Konkurso „Moderni viešbučio erdvė 2018“ Adpovanojimai – tarp paprastumo ir prabangos


„Vienas gerbiamas dėstytojas nuolat kartodavo, kad paprastume slypi genialumas. Tuo vadovaudamiesi ir kūrėme šio viešbučio interjerą“, – saulėtą rugpjūčio 9-osios vakarą, atsiimdami pagrindinį konkurso „Moderni viešbučio erdvė 2018“ prizą – kelionę į Italiją – sakė Marius Morozovas ir Andrew Shostak.

Lietuvoje itin sparčiai plečiantis viešbučių rinkai, neišvengiamai atsiranda naujų idėjų viešbučių erdvėms apipavidalinti poreikis. Todėl žurnalas „Structum“, siekdamas kurti ir palaikyti skirtingų sektorių bendravimą, pristatė architektų bei dizainerių kūrybiškumą ir verslo potencialą jungiantį konkursą „Moderni viešbučio erdvė 2018“.

Viešbutyje „Imperial“ įvykęs susitikimas stebino jaukumu alsuojančia prabanga. Atvykstančiuosius pasitiko elegantiška aplinka ir užburiantys dainos „Knockin’ On Heaven’s Door“ garsai, atliekami Giedriaus Leškevičiaus, saksafonisto Jurgio Tamošiūno ir gitaristo Kristijono Ribaičio. Netrukus vedėjas G. Leškevičius pasveikino visus susirinkusiuosius į iškilmingą konkurso „Moderni viešbučio erdvė 2018“ apdovanojimų ceremoniją, taip pat ir jame dalyvavusius profesionalus bei studentus, ir priminė, kad bus apdovanoti patys darbščiausi, atkakliausi, sumaniausi, kūrybiškiausi ir, žinoma, savo idėjai ištikimiausi inovatoriai.

Vėliau sveikinimo žodį tarė architektas, architektūros studijos „Plazma“ vadovas Rytis Mikulionis. UAB „Structum projektai“ direktorė ir šios iniciatyvos sumanytoja Ignė Dutova džiaugėsi, kad dar vienas konkursas sulaukė didelio susidomėjimo ir pasisekimo, o dauguma darbų pralenkė organizatorių ir komisijos lūkesčius. Konkursą, koordinuojamą Gabrielės Marozaitės, sudarė trys etapai, atskleidę daug netikėtumų bei žavingų kūrybinio proceso aspektų. Iš 24 dalyvių, pateikusių kūrybingus darbus, komisija išrinko penkis finalistus ir šešis darbus: Laurą Byčenkovą, į finalistų tarpą patekusią su dviem darbais, Eglę Mišinytę, Marių Morozovą ir Andrew Shostak, Vaivą Barbaravičiūtę bei studijos „Kubinis metras“ architektus ir dizainerius.

Kompetentingą komisiją sudarė architektas, architektūros premijų laureatas, UAB architektų biuro „G. Natkevičius ir partneriai“ Gintautas Natkevičius, Viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė, „Horwath HTL“ valdantysis partneris Heinz Wehrle, „Novotel Vilnius Centre“ generalinė direktorė Simona Arstikienė, „MK Services“ vadovas Modestas Kalinauskas, „Courtyard Marriott Vilnius“ generalinė direktorė Sigita Rudzevičienė, architektas, architektūros studijos „Plazma“ vadovas Rytis Mikulionis bei architektų biuro „MJZ“ vadovas, architektas Maciej Jakub Zawadzki.

Komisijos nutarimu, trečioji vieta atiteko įmonės „Kubinis metras“ komandai: Janinai Basovai, Eivinai Lazickaitei ir Rūtai Švipaitei. Antrąją vietą komisija skyrė Eglei Mišinytei, o pirmąją – Mariui Morozovui ir Andrew Shostak. Laimėję dizaino projektai pademonstravo aukštą raiškos ir kūrybiškumo lygį.

Interjero dizaineriai pasakojo, kad industrinis stilius pastaraisiais metais išgyvena renesansą. Šiuolaikinio dizaino srityje toks stilius atsiskleidžia netradiciniu būdu. Geležis, metalas, medis – pagrindiniai komponentai, kuriuos anksčiau buvo bandoma paslėpti ar net visai užmaskuoti. Šiandien, projektuojant inovatyvų interjerą, industriniai elementai pabrėžiami, nes aplinkai suteikia šarmo ir tvirto charakterio.

Modernų ir atvirą dialogą palaikę partneriai, be kurių renginys nebūtų įvykęs, taip pat neliko pamiršti. Visiems – „Nit“, „Gaja Decor“, „Baltijos liftai“, „Interjero linija“, „Jung“, „Samsung“, „Muzikos ekspresas“, „RB Solutions“, „Aksinterier“, „Domus Lumina“, „Grohe“, „Laufen“ – įteiktos oficialios padėkos.

Pasibaigus pirmajai oficialiai renginio daliai, svečiai buvo pakviesti pasimėgauti gardžiomis vaišėmis. Užkandžiais rūpinosi „Imperial“, unikalaus skonio saldumynais vaišino UAB „Dzūkija“, gardžią kavą ruošė „Lavazza“, o „Pernod Ricard“ žavėjo vasariškais kokteliais. Vakaras tęsėsi grojant puikiai muzikai, džiaugiantis gera kompanija ir užmezgant naudingus ryšius.

P.Čilinsko nuotr.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Estijos statybos bendrovė žengia į Lietuvą

Trečia pagal dydį Estijos statybos bendrovė „Mapri Ehitus“ įsigijo 72 proc. Lietuvos statybos bendrovės „Bauschmidt“ akcijų. Statybos bendrovė, iki šiol…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų