Birštone atidarytas naujas pėsčiųjų ir dviračių viadukas sujungė dvi miesto dalis


Birštone atidarytas pėsčiųjų ir dviratininkų viadukas, kuris buvo nutiestas per A-16 magistralinį kelią Vilnius–Marijampolė. Naujas viadukas sujungė dvi Birštono dalis.

 

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijai baigus viaduko statybos darbus, Birštono savivaldybė įrengs prieigas prie jo: rekonstruos sodų bendrijos gatvę, vedančią link viaduko, bei sujungs Bokšto alėjos taką su esamais ir naujais pėsčiųjų ir dviračių takais.

„Gyventojams bus saugu ir patogu nukeliauti iš vienos miesto pusės į kitą, nekertant judraus magistralinio Vilnius–Marijampolė kelio. Takai taip pat bus pritaikyti žmonėms su negalia, įrengiant jų dangų taktilinius paviršius ir apšvietimą

Žmonėms, turintiems individualių poreikių, pritaikytas viadukas yra beveik 44 m ilgio ir 3,6 m pločio. Įrengus viaduką, pagerės visų eismo dalyvių, o labiausiai – pėsčiųjų ir dviratininkų saugumas, kadangi judrų magistralinį kelią A16 bus galima kirsti saugiai ir patogiai“, – teigiama spaudos pranešime.

Viaduko atidarymo renginyje dalyvavo LR susisiekimo ministras Marius Skuodis, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, LAKD direktorius Remigijus Lipkevičius ir seimo narys Andrius Palionis perkirpo simbolinę juostelę, žyminčią naujo infrastruktūros objekto atsiradimą.

 

birstonas-viadukas

birstonas pesciuju viadukas


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų