Aplinkos ministerijos viceministrų kolektyve – dar vienas architektas


Aplinkos ministro Simono Gentvilo komandoje penktadienį pradėjo dirbti naujas viceministras – architektas ekspertas Mantas Michaliunjo.

 

Jis kuruos architektūros, statybos, renovacijos ir būsto klausimus, pranešė ministerija.

Jos teigimu, taip siekiama tobulinti statybos sektoriaus reglamentavimą ir geriau subalansuoti skirtingų sričių politikos formavimą,

„Vienas iš svarbiausių mano tikslų – įtraukti visuomenę į tvarios ir kokybiškos architektūros, urbanistikos, miestų planavimo kūrimo procesą. Taip pat eliminuoti planavimo, projektavimo, statybos, objektų registravimo, eksploatavimo teisės aktų kolizijas“, – pranešime teigė naujasis viceministras.

Kaip svarbų darbą jis minėjo duomenų bazių, programų susisteminimą.

Iki šiol M. Michaliunjo dirbo Birštono savivaldybės administracijos Architektūros ir kraštotvarkos skyriaus vedėju, Birštono savivaldybės vyriausiuoju architektu, ėjo Lietuvos architektų rūmų eksperto pareigas.

Jis turi projekto vadovo ypatingiesiems statiniams, projektų ekspertizių vadovo, projektų vykdymo priežiūros vadovo, bendrųjų, specialiųjų, detaliųjų planų vadovo kvalifikacijas.

Ministerijos teigimu, aplinkos viceministrė Daiva Veličkaitė-Matusevičė toliau dirbs su teritorijų planavimo, erdvinių duomenų, jų skaitmenizavimo politika, o nuo kitų metų ji bus atsakinga ir už žemės naudojimo, geodezijos, topografijos, kadastro politikos sritis. Šias funkcijas Aplinkos ministerija perims iš Žemės ūkio ministerijos.

S. Gentvilo komandoje dar dirba viceministrai Danas Augutis ir Raminta Radavičienė.

 

Šaltinis: BNS


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų