„AirStone“ kokybė


Jau beveik 20 metų įmonė, UAB „Simpras“ statybų rinkai tiekia aukštos kokybės Lietuvoje pagamintas mūro medžiagas: plytas, blokus ir statybinius mišinius. „Siekiame būti lankstūs ir padėti projektuotojams, architektams ir užsakovams rasti racionaliausius sprendimus, vykdant projektus“, – teigia UAB „Simpras“ generalinis direktorius Gintaras Uselis

Pastaruoju metu ypač didelis dėmesys skiriamas Lietuvoje sparčiai populiarėjančiam akyto betono AirStone prekės ženklui. Parengtos minėtų mūro gaminių techninės specifikacijos bei atnaujinta pagrindinių mazgų biblioteka, projektuotojams padeda priimant techninius sprendimus. Didelis dėmesys skirtas, šiandieninius reikalavimus atitinkančių, energinio naudingumo reikalavimus tenkinančių mazgų paruošimui. Tai svarbu tiek projektuotojams, tiek ir užsakovams, kai pradinėje projekto ruošimo stadijoje norima pasirinkti tinkamiausią medžiagą pastato konstruktyvui. Pateikta medžiaga leidžia palyginti skirtingas medžiagas, įvertinti jų ekonominę naudą ir pasirinkti tinkamą sprendimą.

Dažniausiai į išorines mūro sienas yra žiūrima tik kaip į laikančią konstrukciją. Tačiau situacija keičiasi. Sparčiai augant energinio naudingumo reikalavimams (primename, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. naujai statomi pastatai turi tenkinti A+, o nuo 2021 sausio 1d. privalės tenkinti A++ klasės energinio naudingumo reikalavimus), į mūrą pradedama žiūrėti, kaip į termoizoliacinių savybių turintį sienos sluoksnį. Tokį efektą galima pasiekti naudojant tik energetiškai efektyvius mūro gaminius. Būtent tokie mūro gaminiai ir yra AirStone mūro blokai. Pastaruoju metu vietoje įprastų 240 mm vis dažniau naudojami platesni 300-365 mm pločio blokai. Išorinėms sienoms naudojant plačius (300-480 mm) AirStone blokus galima sukurti net 36-48 % reikalingos atitvaros šiluminės varžos. Platesnių blokų dėka išgaunama ir didesnė mūro konstrukcijos laikomoji galia. Tai supaprastina ir atpigina kitų konstrukcijų sprendinius.

„AirStone“ blokams būdingos ne tik geros termoizoliacinės, bet ir geros garso izoliavimo savybės. Šių blokų gniuždomasis stipris yra pakankamas individualių (2–3 aukštų) pastatų statybai bei daugiaaukščių pastatų karkasų užpildui. Dėl varžtų ištraukimo ir „spintelių kabinimo“ taip pat neverta nerimauti, jeigu naudojami tam skirti tvirtinimo elementai.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų