„Adidas“ nuotr.

Tarp Australijos koralinių rifų – plūduriuojantis teniso kortas


Sporto prekių bendrovė „Adidas“ ir aplinkosaugos organizacija „Parley for the Oceans“ sukūrė perdirbto plastiko teniso kortą, kuris plūduriuoja Australijos Didžiojo barjerinio rifo jūros parke.

Plūduriuojantis kortas buvo sukurtas Melburne vykstančio „Australian Open“ teniso turnyro proga, siekiant reklamuoti naujausią „Adidas“ aprangos asortimentą, kuriame naudojamas perdirbtas plastikas.

Projektas pristatytas plaukiojančiame teniso korte, įrengtame Didžiajame barjeriniame rife – didžiausioje pasaulyje koralinių rifų sistemoje – siekiant atkreipti dėmesį į platesnę plastiko atliekų problemą.

„Adidas“ bendradarbiavo su Didžiojo barjerinio rifo jūrų parko direkcija, kad plaukiojanti teniso aikštelė būtų sumontuota ant vienos iš direkcijos baržų.

Korto danga buvo pagaminta iš perdirbto plastiko, kurį pateikė organizacija „Parley for the Oceans“, kuri taip pat tiekia perdirbtą plastiką, naudojamą naujausioje „Adidas“ teniso kolekcijoje.

Organizacijos „Parley for the Oceans“ įkūrėjas Cyrill Gutsch tikisi, kad plaukiojančio teniso korto unikalumas atkreips dėmesį į pasaulio vandenynų taršos plastiku problemą.

„Plastikas sukėlė ekologinę krizę, kuri daro poveikį visai gyvybei, įskaitant ir mūsų. Tačiau žmogaus prigimtis yra prisitaikyti. Mes priprantame net prie pačių baisiausių dalykų“, – leidiniui „Dezeen „sakė „Parley for the Oceans“ įkūrėjas Cyrill Gutsch.

Pristatymo proga Australijos sporto žvaigždės simuliuotojas Ianas Thorpe’as, kanojininkė Jess Fox ir regbio lygos žaidėjas Nathanas Cleary kartu su modeliu Steph Claire Smith aikštelėje žaidė mišrių dvejetų partiją. Anot organizatorių, visi kamuoliai po žaidimo buvo ištraukti iš vandens.

Po atvirojo Australijos čempionato teniso korto danga bus perdirbta į sporto aikštelę, kurią ketinama įrengti netoliese esančiame Taunsvilio mieste esančioje mokykloje.

Pasak „Adidas“, naujausia teniso kolekcija yra dalis jos siekio pašalinti plastiką iš aprangos.

„Esame įsipareigoję padėti panaikinti plastiko atliekas ir iki 2024 m., kur tik įmanoma, savo gaminiuose pirminį poliesterį pakeisime perdirbtu poliesteriu.

Siekdami šių tikslų, skatiname atvirojo kodo partnerystę ir teikiame didelę reikšmę bendradarbiavimui, o ne konkurencijai, kad sukurtume tvarius sprendimus, kurie neapsiriboja mūsų pačių verslu ir įtaka“, – sakė Shannon Morgan, „Adidas“ Ramiojo vandenyno regiono prekių ženklų vyresnioji direktorė.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Namai lego principais

Kas sieja prieš 6000 metų nutiestą medinį sweeto taką netoli somerseto Didžiojoje britanijoje, 19 a. Pradžioje darbininkams skirtas mobiliąsias kavinukes…

Has photos

Atostogų namų transformacija

Po pandemijos ėmė keistis žmonių požiūris į vasarnamius. Karantino metu supratę, kaip gera gyventi gamtoje, dabar žmonės nori savo laisvalaikio…

Has photos

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų