Slaptas harmonijos kodas – dekoras


Lengvi, išraiškingi ir… atsparūs

Kokį namų stilių labiausiai mėgsta lietuviai, pasakyti vis sudėtingiau. „Lietuviai yra santūrūs, iš jų lūpų dažnai nuskamba frazė „kad nebūtų per daug“, vis dėlto papildomų detalių jaukumui sukurti renkasi noriai. Stiliaus sąvoką šiandien nebeįmanoma įsprausti į griežtus rėmus, ji įgavusi lankstumo bruožų, – sako „Classic Line Décor“ produkto vadovė Inga Eimontienė. – Žmonės dažnai nebenori laikytis griežto klasikinio ar modernaus stiliaus. Manau, kiekvienas klasikinis stilius yra šiek tiek modernus, o kiekvienas modernusis mielai sąveikauja su trupučiu klasikos. Svarbiausias dalykas kuriant interjerą – harmonija, o mūsų siūlomi interjero dekoravimo elementai šiam aspektui ypač praverčia.“

„Classic Line Décor“ lubinės ir sieninės juostos – tai šiuolaikiškos, namų interjerą papildančios detalės. Produktai yra labai tikslūs, lengvi, paprastai apdirbami ir nesudėtingai montuojami. Dekoro elementai gaminami iš lengvesnės už gipsą ar medį medžiagos poliuretano, kuris, nors ir lengvas, yra atsparus įspaudimams, įbrėžimams. Dekoro elementų paviršius padengtas specialiu baltu gruntu, suteikiančiu papildomo kietumo ir gerai sukimbančio su glaistais bei dažais. Bėgant laikui dekoro elementų savybės nekinta – paviršiai išlieka lygūs, netrupa, neskilinėja, nesitraukia.

Nuotaika, emocija, įspūdis…

Kiekvienas, galvodamas apie namus, turime vaizdinį, kaip mes norėtume juose jaustis. Norimos nuotaikos interjerą sukuria parinktos detalės. Jos sąveikauja su spalvomis, baldais, šviestuvais ir aksesuarais, jos padeda išgauti nuotaikos harmoniją. Tai turi didžiulę įtaką žmogaus savijautai. Poilsio zonoms tinka ramios nuotaikos interjeras, laisvalaikio erdvėse norisi žavios, žaismingos aplinkos, žadinančios kūrybiškumui ir veiklai reikiamas emocijas. Darbo ir susikaupimo erdvėse renkamės elegantišką ir santūriai saikingą interjerą. „Classic Line Décor“ apdailos priemonės puikiai tinka šių nuotaikų interjerų darniai visumai sukurti. Gan išsamiai apie tai pasakojama naujojoje el. parduotuvėje www.classiclinedecor.com. Čia taip pat galima rasti patarimų, kaip sumaniai panaudoti įvairius juostų derinius savo interjere.

Mažoji dekoro paslaptis

„Classic Line Décor“ partneriai architektai yra pastebėję, kad daugėja klientų, pavargusių nuo vyravusių tiesių linijų mados ir norinčių „sušildyti“ savo gyvenamąją erdvę. „Todėl kaip ant mielių auga noras skoningai dekoruoti sienas ir lubas“, – sako I. Eimontienė. Lubinės juostos sušvelnina statų susikirtimą tarp sienų ir lubų, suteikia luboms papildomo reljefo ir apimties. Sieninės juostos ir aksesuarai padeda atsikratyti nuobodulį keliančios sienų tuštumos. Durų briaunas apjuosę plačiais apvadais, parinkę grindjuostes, langus įrėminę derančio reljefo juostomis, sukursite harmoningas sienų proporcijas.

„Dekoro elementai, žymimi ženklu „Classic Line Décor“, vis dar gali pasigirti nuosaikia kaina. Be to, pasirūpinome, kad jie būtų pasiekiami visoje Lietuvoje. Klientų patogumui įkūrėme el. parduotuvę www.classiclinedecor.com,konsultantai pasirengę patarti telefonu 8 646 55939, o kurjeris – pristatyti produkciją į pirkėjo namus“, – tikina produkto vadovė I. Eimontienė. – Žaiskite ir mėgaukitės, kurdami savo svajonių interjerą!“

 

 


Dalintis:

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų