„Zaha Hadid Architects“ atidarė parodą „Ateities miestai“


„Zaha Hadid Architects“ (ZHA) atidarė naują parodą „Ateities miestai“, vykstančią „Future Design Arts Centre“ Čengdu, kurioje nagrinėjamos bendrovės naujovės, formuojančios 21-ojo amžiaus urbanizmą, ir atsekami „Zaha Hadid Architects“ projektai, iš naujo apibrėžiantys miesto kraštovaizdį visame pasaulyje.

Parodą, pavadintą „Future Cites“, galima aplankyti „Future Design Arts Centre“, Gongyuan Avenue, East New Area, Čengdu, Kinija iki gegužės 8 d.

Monografinė paroda praturtinta projekcijomis, vaizdo įrašais ir daugybe modelių, atspindinčių „Zaha Hadid Architects“ daugiadisciplininį požiūrį į naujų idėjų ir koncepcijų kūrimą.

Parodoje sprendžiamas klausimas, kaip pramonė kuria ir konstruoja bei demonstruoja įmonės tiriamąją dvasią savo architektūroje.

Būdama viena nuosekliausiai išradingiausių architektūros studijų pasaulyje, ZHA iki šiol sukūrė daugiau nei 70 apdovanojimus pelniusių darbų ir 60 projektų, kurie šiuo metu kuriami šešiuose žemynuose. Savo projektuose ZHA bendradarbiauja su vizionieriais klientais, bendruomenėmis ir pramonės ekspertais visame pasaulyje.

„Motyvacija kraustytis į miestus, vis didesnius, tankesnius miestus ir vis didesnius pastatus yra aiški: mes susiburiame, kad bendradarbiautume, sinerguotume žinias, keistumeis ir bendradarbiautume“, – sakė „Zaha Hadid Architects“ direktorius Patrikas Schumacheris.

„Sukurta aplinka tampa daug informacijos suteikiančia ir jaudinančia 360 laipsnių ryšio ir tinklo mašinos sąsaja.

Ateityje, net labiau nei akivaizdu jau dabar, ši itin tanki sankaupa bus mišrios paskirties sankaupa, kurioje susikerta keli gyvybės procesai.

Šie gyvenimo procesai turi būti išdėstyti sudėtingais būdais, kurie vis dėlto išliktų įskaitomi ir taip įgalintų“, – pridūrė Schumacheris.

„ZHA architektūra išsivystė iš jų tyrinėjimų organizacinėse ir struktūrinėse gamtos pasaulio sistemose. Šios sistemos yra akivaizdžios Kinijos istorinėse architektūros tradicijose, kurias tyrinėjo velionė Zaha Hadid savo pirmosiose kelionėse po Kiniją daugiau nei prieš 40 metų“, – sakoma ZHA aprašyme.

Studija sujungė novatoriškus skaitmeninio projektavimo metodus su ekologiškomis medžiagomis ir tvariomis statybos praktikomis, kaip pažymėjo įmonė: „ZHA nežiūri į skirtingas dalis, o stengiasi suprasti jas kaip visumą; pateikia praktinius sprendimus, kaip spręsti mūsų iššūkius.

„Kadangi technologinė pažanga sparčiai keičia mūsų gyvenimo, darbo ir sąveikos būdus, kūrybiškumo ir naujovių dvasia ZHA architektūroje yra apibrėžiama daugybės galimybių, leidžiančių miesto visuomenei klestėti.“


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

„See Sea Park“: šviesos buveinė

„Osamu Morishita Architect and Associates“ priėmė iššūkį Fukui prefektūroje (Japonija) sukurti vietą, kurioje žmonės galėtų diegti naujoves ir plėtoti naujus…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų