Dangoraižis su 108 m aukščio fasado kriokliu


Kinijoje neseniai pristatytas dangoraižis su 108 m aukščio fasado kriokliu. 121 m aukščio dangoraižis Gujango mieste, Kinijoje, sukurtas su 108 m aukščio kriokliu. Tai aukščiausias pasaulyje dirbtinis krioklys, esantis miesto teritorijoje.

Projektas bus realizuotas dar šiemet. Planuojama, kad įspūdingas dangoraižis taps dar vienu turistų traukos objektu.

Pasak „The Times“, nukritęs krioklio vanduo papildys miesto kanalus ir upę. Dangoraižio savininkai, bendrovės „Kanak News“ atstovai, teigė, kad kriokliui naudojamas lietaus ir vandentiekio vanduo. Kol kas oficialių pranešimų iš architektų ir „Kanak News“ daugiau sulaukta nebuvo, tačiau spėjama, kad krioklio eksploatacinės išlaidos sieks 118 dol. per valandą. Todėl krioklys bus naudojamas ne visą laiką, o tik ypatingomis progomis (10–20 min.) ir tik su perdirbtu požeminiu vandentiekio vandeniu, kai pilni vandens kanalai. Tam pastatytos net keturios požeminio vandens saugojimo sistemos. Vanduo pumpuojamas iš keturių pakopų rezervuaro, o vėliau perdirbamas.

Įmonės „Kanak News“ atstovas sakė, kad džiaugiasi tokiu įspūdingu projektu. Tai tikra atgaiva, ypač karštą vasaros dieną, čia, po lietaus, dangų nušviečia natūrali vaivorykštė. 

Apylinkių gyventojai neslepia susirūpinimo dėl katastrofiško vandens rezervuarų naudojimo. Jie piktinasi, kad verslas turi saugoti atsinaujinančius išteklius, o ne juos naudoti.

Kad ir kaip būtų, tai vienas įspūdingiausių šių metų architektūrinių projektų.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų