Simona Strelkovaitė

simona.strelkovaite@stud.viko.lt

simona.strelkovaite@gmail.com

+370 605 130 81

Interjero vizija gimė įkvėpta mūsų gamtos turtų ir unikalios pajūrio aplinkos – jūros bei kopų. Kadangi daugelis žmonių į šias vietas atvyksta pailsėti, sulėtėti ir iš naujo atrasti vidinę ramybę, šis pojūtis buvo sąmoningai perkeltas ir integruotas į interjero sprendinius, kuriant erdvę, skatinančią atsipalaidavimą, harmoniją ir ryšį su gamta.

JUNG. Interjere pasirinkti JUNG HOME sprendimai pasižymi minimalistine estetika ir funkciniu integralumu. LS serijos termostatas ir valdymo elementai subtiliai įsilieja į erdvę, o aukso spalvos apdailos CD ir LS serijų jungikliai bei SCHUKO® lizdai suteikia rafinuotą akcentą. Universalus apšvietimo stiprumo reguliatorius užtikrina patogų ir intuityvų apšvietimo valdymą, išlaikant vientisą ir aukštos kokybės dizaino sprendimą.

TORK. Pasirinkti Tork sprendimai užtikrina funkcionalumą ir estetinį vientisumą. „Tork S4“ putų muilo dozatorius, pritaikytas naudoti ir dezinfekcinėms putoms, subtiliai įsilieja į interjerą, o „Tork Xpress® Multifold“ sulankstytų rankšluosčių dozatorius užtikrina patogų ir higienišką rankų nusausinimą. Erdvės švarą ir tvarką papildo „Tork Image Design B1“ 50 litrų talpos šiukšliadėžė, skirta patogiam kasdieniam naudojimui.

KATWOOD. Pasirinkta „Unė“ ir „Gilė I“ kėdės, pagaminti iš masyvaus ąžuolo ir ąžuolo lukšto, pasižymi natūralia tekstūra ir skulptūriška forma. Šie baldai suteikia interjerui šilumos ir subtilios prabangos pojūtį, kartu išlaikydami funkcionalumą bei harmoningą ryšį su natūralių medžiagų koncepcija.

RB SOLUTIONS Poilsio zonos ašimi tampa organiškų formų „Capriccio“ sofa iš „Le Comfort“ kolekcijos „Sofà Premiere“, išsiskirianti šiuolaikišku dizainu ir komfortu. Prie sofos naudojamas skulptūriškos formos „Floe“ šoninis staliukas, sukurtas dizainerio Jonathan Prestwich, suteikiantis erdvei vizualinės dinamikos. Nestandartiniai sprendimai įgyvendinti bendradarbiaujant su RB Solutions, veikiančiais kaip individualių sprendimų gamintojais ir įgyvendintojais. Miegamojo erdvėje funkcionalumą ir estetiką apjungia „Logan“ lova iš „Nightime“ kolekcijos su atlenkiamu ir reguliuojamu galvūgaliu, užtikrinančiu patogų poilsį.

GRINDŲ ARSENALAS.Erdvėse pasirinktos dvi skirtingos grindų dangos, pritaikytos pagal funkciją. „AquaDura“ grindys, pagamintos iš medienos, suteikia interjerui natūralumo ir šilumos pojūtį, išlaikant atsparumą kasdieniam naudojimui. Tuo tarpu „Arbiton Amaron FORMA – Amadora Anthracite“ vinilinė danga, išsiskirianti plyteles primenančia išvaizda, pasižymi aukštu atsparumu drėgmei ir ilgaamžiškumu, todėl idealiai tinka intensyviai naudojamoms zonoms.

GEBERIT. Projekte sumontuoti Geberit Duofix potinkiniai rėmai bidė bei potinkiniai elementai WC puodui su itin tyliu Sigma bakeliu, kuris taip pat pasižymi itin efektyviu vandens suvartojimu.

Parinkti pakabinami WC puodai Geberit iCon su specialia vandens nuleidimo technologija TurboFlush, užtikrinančia efektyvų vandens nuplovimą, tylų veikimą ir kasdienį komfortą. 

Minimalistinis dizainas harmoningai dera su šiuolaikine interjero estetika. Sprendimą papildo Geberit iCon pakabinama bidė, bei Geberit Sigma50 dviejų kiekių vandens nuleidimo mygtukas su juodo chromo apdaila, subtiliai pabrėžiantis modernų vonios kambario charakterį.

NOSTRA. Siekiant užtikrinti aukštą komforto ir poilsio kokybę, kambariuose pasirinkta viešbučių švaros ir estetikos standartus atitinkanti balta satininio pynimo patalynė iš 100 proc. šukuotinės medvilnės, SPA zonoje ir kambariuose svečiams paruošti gerai drėgmę sugeriantys bambuko pluošto rankšluosčiai ir lengvi, greitai džiūstantys mikropluošto chalatai, suteikiantys jaukumo bei patogumo pojūtį.

RENVERSA. Interjero ramų charakterį subtiliai papildo užuolaidų audiniai „EOLE“ ir „BOURGEON“ iš „Camengo“ kolekcijos. Švelnios tekstūros ir natūralūs, prislopinti atspalviai suteikia erdvei lengvumo bei jaukumo, o harmoningas audinių kritimas vizualiai sujungia interjerą į vientisą, subalansuotą visumą.

RUBINETA. Išskirtinės formos virtuvės maišytuvas „Rubineta Ultima-50 BK/RG“ derina aukštos klasės dizainą ir kasdienį funkcionalumą. Lankstus snapas su magnetiniu pritraukimu bei dviem vandens srauto režimais užtikrina patogų naudojimą, o juodos ir „rose gold“ detalės suteikia virtuvei subtilaus rafinuotumo. Interjere taip pat panaudota „Olo+ Ultra-10 SW Graphite“ dušo sistema, kurios minimalistinis dizainas papildo bendrą erdvės estetiką ir sustiprina šiuolaikišką, vientisą interjero charakterį.

SALTO SYSTEMS. Viešbutyje aukštą saugumo lygį užtikrina lanksčiai ir patogiai valdoma pažangi įeigos kontrolės sistema „SALTO”. Įdiegus šią sistemą, galima centralizuotai kontroliuoti kambarių, bendrųjų erdvių bei SPA zonų įeigą naudojant korteles, apyrankes ar mobiliuosius įrenginius. Patikimi XS4 ONE, XS4 Original+, GARTNER NET ir GL7p sprendiniai patikimi, paprastai administruojami ir suteikia galimybę skirtingas erdves sujungti į vieningą efektyviai valdomą sistemą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų