„Corian® Design“ alchemija Lietuvos verslo centruose


Jau daugiau nei du šimtus metų kompanija „DuPont™“ plečia industrijos ribas, atrasdama naujas medžiagas, technikas ir sprendimus. Nuo virtuvių ir apšvietimo iki apdailos ir madingų aksesuarų – „Corian® Design“ alchemija gali būti aptinkama sparčiai besiplečiančioje kasdienių produktų srityje, sistemose ir dizaine. Kompanija įkūnija nesibaigiančios evoliucijos dvasią, sukurtą remiantis pasaulinio mokslo patirtimi ir technologijomis, tuo pačiu nepamirštant inovacijos paveldo. Už vertę dizainui ir architektūrai „Corian® Design“ yra tarptautiniu mastu pripažintas industrijos lyderis, žinomas dėl išskirtinio universalumo, grožio ir beribių pritaikymo galimybių gyvenamosiose, viešosiose bei komercinėse patalpose.

Lietuvoje „Corian® Design“ medžiagos padėjo realizuoti ne vieno verslo centro viziją. Kartu su UAB „Art Stone“ (www.artstone.lt) kompanija dirbo tokiuose objektuose, kaip: „Quadrum“, „Technopolis“, „Uniq“, „K29“ ir kt.

„Quadrum“ ir „Uniq“

Grožis ir komfortas yra toks pat svarbus, kaip ir tvirtumas bei patikimumas, lengva priežiūra ir begalinės pritaikymo galimybės. Įsivaizduokite lygų kaip stiklas paviršių nuo stalviršio iki gegnės, nuo kriauklės iki už jos esančių sieną apsaugančių plytelių. Nuo minimalios estetikos iki įspūdingų raštų bei didžiulio spalvų pasirinkimo, detalių ir dizaino – viskas sukurta tam, kad galėtumėte mėgautis mažais patogaus gyvenimo malonumais.

Tvirtos, vienarūšės, nepralaidžios vandeniui ir atsparios „Corian® Design“ medžiagos virtuvės įrengimo koncepcijai realizuoti naudotos verslo centruose „Uniq“, „Quadrum“. Pastarajame verslo centre taip pat žvilgantis, glotnus ir šiltas iš „Corian® Design“ medžiagų pagamintas paviršius, kurį itin malonu liesti, su „Art Stone“ komandos pagalba prieglobstį rado „Quadrum“ vonios kambariuose.

Pridėkite medžiagoms būdingą higieną ir gebėjimą sukurti grakščias, aptakias formas ir turėsite lengvai valomą paviršių, puikiai pritaikytą vonios kambariui. Iš „Corian® Design“ medžiagų pagamintas paviršius nesukuria plyšių, kuriuose kaupiasi purvas, yra atsparus drėgmei, todėl itin tinka ir namų vonios kambariams, ir prabangiems SPA, ir grožio centrams.

„Technopolis“ ir „K29“

„Corian® Design“ medžiagos žinomos dėl savo patikimumo, bet taip pat jos sukuria aristokratiškos prabangos ir turto įspūdį. Natūraliai tinkamos jaukioms erdvėms kurti jos itin lengvai prisitaiko prie naujoviškų dizaino sprendimų. „Corian® Design“ ne tik siūlo patikimumo bei autentiškumo pojūtį, bet jų pažangi sudėtis reiškia, kad iš šių medžiagų sukurti paviršiai gali atlaikyti krūvį, kuris tenka ir viešojo naudojimo patalpoms. Būtent dėl šios priežasties verslo centre „Technopolis“ įmonės „Art Stone“ specialistai dirbo su kokybiškomis „Corian®“ medžiagomis.

Kasdien naudojama medžiaga turi būti ne tik patvari, bet ir vizualiai maloni bei patogi ją naudoti. Į akis nekrentantis „DuPont™ Corian®“ paviršius gali būti pritaikytas efektyviai ir ergonomiškai naudoti verslo centruose.

Objekte „K29“ „Corian®“ pasitelkta recepcijos zonoms formuoti, o jau minėtame pastate „Technopolis“ kompanijos medžiagos padėjo realizuoti ne tik registratūros bei viešąsias, bet ir restorano erdves. „Universalios, gebančios patenkinti net išrankiausio kliento skonį „Corian®“ medžiagos yra itin lengvai valomos ir prižiūrimos. Dėl to jos yra idealus pasirinkimas maisto ir gėrimų industrijai. Nuo maisto paruošimo iki jo pateikimo „Corian®“ su išmaniu patikimumu puikiai tinka tiek barų, tiek maitinimo sektoriams. Estetiniai sprendimai, tokie kaip spalvų susiliejimas, raštai, integruotas apšvietimas ar 3D faktūra, suteikia neribotą kūrybinę laisvę“, – oficialiame pranešime teigia „DuPont™“.

„Corian®“ tvarumas ir ilgalaikiškumas

„Corian®“ būdingas patvarumas ir ilgalaikiškumas, iš šių medžiagų sukurtų paviršių nereikia dažnai atnaujinti ar keisti, todėl „Corian®“ siūlo išskirtinį ir ekonomišką sprendimą, tuo prisidėdamas prie atliekų mažinimo. Be to, „Corian®“ paviršiai turi sertifikatą „GREENGUARD Indoor Air Quality“, pažymintį, kad šių medžiagų sudėtyje nėra sunkiųjų metalų, ir taip jos atitinka ES 2002/95 direktyvą dėl Pavojingų medžiagų ribojimo.

Verta paminėti, kad iš „Corian®“ medžiagos pagaminti paviršiai, esant normaliai temperatūrai, neišskiria dujų ar garų. Jeigu medžiaga dega, ji išskiria anglies oksidą. To degimo sukelti dūmai būna ne tiršti ir neturi nuodingų halogeno prisotintų dujų.

Technologinė pažanga

Kompanijos požiūris nepasikeitė ir iki šiol „Corian® Design“ yra inovacijų savo srityje lyderis. Naujos technologijos, tokios kaip „DeepColor Technology™“ – patentuota tamsių spalvų gamybos technologija, „Resilience Technology™“ – patentuota itin atsparių „Corian® Design“ paviršių gamybos technologija, leidžia šią medžiagą naudoti daugelyje erdvių, net ir lauko fasadams.

Nesustabdomas pažangos procesas pastebimas ir kituose gaminių aspektuose. „Corian® Design“ kūrėjų sumanumo bei atkaklumo dėka belaidis telefonų ar planšetinių kompiuterių įkrovimas dabar galimas tiesiogiai ant „Corian® Design“ paviršiaus. Maitinimas perduodamas iš paviršiuje integruoto siųstuvo į įkrovimo tašką – priėmimo įrenginį. Magnetinė indukcija energiją perduoda saugiai ir efektyviai, naudodama belaidį ryšį.

Unikalu tai, kad, vykstant nuolatinei technologijų pažangai ir ryškėjant daugelio įrenginių, kaip telefonai ar planšetiniai kompiuteriai, naudojimo būtinybei, belaidžio įkrovimo sistema, integruota darbo stale su „Corian®“ paviršiumi, ilgam išspręstų įrenginių įkrovimo problemas.

 

UAB Artstone I Technikos 7A, 51241 Kaunas,
Lietuva I m.facebook.com/uabartstone/
www.artstone.lt I +37062011139


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų