10 tūkst. svarų sterlingų už ateities namų viziją


Šiandien (liepos 17 d.) viena garsiausių platformų „Dezeen“ paskelbė konkursą, kuriuo architektai kviečiami kurti ateities namų vizijas ir laimėti 10 tūkst. svarų sterlingų. Ne tolimos, o apčiuopiamos, suskaičiuojamos ir suplanuojamos. Konkurso organizatoriai kviečia modeliuoti daugiabučius ir privačius miesto namus, kuriuose gyvens žmonės po šimto metų.

Konkursą organizuoja „Dezeen“ ir „MINI Living“. Organizatoriai ragina skaitytojus ištirti, kaip pasikeis gyvenimas miestuose per šimtmetį ir kaip tai pakeis naujųjų namų dizainą.

Šis projektas buvo inicijuotas, siekiant rasti atsakymus į didžiausius šių dienų iššūkius – kaip sukurti komfortišką gyvenimą mažoje erdvėje, kaip žmonės gyvena ir dirba miestuose.

„Konkursu mes ieškome konceptualaus dizaino, reaguojančio į pokyčius, siūlančio novatoriškus sprendimus, maksimaliai išnaudojančius turimą erdvę. Mes taip pat prašome dalyvių apsvarstyti, kokie dar laukia iššūkiai artimiausią šimtmetį gyvenančiųjų miestuose. Siekiama, kad architektų pasiūlyta miesto gyvenimo koncepcija kūrybiškai reaguotų į šiuos klausimus“, – sako konkurso organizatoriai.

Nors konkursas orientuotas į profesionalius architektus, dizainerius, studentus, jame dalyvauti gali visi vyresni nei 18 metų asmenys.

„Dezeen“ tinklalapyje bus paskelbtas geriausių dizainerių darbų trejetukas.

Nugalėtojai bus atrinkti komisijos, kurią sudarys „Dezeen“ vyriausioji redaktorė Amy Frearson ir redakcijos direktorius Marcusas Fairsas kartu su „MINI Living“ kūrybiniu vadovu Oke Hauseriu ir dizainere Corinna Natter.

Konkursas baigsis 2018 m. rugsėjo 10 d., nugalėtojai bus paskelbti 2018 m. spalį.

Daugiau informacijos apie tai, kaip patekti į konkursą, rasite čia. 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų