Asociatyvi nuotr. (Archyvas)

„Colliers Project Management LT“ pradeda veiklą Lietuvoje, vadovaus – Germantas Kavaliauskas


Nekilnojamojo turto paslaugų kompanija „Colliers Baltic“ Lietuvoje steigia naują verslą – teiks projektų valdymo paslaugas. Įmonei vadovaus Germantas Kavaliauskas.

„Colliers Project Management LT“ klientams, planuojantiems plėtros, investicijų, patalpų perkėlimo, rekonstrukcijos ir kt. projektus teiks statybos projektų valdymo ir techninės priežiūros paslaugas. Projektų valdymo paslaugas „Colliers Baltic“ taip pat teikia Latvijoje ir Estijoje. Tai dalis aktyvios plėtros Lietuvoje. Metų pradžioje įmonė skelbė apie pradedamas teikti nekilnojamojo turto valdymo paslaugas ir bendradarbiavimą su „East Capital Real Estate“.

„Į statybų įgyvendinimo procesą atnešime bendrą sklandumą ir kompetencijas, apimančias visą projekto eigą – nuo įgyvendinimo iki, prireikus, pardavimo. Padėsime klientui projektus valdyti skaidriai, kuo efektyviau, racionaliau laiko, kainos ir kokybės atžvilgiu, atstovaujant jo interesams,“ – teigė G. Kavaliauskas.

Vadovo teigimu, „Colliers“ patirtis ir kompleksinės kompetencijos leidžia matyti projekto visumą – identifikuoti investicijų potencialą, taip pat numatyti rizikas ir galimus iššūkius, užkertant jiems kelią.

Tarp jau įgyvendinamų „Colliers Project Management“ projektų – kartu su įmone „Statybos procesų valdymas“ vykdoma „Lelijos“ fabriko konversija Naujamiestyje, Neries intako projektas Kaune Jonavos g. ir kt.

Statybos inžinieriaus bakalauro ir statybos valdymo magistro išsilavinimą (Kauno technologijos universitete) turintis G. Kavaliauskas prieš prisijungdamas prie „Colliers“ dirbo savo įkurtoje „Baltic CPM“ įmonėje, teikiančioje statybos projektų konsultacijų paslaugas, prieš tai dirbo su Vilniaus kogeneracinės jėgainės, Lietuvos oro uosto plėtros projektais. Tarp G. Kavaliausko įgyvendintų projektų – „VOLVO Lietuva“ serviso centrų plėtra (su „Statybos procesų valdymas“), „Westhub“ logistikos centras, „Akvatera LT“ gamybos bazės plėtra, „Domus Naturae“ gamyklos projektas ir kt.

63-ose šalyse veikianti „Colliers“ yra viena iš lyderiaujančių  turto paslaugų ir investicijų valdymo įmonių pasaulyje. Lietuvoje įmonė veikia nuo 2004 m. Šiuo metu bendrovės atstovaujami projektai – D. Libeskindo studijos suprojektuotas verslo centras „Artery“, prekybos, sandėliavimo ir biurų kompleksas „Vikingų verslo slėnis“ ir kt.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų