JUNG DEMONSTRACINIS PROTINGOJO NAMO SISTEMŲ SALONAS – TIEK DAUG IŠMANIŲ SPRENDIMŲ VIENOJE VIETOJE DAR NEMATĖTE

2021 m. balandžio 30 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Apie protingojo namo sistemą JUNG pradėjo kalbėti Lietuvoje tada, kai tokias technologines galimybes galėjome matyti tik filmuose. Per beveik du dešimtmečius veiklos Lietuvoje JUNG vardas tapo protingojo namo sinonimu ir yra gerai vertinamas rinkoje dėl kokybiškų, tarptautinį KNX standartą atitinkančių protingojo namo sistemų, kvalifikuotų diegėjų rengimo, nuolatinės pažangos, siekiant pasiūlyti skirtingiems poreikiams pritaikytus ir šiandien ypač aktualius išmaniuosius technologinius sprendimus. Šiemet duris atvėręs demonstracinis protingojo namo sistemų salonas pagaliau suteiks unikalią progą kiekvienam norinčiajam gyvai susipažinti su išmaniosiomis technologijomis ir jas išbandyti. Salonas įkurtas tokiame pat išmaniame 3 tūkst. kv. m dydžio pastate, kur po vienu stogu telpa KNX mokymų salės, logistikos sandėliai ir administracinės patalpos. Tokio masto ir išmanumo objektas yra vienintelis ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje.

PAVADINIMAS: „JUNG showroom“
ADRESAS: Senasis Ukmergės kel. 12, Užubaliai, Vilniaus r.
UŽSAKOVAS: UAB „JUNG Vilnius“
INTERJERAS: „Varoom“ (Ana Baravykienė, Viktorija Krasickienė)
PASKIRTIS: ekspozicinės erdvės
PLOTAS: 270 kv. m
PRADĖTA: 2020 m.
BAIGTA: 2021 m.

NAUJA SALONO KONCEPCIJA – NE MADA, O BŪTINYBĖ

Demonstracinio protingojo namo sistemų salono (angl. showroom) poreikį padiktavo „JUNG Vilnius“ veiklos specifika.

„Nors Lietuvoje turime nemažai tiek gyvenamosios, tiek visuomeninės paskirties objektų, kuriuose yra įdiegta protingojo namo sistema, tačiau jų demonstravimo galimybės dažnai ribotos dėl privatumo ar kitų aspektų. Kitas dalykas, kad neretai būna įdiegta tik dalis funkcijų ir jos neatspindi visų protingojo namo sistemos galimybių, – aiškina jungiklių ir protingųjų namų sistemų centro „JUNG Vilnius“ vadovas Raimundas Skurdenis. – Nuosavame demonstraciniame salone galima parodyti gerokai daugiau funkcijų ir jas bet kada praplėsti. Be to, ši erdvė atvira visiems norintiesiems.“

Naujai gimusio salono pagrindinė užduotis prasminga ir suteikia unikalią patirtį tiek potencialiam klientui, tiek su juo bendraujančiam specialistui. Realioje aplinkoje demonstruojama, kaip kasdienius procesus gali palengvinti technologijos, kokie sprendimai ir scenarijai įmanomi sujungiant skirtingas funkcijas į bendrą protingojo namo sistemą ir taip dar labiau išplėsti jos funkcionalumą.

Be to, tai pirmas ir kol kas vienintelis toks objektas, kai viename pastate ne tik integruota tiek daug įvairių funkcijų, bet ir jų valdymas sujungtas į vieną visumą. Tai galioja kalbant tiek apie visą „JUNG Vilnius“ biuro pastatą, tiek konkrečiai apie demonstracinio salono erdvę.

EKSPOZICIJOSE DEMONSTRUOJAMI IR PRIPAŽINTI GAMINIAI, IR PRODUKTŲ NAUJIENOS

Demonstracinio salono erdvėje bus galima aplankyti viešbučio kambarį ir realų butą, kuriame įrengta virtuvės zona, svetainė, miegamasis ir vonios kambarys. Kaip skiriasi šių erdvių paskirtis, taip bus galima „pamatyti“ ir realiai pritaikytas skirtingas funkcijas, scenarijus, JUNG ir kitų partnerių – žinomų buitinės technikos, santechnikos įrangos ir kt. prekių ženklų – produktus, kurie taip pat yra tapę protingojo namo sistemos dalimi.

Pirmo aukšto erdvėje įrengta didžiausia jungiklių ekspozicija Rytų Europoje. Galima gyvai apžiūrėti visų JUNG dizaino linijų gaminius, technologines ir dizaino naujoves, taip pat telefonspynių gamintojo „Siedle“, kurio išskirtinė atstovavimo teisė Baltijos šalyse yra suteikta „JUNG Vilnius“, produkciją.

R. Skurdenis pabrėžia, kad „JUNG Vilnius“ durys atviros visiems – tiek specialistams (interjero dizaineriams, architektams, KNX diegėjams, elektrikams, šių sričių studentams), tiek naujakuriams, norintiems gyvai apžiūrėti gaminius ir pasikonsultuoti.

ESTETIKA IR VOKIŠKAS PRECIZIŠKUMAS – NEATSIEJAMAS JUNG DERINYS

Demonstracinio salono technologinis sudėtingumas ir funkcijų įvairovė, keliami aukšti kokybiniai kriterijai ir vokiškas preciziškumas lėmė tai, kad pagal specialius užsakymus buvo gaminami baldai, rinkti kiti įrenginiai ir sprendimai, į Lietuvą keliavę net iš užsienio šalių. Funkcionalumas dera su estetika tiek JUNG demonstruojamame produktų asortimente, tiek pačioje erdvėje ir atsispindi kiekviename žingsnyje.

„Naujose erdvėse buvo siekta parodyti ne tik kuo daugiau skirtingų technologinių JUNG sprendimų, bet ir prietaisų jiems valdyti. Pavyzdžiui, vien buto erdvėje galima pamatyti 21 skirtingo dizaino, modelių, funkcionalumo valdiklį ir skirtingos išvaizdos, dydžio liečiamų ekranų“, – pasakoja R. Skurdenis.

Verta paminėti, kad buto erdvės pagrindiniu akcentu tapo iš „Les Couleurs® Le Corbusier“ spalvų paletės parinkta virtuvės baldų ir užuolaidų spalva, idealiai deranti su virtuvės zonoje įmontuotais tos pačios spalvos JUNG LS 990 modelio elektros instaliacijos elementais. Tokia atskirų interjero detalių sinergija tik dar kartą patvirtina JUNG gaminių asortimento pritaikomumą bet kokio stiliaus interjere.

Kadangi pati protingojo namo sistema nėra baigtinė, ir ši inovatyvi erdvė bus nuolat atnaujinama, taip siekiant maksimaliai parodyti šiuolaikinių technologijų galimybes.

Nuskenuokite QR kodą ir pasižvalgykite po demonstracinio buto erdves:

Nuotr.: Leonas Garbačauskas

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/06/IMDECO2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!