Aukščiausios kokybės itališkas dizainas


UAB „Arsenalas“ – didžiausias „Arsiostea“ atstovas Lietuvoje pristato absoliučią kokybę, patentuotą technologiją ir etišką požiūrį į tiekiamą produkciją, garantuojančią, kad itališkos „Ariostea ULTRA“ grindų ir sienų plokštės-plytelės taps geriausiu interjero bei eksterjero dekoravimo sprendimu. Remiantis naujomis technologijomis sukurtos modernios „Ariostea“ porceliano plokštės sukuria nesenstančios klasikos stilių, atspindintį šiuolaikinį dizainą ir neprasilenkiantį su elegancija bei harmonija.

Technologiniai aspektai

ULTRA porcelianinės plokštės gaminamos naudojant kruopščiai pasirinktas ir apdorotas žaliavas, iš kurių išgaunamas itin kompaktiškas bei vienalytis produktas. Gaminant modernias plokštes naudojama „Active“ technologija, kuri užtikrina organišką gamybos procesą.

Plokščių-plytelių gamybai taikomų technologijų lankstumas leidžia produktą pritaikyti įvairiems projektams – nuo paprastų grindų dangų ar dangų dideliems bei mažiems paviršiams iki baldų bei aksesuarų. Naudojant šią koncepciją, jungiančią lengvumą ir techninį efektyvumą, galima kurti autentiškus interjero bei eksterjero kūrinius. Beje, siekiant, kad ULTRA gaminiai būtų dar lankstesni pritaikant juos skirtingoms reikmėms, plokščių matmenys yra 300 x 150, 300 x 100 cm ir tik 6 mm storio. Vienalytė medžiaga, pagaminta iš autoklavinių cemento silikatų. Pasižyminti aukštu mechaniniu ir drėgmės atsparumu.

Naujųjų technologijų prigimtis

„Ariostea“ technologija atkuria medžiagas, išlaikydama seną istoriją, kultūrą ir skonį. „Ariostea“ plytelių techninės ir estetinės savybės yra vienodos, užtikrinančios nuoseklų marmuro, medžio ir dekoratyvinio akmens apdirbimą. Tokiu būdu išsaugomos turtingos spalvos ir efektyviai išnaudojamos medžiagos.

O kompiuterizuotas elektroninis gamybos proceso valdymas garantuoja ilgalaikę struktūrinę kokybę ir estetinę kontrolę. Naujoviški techniniai sprendimai leidžia keisti spalvą ir spalvų mišinius, išvengiant visų pasikartojimų: kiekviena plokštė-plytelė yra unikali, skirtinga nuo kitų, su savo išskirtiniais bruožais, kaip ir būna gamtoje.

Individualūs pasirinkimai

Begalinės formos ir kontūrai, neriboti ornamentai bei raštai, galimybė kurti grafinius elementus su „hidrojet“, chromatinė lazerio pjovimo technologija – šios naujos kartos plokštės-plytelės turi neišsenkantį kūrybinį potencialą, todėl, akivaizdu, gali būti pritaikytos bet kokiems, net ir patiems įnoringiausiems individualiems poreikiams bei autentiškiems projektams įgyvendinti.

Taip pat svarbu paminėti, jog didžioji dalis produktų yra sandėliuojama UAB „Arsenalas“ sandėliuose, todėl klientai norimas plokštes gali įsigyti ir pasiimti iš karto.

UAB „Arsenalas“ – didžiausias „Ariostea“ atstovas Lietuvoje. Pagrindinės įmonės „Arsenalas“ veiklos sritys: prekyba granitu, marmuru, oniksu, kvarcu ir šių medžiagų apdirbimas. Siūlomas itin didelis mozaikų pasirinkimas interjerui, keraminių ir akmens masės plytelių vidaus ir lauko apdailai. Konsultuojama rūpimais klausimais. I „Arsenalo“ salonų yra Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. I www.arsenalas.lt I El. p. tiekimas@arsenalas.lt


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų