Ambicingas siekis tapti miestu – lyderiu


Visagino savivaldybės merės Dalios Štraupaitės mintys apie projektą „Išmanusis miestas V“

Džiugu, kad egzistuoja toks konkursas, kuriame gali atsiskleisti būsimieji savo sričių profesionalai. Visaginas – jaunas miestas, siekiantis tapti sporto ir aktyvaus poilsio sostine, miestu lyderiu, patraukliu investuotojams bei patogiu gyventi, todėl inovatyvių ir šiuolaikiškų projektų įgyvendinimas itin svarbus. Tikiuosi, kad konkurso dalyviai pateiks tvarių, darnumo principais paremtų projektų, kurie akivaizdžiai prisidės prie miesto bendruomenės gerovės.

Pasirinktos teritorijos gana skirtingos pagal savo paskirtį, tačiau visos jos – svarbūs gyventojams kasdienio gyvenimo ir poilsio infrastruktūros taškai, kuriuos būtina tvarkyti, atnaujinti ir gerinti, siekiant užtikrinti komfortabilų ir kokybišką gyvenimą.

Įgyvendintas projektas neabejotinai taptų nauja traukos vieta, buriančia bei vienijančia visaginiečius. Tokių vietų atsiradimas – būtinas augančio, dinamiško ir patrauklaus miesto elementas, todėl išmaniai ir kokybiškai įgyvendintas projektas būtų puiki dovana ne vienai miestiečių ir miesto svečių kartai.

Ko palinkėtumėte konkurso dalyviams?

Būkite drąsūs kurdami savo projektus, sujunkite geriausias tradicijas ir naujausias technologijas bei žinias, kurkite ateitį šiandien!


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų