prekybos parkas
„313 Architects“ vizual.

Apleistoje Panevėžio teritorijoje planuojamas didelis prekybos parkas


Panevėžio miesto savivaldybė pritarė dideliam prekybos paskirties objekto projektui miesto šiaurinėje dalyje. Adresu Smėlynės g. 85 planuojamas prekybos parkas. Jį projektuoja architektų studija „313 Architects“.

Teritorija šiuo metu yra apleista. Čia numatoma statyti prekybos bei administracinės paskirties pastatus.

Projektas 58 m2 ploto sklype vystomas UAB „Elotėja“ užsakymu. Ši įmonė yra susijusi su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „Homa Group“.

Sklypo padėtis aplinkoje.

„Pastatų funkciniai sprendiniai bei architektūrinė išraiška atitinka sklypo charakterį ir teritorijos užstatymo reglamentą ir reikalavimus. Projektuojami pastatai išdėstomi sklype atsižvelgiant į esamą situaciją, esamų pastatų bei jiems tarnaujančių automobilių stovėjimo aikštelių vietas. Pastatų tūriai formuoja perimetrinį užstatymą palei Geležinkelio ir S. Kerbedžio gatves.

Pagrindiniai projektuojamų prekybos paskirties pastatų fasadai orientuoti į S. Kerbedžio g. Suformuotame vidiniame kieme projektuojama automobilių stovėjimo aikštelė, iš kurios numatyti patekimai į pastatus. I etapu projektuojamame prekybos paskirties pastate [1] įsikurs keli stambūs ir keliolika smulkesniųjų nuomininkų.

Visos prekybos patalpos numatytos su atskirais patekimais (įėjimais) į jas. Šiaurinėje sklypo dalyje numatyta ūkinė zona su prekių pristatymo/ iškrovimo vietomis prekybininkams. I etapu projektuojamame prekybos paskirties pastate [2] numatyta keliolika smulkesniųjų nuomininkų, prekybos paskirties patalpų, ir vakarinėje pastato dalyje – per du aukštus išsidėsčiusių administracinių patalpų.

Pietrytinėje sklypo dalyje II etapu numatoma statyti dar vieną Prekybos paskirties pastatą su administracinėmis patalpomis [3]. Pietinėje dalyje yra projektuojama žalioji zona su esamais, išsaugomais masyviais želdiniais ir nuspręstu palikti neveikiančiu vandens bokštu, kuris galimai tarnaus kaip „prekybos miestelio“ ženklas“, – teigiama projektiniame siūlyme.

Klientams numatyta automobilių stovėjimo aikštelė su 220 vietų, darbuotojams – atskira aikštelė su 50 vietų. Projekte numatoma įrengti 30 elektromobilių įkrovimo stotelių.

prekybos parkas

„313 Architects“ vizual.


Dalintis:

3 komentarai. Leave new

 • Ir kam jis reikalingas apsilankykite ryo ar babilone darbo dienomis jis tuščias praktiškai.tai dar vieną sulipdys kad pardavėjos žiovautų

  Atsakyti
 • Daktaras
  2023-02-22 10:09

  Henka, statyti kad statyti sakai bet kai ateini i parduotuve tokie kaip tu senukai verkia “dvidešimt kasu pridaryta, o dirba viena” Panevežiui reiktu supaprastint maisto atvežimo paslauga senukam. Bus mažiau eilių tada gal ir nebus paklausos naujom parduotuvem. Mieste irengt autopass kad nebereiktu for fun ratu aplink miesta sukt prie ryo ar babilono stovinet šiukšlint.

  Atsakyti
 • henrikas
  2023-02-21 12:36

  jei atvirai tai prajuokino toks projektas tuo labiau Panevėžyje ,eilinis bandymas prastumti ir įrodyti kad tai tikrai reikalinga ,apsidairykite ar yra paklausa , gal pabandyti atrasti tai kas tikrai turės kažkiek naudos miestui ,pagal dabartine situacija jau ,, siūlyčiau keisti miesto pavadinimą kad ir i PARDUOTUVYS ,,,aišku juokauju bet čia kai viskas stoja mieste o auga tik parduotuvių tinklas ,o kas bepirks ????? AR STATYTI KAD STATYTI ????

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų