Vaiva Kairienė

Balsai:
9

 

VIZIJA

Modernu, tvaru ir ergonomiška – šio projekto raktažodžiai. Namas projektuojamas tarytum gyvas organizmas, padedantis žmogui jo kasdienybėje. „Smart“ sistemos ir šiuolaikinės medžiagos sujungiamos į bendrą visumą ir taip sukuriamas šiuolaikinės architektūros ir dizaino objektas.

 

PARTNERIŲ PRODUKTAI:

JUNG. Naudojama KNX sistema, sujungianti apšvietimą, vėdinimą, užuolaidas, saugos sistemą, garso ir vaizdo įrangą. Naudojamas VISUS PRO serveris, jungiamas su „Alexa“, kuri visą išmaniąją sistemą leidžia valdyti balsu. Taip išmaniųjų namų komunikacija pakeliama į dar aukštesnį lygį. Be balso, valdymui naudojama „Smart Control 5“ planšetė. Jungikliams pasirenkama kolekcija „LS990 Snow White Mat“ ir „Graphit Black Mat“. Šalia miegamųjų lovų įrengiami blokai su šviesos bei užuolaidų valdymu, el. lizdu su USB jungtimi bei „plug & light“ šviestuvėliais.

SAPA. Didelio formato („Art line XL“) stumdomos durys šiltuoju metų laiku tarytum sujungia vidų su išore, o šaltuoju pasižymi itin gera šilumine varža. Kitiems stiklo fasadams pasirenkama SAPA 4150 PH.

COSENTINO. Laiptams, turėklams ir lenktai jų apdailai naudojama „Dekton®“ „Chromica Uyuni“ danga, kuri pasižymi ne tik dideliu atsparumu, bet ir tvaria gamyba. Balta matinė tekstūra suteikia minimalistinį įvaizdį ir subtiliai atskleidžia formą. „Silestone®“ „Nolita Loft“ tekstūros danga naudojama virtuvės stalviršiui ir stumdomoms durims virš jo. Taip pat naudojama vonios kambario baldo struktūroje.

GEROS GRINDYS. Visoms namo grindims, net ir miegamojo vonios kambaryje, naudojamos trisluoksnės parketlentės „Boen Castle Ąžuolas White Animoso“, pasirinktos dėl itin didelio atsparumo ir didelio parketlentės formato.

LAUFEN. Vonios kambariams naudojama moderni, tačiau lenktų formų turinti „Sonar“ kolekcija – klozetai su dangčiais, praustuvai ir laisvai pastatoma vonia. Pasirenkama matinė balta apdaila, kuri puikiai papildo modernų interjerą.

VILNIAUS EJOTRA. Didelei terasai naudojamos medžio savybių, t. y. tekstūrą atkartojančios, „Twinson“ kompozitinės lentos (dykumų ąžuolo spalvos). Ilgaamžė terasa, kuriai nereikia papildomos priežiūros.

GROHE. Virtuvėje naudojama GROHE „Blue Professional“ vandens filtravimo ir sistema, kuri gali tiekti ne tik atšaldytą ir švarų ar magnio prisotintą vandenį, bet ir stipriai ar silpnai gazuotą. Taip pat šalia pritaikomos ištraukiamos dėžės rūšiuoti.

Vonios kambariuose naudojami „Eurosmart Cosmopolitan Infrared“ maišytuvai praustuvams, kurie valdomi nuo judesio, taip taupomos ne tik vandens sąnaudos, bet ir palaikoma higiena bei apsaugomi maišytuvai nuo apnašų.

Vonios maišytuvas – grindinis GROHE „Plus“ – ypač modernaus dizaino, kuris atlieka ne tik funkciją, bet ir tampa vonios kambario akcentu.

Dušo zonai naudojamas GROHE „Smart Control“ maišytuvas su „Rainshower Cosmopolitan 310“ potinkine galva ir dušeliu. Potinkinė sistema leidžia vandens tiekimą ir įjungimą įrengti skirtingose vietose, taip atsiranda galimybė įjungti ir sureguliuoti vandenį prieš jam patenkant į šlapiąją zoną.

DARKSIDEWOOD. Tiek fasado, tiek vidaus apdailai naudojama DARKSIDEWOOD „Black“ maumedžio mediena. Tai universalus gaminys, kuris gali būti naudojamas tiek viduje, tiek išorėje ir taip sujungti namo architektūrą ir interjerą.

VITTALI. Pirmajame aukšte po antresole įrengiamos įtempiamos lubos su „Eurokraab“ sistema. Ši sistema sukuria deformacinės siūlės įvaizdį. Įtempiamos lubos – greitas ir švarus sprendimas.

BALDAI NAMAMS. Svetainėje parenkama modulinė sofa „Avant“, didelė, aptakių formų, šalia jos derinami minimalistinio dizaino kavos staliukai „Tower“ ir „Artemide“. Valgomojo zonoje – „Fiandre“ stalas su „Raku“ kėdėmis. Laundžo zonoje pora modernių „Olivia“ fotelių ir „Press“ lentynos. Miegamajame – „Francis“ lova.

Vaiva Kairienė

Interjero dizainerė, studija „Interjero lizdas“ Vaiva Kairienė, interjero.lizdas@gmail.com + 370 662 34 974