2023 m. Palangoje prasidės poilsio ir darbo prie jūros komplekso „Futuristai“ statybos


Palangos Kontininkų gatvėje ketinama vystyti poilsio ir darbo prie jūros kompleksą, dalijimosi būstu projektą „Futuristai“, į jį numatoma investuoti 50 mln. eurų.

 

Į projektą investuoja bendrovės „Vilniaus pakuotė“ ir statybų bendrovė „Gilesta“, komplekso vystymas numatomas iš bendrovių lėšų, taip pat planuojama pasitelkti bankų finansavimą. Pats kompleksas veiks dalijimosi būstu modeliu.

„Dalijimosi ekonomikos idėjos jau pasiteisino kitose nišose kaip automobiliai, paspirtukai, dviračiai, daiktų dalijimasis, taip pat darbo erdvių dalijimasis. Tai tikime, kad mūsų tikslinė auditorija, tai jauni profesionalai, šeimos yra pasiruošusios tokio modelio atėjimui ir jiems bus patrauklu naudotis tuo kompleksu žinant, kad tavęs čia nelaukia jokie siurprizai, rūpesčiai, kad tavimi bus pasirūpinta ir už finansiškai patrauklią kainą“, – ketvirtadienį projekto pristatyme teigė „Vilniaus pakuotės“ grupės bendrasavininkas Mindaugas Mizaras.

Anot jo, projekto idėja kilo susipažinus su keliais tokio modelio projektais JAV. M. Mizaras taip pat kalbėjo, kad Palangoje vystomas projektas bus paremtas taškų sistema.

 

futuristai palanga fragment architects

Projekto vizual.

 

„Taškų kiekis, kurį mums esant yra išleidžiamas, yra paskaičiuotas penkiems mėnesiams. Kitaip tariant, mes duodame garantiją visiems savo klientams, kad jie galės naudotis šiuo kompleksu šiltuoju metu laikotarpiu – nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio. Mes neišleidžiame taškų visų metų bėgyje, tada būtų dalies klientų nepasitenkinimas, kad negauna laiko šiltuoju sezonu“, – kalbėjo jis.

M. Mizaras atkreipė dėmesį, kad klientai turėtų numatyti, kiek laiko jie nori būti būste, kuriuo metų laiku, šeimos poreikius, kokio tipo apartamentų reikia ir pagal tai įsivertinti, kiek reikia taškų, pavyzdžiui, norint praleisti savaitę vasarą.

Klientams siūlomi 2 tūkst. eurų, 6,65 tūkst. eurų ir 12,6 tūkst. eurų vertės paketai, kuriuos atitinkamai galima panaudoti norint apsistoti vieną vasaros savaitgalį arba du savaitgalius ne sezono metu, savaitę vasarą arba dvi savaites ne sezono metu, dvi savaites vasarą arba keturias savaites ne sezono metu.

Projekto vystytojai planuoja, jog vidutinė sandorio vertė bus apie 6-12 tūkst. eurų, už šią sumą „Futuristų“ projekto gyventojai kasmet įgys atitinkamą taškų skaičių, kuriuos bus galima iškeisti į dienas apartamentuose.

Teigiama, kad didesni numeriai ir būstai vasaros laiku pareikalaus daugiau taškų, o žiemos metu už tą patį taškų kiekį galima bus gauti daugiau dienų, skaičiuojama, jog tokiu būdu vienos nakties kaina gyventojams atsieis nuo 18 eurų už parą.

„Pats principas yra toks, kad kai objektas jau stovės ir kai klientas sumokės kainą, jam daugiau už tą naudojimąsi, nakvynę mokėti nereikės. Vienintelis dalykas, už kurį reikės mokėti, tai yra komunaliniai mokesčiai, kurie yra įtvirtinti ir jie kis pagal infliacijos dydį“, – teigė M. Mizaras.

M. Mizaro teigimu, šiuo metu taškų pardavimai pradėti ir projekte yra sudaryta preliminarių susitarimų.

Pagal bendrovės „Fragment“ parengtą koncepciją, 6 hektarų ploto sklype ketinama vystyti apie 20 tūkst. kv. metrų bendro ploto kompleksą. Jame ketinama įrengti beveik 300 mažesnio ploto, 1 ir 2 kambarių, ir 50-60 didesnių, 3 kambarių individualių būstų.

Numatyta įrengti 70 kambarių viešbutį, barą ir restoraną, bendradarbystės erdvę, lauko ir vidaus baseinus, sporto ir jogos sales, lauko sporto aikštyną, SPA zoną.

Projekto statybas ketinama pradėti 2023 metų vasarą, statybos darbus atliks „Gilesta“. Kompleksą numatoma vystyti etapais, pirmojo, kai iškils viešbučio pastatas, bendros erdvės ir vienas poilsio apartamentų kvartalas, pabaiga numatyta 2024 metų pabaigoje – 2025-ųjų pradžioje.

Projekto architektai – studija „Fragment“, kuriai vadovauja architektas Povilas Čepaitis.

 

futuristai palanga fragment architects

futuristai palanga fragment architects

futuristai palanga fragment architects

futuristai palanga fragment architects

futuristai palanga fragment architects

futuristai palanga fragment architects

futuristai palanga fragment architects

Šaltinis: BNS


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų