Koncepcija:
Futuristinis banguojančių gamtos formų įkvėptas viešbučio kambario interjeras pristato ateities namų, naujų technologijų ir harmonijos viziją. Harmonija tarp žmogaus ir gamtos, tarp miesto ir jo gyventojų, tarp dirbtinių technologijų ir natūralumo. Laisva erdvė, kurioje ne tik kasdien naudojami prietaisai, bet ir baldai integruoti taip, kad užimtų kuo mažiau vietos, nevaržytų judėjimo laisvės ir puikiai atitiktų vartotojų poreikius bet kuriuo paros metu. Interjerui parinkta balta spalva suteikia švaros, tvarkos, modernumo pojūtį, leidžia atsiskleisti reljefiniam sienų dekorui, kurį dar labiau išryškina tam specialiai pritaikytas šviesos diodų (LED) apšvietimas, kintantis, atsižvelgiant į skirtingą paros laiką ir šviesos intensyvumą. Viešbučio kambarys paliktas kaip viena bendra erdvė, kurioje vonios kambarys atskirtas tik dekoratyvine sienele, primenančia uolų reljefą. Taip dar labiau pabrėžiama vientisumo ir nesuvaržyto judėjimo idėja.
Produktų sąrašas:
JUNG / TECE. Šiame viešbučio kambaryje integruota protingo namo valdymo sistema. KNX namų sistemos valdomos sritys apima apšvietimą, temperatūrą ir bendrą mikroklimatą bei kitus gyvenamoje aplinkoje galimus integruoti prietaisus bei įrangą (garso ir vaizdo sistemos, kt.). Darniai veikiančios gyvenamosios aplinkos idėja ateityje turėtų tapti tik dar populiaresnė bei apimti net daugiau sričių (viena iš galimybių – vandens kiekio valdymas). KNX sistemą galima valdyti tiek būnant namų viduje, tiek išvykus.
GAUDRĖ. Interjere panaudotas išmanusis LED apšvietimas, suteikiantis erdvei ne tik išraiškingumo, futuristinio rafinuotumo, bet ir puikiai prisitaikantis prie naudotojų poreikių – apšvietimą galima sustiprinti arba susilpninti, taip pat visai išjungti, jei jis nėra reikalingas. Prie lovos, kaip dekoro elementas, kartu panaudoti ir kompanijos „Flos“ dekoratyviniai šviestuvai „String Light Sphere Head“. Minimalistinio dizaino forma suteikia papildomos šviesos vakare, o dienos metu tampa papildomu dekoro elementu.
GAJA DECOR GROUP. Interjere atsisakyta tradicinių vazoninių augalų ir pasirinkta integruoti vertikalią žaliąją sienelę. Ji tampa vienu iš erdvės akcentų ir atrodo tarsi nedidelis asmeninis namų sodas ant sienos.
BEOLA. Panaudotos garsios kompanijos „Bang & Olufsen“ garso kolonėlės. Taip pat erdvę pagyvina kompanijos COR minkštasuoliai „Shrimp“. Šie baldai buvo pasirinkti neatsitiktinai – juos galima laisvai perstumti į kitą vietą pagal individualius poreikius. Modernios aiškios formos neapsunkina bendro kambario įspūdžio ir suteikia daugiau rafinuotumo.
THIBAULT VAN RENNE. Minimalistinių smėlio atspalvių kilimas lovos zonoje suteikia papildomo jaukumo. „Mosaic“ kolekcija.
GROHE. Vonios kambaryje naudota „Grohe“ dušo sistema „Raindance Select E 300“ – tiek dušo galvutė, tiek vandens valdymo sistema, leidžianti pasimėgauti natūralaus lietaus malonumais namų vonioje.
VILLEROY & BOCH. Visa vonios kambario santechnika ir keramika pasirinkta dėl šios kompanijos siūlomos kokybės ir futuristiniame interjere derančių formų. Vonios kambaryje taip pat pasirinktos baltos kreminių atspalvių plytelės.
BALTIJOS BRASTA. Pasirinkta skaidraus stiklo dušo sienelė, kuri tarsi pranyksta bendrame kontekste ir atlieka grynai apsauginę funkciją. Su pakeitimais galima įmontuoti dušo slankiųjų durų sistemą „Katarina“, tačiau galėčiau atkreipti dėmesį, kad interjeras tiek kambario, tiek vonios yra futuristinis, dėl šios priežasties konkrečios siūlomos kabinos parinkti kol kas neišeitų.