Efektyvi generalinė ranga ir sudėtingų projektų įgyvendinimas – kokybiško ir atkaklaus darbo rezultatas


Bendrovė „Veikmės statyba“ veikia nuo 2005 m., tačiau įmonės veiklos ištakos peržengia šešių dešimtmečių ribą. Tai – ilgametę darbo patirtį turinti ir daugybę iššūkių įveikusi bendrovė, kuri kiekvieną projektą įgyvendina taikydama inovatyvias statybos technologijas, šiuolaikiškas medžiagas ir priimdama novatoriškus sprendimus. Bendrovė yra subūrusi aukštą kvalifikaciją turinčius specialistus, kurių profesionalumas ir ryžtas jiems padeda realizuoti net pačius sudėtingiausius bei įnoringiausius užsakovų pageidavimus.

Įmonėje dirba daugiau nei 200 kvalifikuotų profesionalų. Čia susibūrė lojalūs darbuotojai, objektų vadovai, pastatų konstruktyvų įrengimo, darbo su įtemptuoju gelžbetoniu specialistai, galintys įgyvendinti bet kokius architektūrinius sprendinius, turintys kompetenciją konsultuoti ir padėti realizuoti ypatingos architektūros projektus. „Didžiuojamės tuo, ką darome. Įgyvendinti ir dar vykdomi projektai puošia mūsų įmonės vardą. Bendrovei „Veikmės statyba“ įsiliejus į grupę „Axis Industries“, įmonė tapo dar galingesnė ir konkurencingesnė“, – sako bendrovės generalinis direktorius Viktoras Navickas, primindamas, jog 2017 m „Veikmės statyba“ prisijungė prie „Axis Industries“ grupės.

Užsakovų pasitikėjimas, įdomūs projektai, pilni naujų techninių ir technologinių iššūkių, motyvuoja bei skatina tobulėti. Bendrovė jau ne kartą įrodė savo ryžtą ir profesionalumą. „Įtemptojo gelžbetonio sprendimai buvo pritaikyti įvairiems pastatams: „K29“, „Quadrum“, „Green Hall 2“ ar „Ukmergės 124“. Juose UAB „Veikmės statyba“ komanda atliko statybos darbus. Pasiūlėme savo inžinerinį personalą objekto optimaliems sprendimams bei pastato karkaso darbams atlikti – dirbome su įtemptuoju gelžbetoniu. Turime savo objektų įgyvendinimo komandas, suskirstytas pagal projektų specifiką, projektų valdymo komandą, statybos vadovų, ŠVOK, elektros inžinierių ir bendrųjų statybos darbų darbininkų, inžinerijos specialistų. Dirbame su generalinės ir konstruktyvinės rangos projektais, tačiau mūsų pagrindinė specifikacija – generalinė ranga“, – vardija generalinio direktoriaus pavaduotojas Vidas Gedžius.

Beje, įmonė, būdama viena generalinių rangovų Lietuvoje lyderių, taip pat turi ir profesionalią konstruktyvinės rangos specialistų brigadą. Tai skatina užsakovų pasitikėjimą ir garantuoja gerus rezultatus. „Sugebame tinkamai bendradarbiauti, nes turime galimybę funkciškai padaryti taip, kaip užsakovai ir architektai įsivaizduoja. Visos technologijos ir medžiagos leidžia priimti netradicinius sprendimus, dirbant su įtemptuoju gelžbetoniu, kitais konstruktyvais ir inžinerinėmis priemonėmis“, – tikina V. Gedžius.

Įmonės specialistų stiprybė ir išskirtinumas yra gebėjimas dirbti su įvairios paskirties objektais. Tarp bendrovės „Veikmės statyba“ projektų – logistikos centrai, gamyklos, gyvenamieji kvartalai, visuomeniniai ir administraciniai pastatai.

Visuomeniniai ir administraciniai pastatai

Vieni naujesnių bendrovės objektų, kuriems prireikė bene daugiausia netradicinių sprendimų: biurų kompleksas „Quadrum“, verslo centrai „Green Hall 2“ ir „K29“, biurų kompleksai – administracinis pastatas Jonavos g. Kaune „Kauno Dokas“ bei Jungtinis inovatyvios medicinos centras Santariškėse, Vilniuje.

Visiems šiems objektams būdingos išskirtinės savybės, o juos įgyvendinant reikėjo ypatingo kruopštumo. Pavyzdžiui, skandinaviško stiliaus aštuonių aukštų stiklinio verslo centro „K29“ konstruktyvo statyba buvo ilgas ir preciziškas procesas, siekiant užtikrinti kokybę ir ilgalaikiškumą. Statybinės konstrukcijos iš monolitinio betono komplekse „Quadrum“ taip pat tapo iššūkiu, statant tokio masto objektą, griaunant senosios statybos stereotipus ir siekiant įnešti naujovių. Kauno „banginis“ „Kauno Dokas“ tapo kur kas daugiau nei tik dar vienu biurų pastatu. Įmonė realizavo visus architektūrinius sprendimus, leidžiančius šiam objektui tapti išskirtiniu, tačiau prie infrastruktūros puikiai derančiu pastatu.

Įgyvendinant projektą „Green Hall 2“ bendrovei „Veikmės statyba“ buvo patikėti konstrukcijų montavimo ir apdailos darbai. Šiame objekte montuotos konstrukcijos iš monolitinio gelžbetonio su įtemptąja armatūra, stiprintos sijos virš esamos požeminės automobilių aikštelės, formuotos stogo ir fasado metalo konstrukcijos, atlikti apdailos darbai 3D formatu.

Logistikos centrai ir gamyklos

Profesionali įmonės komanda specializuojasi ne tik dabar itin populiarių verslo centrų kūrimo srityje. Modernios gamyklos ir novatoriški logistikos centrai, atitinkantys aukštus kokybės standartus ir technologinius reikalavimus, – įmonės „Veikmės statyba“ kasdienybė.

Bendrovė įgyvendino logistikos centro „Rhenus“ Vilniuje bei gamyklos „GlassLT“ Alytuje projektus. Taip pat pradėtos inovatyvios gamyklos „Hella“ statybos Kaune.

Gyvenamieji namai

Vieni naujausių gyvenamųjų namų projektų, kuriais įmonė itin didžiuojasi, yra „Oslo namai“ ir „Miško namai“. Įgyvendindama šiuos projektus, bendrovė atliko visus objekto statybos rangos darbus.

Šių projektų unikalumą lemia ne tik siekis kokybiškai atlikti visus standartinius darbus, bet ir absoliutus būsimo gyventojo komforto kūrimas – tiek inžineriniai sprendimai, tiek aplinkos, žaliųjų zonų kūrimas yra orientuoti į kokybę ir pilnatvę.

Verta paminėti ir projektą Konstitucijos pr. 15. Čia įmonės „Veikmės statyba“ profesionalai dideliame aukštyje užbaigė arfą. „Tai bus aukščiausias gyvenamosios paskirties pastatas Vilniuje. Aukščiausias monolitas, išlietas iki 100 m aukščio“, – atskleidžia V. Gedžius.

Platus realizuotų projektų spektras ir atsakomybė už naujai pasirašytas sutartis ugdo UAB „Veikmės statyba“ komandą, dar labiau motyvuoja ir skatina tobulėti. Juk per pastaruosius penkerius metus bendrovė sugebėjo sėkmingai įgyvendinti net 49 projektus. 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų