Apleistoje Palangos teritorijoje suplanavo statyti viešbučio su SPA ir poilsio pastatų kompleksą


Fizinių asmenų valdoma nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Vytauto 4“ Palangoje, vietoje buvusio apskrities vyriausiojo policijos komisariato priešais „Auskos“ poilsio namus, ketina statyti viešbučio ir poilsio pastatų kompleksą.

 

Bendrovės užsakymu UAB „Aexn“ parengtuose projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog ketinama rekonstruoti 1,77 ha ploto sklype Vytauto g. 4 esančius penkis apie 2.700 kv. m bendro ploto statinius ir įrengti viešbutį su SPA, penkis svečių namus ir aštuonis poilsio pastatus.

Keturių aukštų viešbutyje su mansarda numatoma įrengti 84 apartamentus, svečių namuose – 75, o poilsio pastatuose – 90. Viešbučio pirmame aukšte numatomos komercinės ir biurų patalpos, teritorijoje ketinama įrengti 207 automobilių vietas.

vytauto g 4 aexn architects

Pasak Kęstučio Pranskiečio, „Vytauto 4“ vadovo ir vieno netiesioginių akcininkų, bendrovė statybas pradėti ketina kitų metų vasarą, tačiau dėl rinkos neapibrėžtumo, statybinių medžiagų trūkumo projektas gali būti įgyvendinamas etapais.

„Mes su partneriais įvairiai galvojame, kaip vystyti šį projektą. Dabar yra labai daug neapibrėžtumo, vyksta karas Ukrainoje, žmonės yra sustingę, neaiškumų kyla ir dėl statybinių medžiagų gavimo. Gal vertėtų galvoti apie projekto įgyvendinimą etapais, tačiau, žinoma, galima susiimti ir viską padaryti vienu ypu“, – teigė K. Pranskietis.

Jo teigimu, daugiau konkretumo dėl projekto įgyvendinimo turėtų būti 2023 m. pavasarį, kai turėtų būti aiškios preliminarios investicijos.

vytauto g 4 aexn architects

vytauto g 4 aexn architects

„Supažindinsime visuomenę su planuojamu viešbučio kompleksu. Jei visuomenės požiūris į projektą bus palankus, tikriausiai nekils kliūčių per kokį pusmetį gauti statybą leidžiantį dokumentą ir kitų metų vasarą galėtume pradėti komplekso statybą“, – pridūrė jis.

2018 m. pastatus su žemės sklypu už 570.000 Eur aukcione iš Turto banko įsigijo „Stadt Property“, o vienintelis jos akcininkas tuo metu buvo Izraelio pilietis Evgenis Khitereras, skelbė portalas „15min.lt“. Objektas kiek anksčiau buvo įvertintas 1,063 mln. Eur, tačiau pastato ilgai niekas nepirko.

Sandoris buvo atkreipęs ir tuometės Vyriausybės dėmesį, kuri prašė Generalinės prokuratūros ištirti situaciją ir apginti viešąjį interesą.

2020 m. apleistą teritoriją iš „Stadt Property“ įsigijo bendrovė „Vytauto 4“ – Palangos meras Šarūnas Vaitkus skelbė, jog už turtą sumokėta 2,5 mln. Eur, nors E. Khitereras tai neigė.

Nuo 2021 m. balandžio „Vytauto 4“ netiesiogiai valdo K. Pranskietis, Vaidotas Pranckietis, Raimondas Butkus ir Evaldas Pečiauskas.

vytauto g 4 aexn architects

vytauto g 4 aexn architects

vytauto g 4 aexn architects

vytauto g 4 aexn architects

vytauto g 4 aexn architects

vytauto g 4 aexn architects

Šaltinis: BNS


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Šiaulių karinis miestelis jau atidarytas

Šiauliuose iškilmingai atidarytas naujausias ir didžiausias Lietuvoje karinis miestelis, kuris tapo Kunigaikščio Margirio pėstininkų bataliono ir KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų