonėlių kūrimo technologija – ypač plono pagrindo į sieną montuojama garso sistema. Itin sodrų garsą skleidžiančios kolonėlės leidžia mėgautis tiesiai iš paveikslo ar nuotraukos sklindančia muzika.

MATAS NAGELĖ