STORENT statybinių įrankių nuomos platforma – kaip niekada patogi ir naudinga


Nuomos įrangos ekspertai STORENT šiemet minėjo 14-os metų veiklos gimtadienį. Statybinių įrankių, mašinų bei įrangos nuoma užsiimanti įmonė pastaraisiais metais skyrė daug dėmesio internetinės nuomos sistemos tobulinimui ir šiuo metu klientams gali pasiūlyti bene patogiausią platformą su pilnu servisu ir lojalumo programomis.

 

STORENT statybų įmonėms siūlo itin platų įrankių asortimentą – nuo A iki Z. Lietuvoje veikianti įmonės atstovybė daugiausiai turi elektros generatorių (didžiausias parkas Baltijos šalyse), teleskopinių krautuvų, žemės darbų technikos, ir keltuvų, bet niekuo neatsilieka ir su smulkios įrangos pasiūla, kurią kasmet atnaujindama STORENT teikia kokybišką ir patikimą produktą. 99 proc. STORENT klientų sudaro statybų įmonės, tarp kurių eilė didžiausių šalies statybų bendrovių.

STORENT statybinių įrankių nuomos rinkoje išsiskiria inovatyvia ir pagal vartotojų poreikius sukurta internetinės nuomos platforma. Įmonė tapo pirmąja Lietuvoje, kuri pristatė bekontaktę įrankių nuomos sistemą. Apie 60 proc. STORENT užsakymų sudaro pardavimai internete ir yra ne viena priežastis, kodėl klientai renkasi įrankius nuomotis ne telefonu, bet internetu.

 

Programėlė padeda taupyti laiką ir finansus

Klientų patogumui, sukurta STORENT mobilioji programėlė. Prisijungus galima matyti visus užsakymus ir jų būklę, peržvelgti ir apmokėti sąskaitas, naudotis lojalumo taškais, galima realiu laiku matyti sandėlyje esančius įrankių likučius arba pasirinkti, kieno vardu norima atlikti užsakymus.

Formuojant sąskaitą, tereikia pažymėti varnelę, jeigu norima naudotis STORENT transportavimo paslaugomis. Tai itin patogu ir padeda sutaupyti laiką, nes visas užsakymo procesas vyksta automatiškai.

Klientui atliekant užsakymą internetu, jis visuomet matys teisingą kainą – tą, kurią matys ir sąskaitoje. Veikia ir nuolaidų sistema, kuri leidžia sutaupyti – už kiekvieną atliktą užsakymą 5 proc. grįžta atgal – tai lojalumo taškai, kuriuos norint galima panaudoti kaip nuolaidą mokant už paslaugas.

Klientams tai pasiteisina, nes jie sąskaitas apmoka pasinaudodami sukauptais lojalumo taškais. Ir žinoma, vykstant ilgalaikiam bendradabiavimui, suteikiamos specialios nuolaidos.

 

Mechanikų komanda budi visą parą

STORENT padaliniai įsikūrę penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose, tačiau paslaugas STORENT teikia visoje Lietuvoje. Atliekant užsakymą galima pažymėti varnelę, jog yra reikalingas transportas įrangai atvežti ir tuo pasirūpinama.

Sugedus technikai, iškilusiomis problemomis efektyviai pasirūpina šešiolikos mechanikų komanda, kuri dirba visą para. Prireikus, mechanikai atvyksta į vietą ir greitai išsprendžia problemą. Esant reikalui, jie teikia konsultacijas ir telefonu.

STORENT misija – įkvėpti klientus greičiau pasiekti savo verslo aukštumas naudojantis inovacijomis ir kokybiška technika.

 

storent

 

 

 

Partnerio turinys


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų